Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 87 z 11.07.08
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 87 z 11.07.08
Przyznam się, że początkowo wyglądało na to, że w pierwszej 20 zmiany będą minimalne, ale ostatnie przesłuchania przewróciły wszystko do góry nogami.
Nie dotyczy to akurat pierwszych 2 miejsc, bo tutaj było prawie od początku wiadome, że Zrób co możesz zastąpi na pierwszym miejscu To co nienazwane.
Wszystko natomiast wskazywało, że Melody obroni bez problemu 3 miejsce. I w pewnym sensie obroniła, tylko że Love me like a river does spadło na 7 miejsce, a na podium wskoczyło Worrisome heart.
Dybuk czaił się w 2 dziesiątce, a tutaj nagle wystrzelił wskakując na 4 miejsce. Po piekielnie zaciętej walce ustąpiła mu M.I.A., która po kolejnym awansie w 47 tygodniu pobytu wyrównała swój najlepszy wynik w moim topie.
A to nie koniec zaskoczeń (przynajmniej dla mnie), bo do 10 powrócił The ice hotel, wyprzedzając z trudem drugą piosenkę Stacey.
Tym razem w zestawie są tylko 2 nowości. Dwie piosenki Sigura czekały na lepszy rozwój wydarzeń w zestawie do przesłuchań, ale zgodnie z zasadą, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, pojawił się kolejny utwór, Međ suđ í eyrum, który zadebiutowal aż na 16 miejscu. Jednak skorzystał z tego także Ára bátur, który również całkiem wysoko zadebiutował.
Jak sobie patrzę na zestawienie, to widzę, że aż takiej rewolucji nie było, bo dwa największe skoki w zestawieniu są tylko o 10 miejsc, a drugi z nich (pierwszy był na 4 miejsce) jest dziełem debiutującego tydzień temu J Smitha. A tak w ogóle to zeszłotygodniowe nowości poradziły sobie średnio, bo trzy z nich spadły, a trzy (także Goodnite i Jest cudnie) awansowały.
W Top50 jest 6 powrotów i wszystkie z poczekalni. Najefektowniej uczyniły to powracając na 2 sąsiadujące miejsca (31 i 32) Pretty amazing grace i Feeling good.

1. 2. 41 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
2. 1. 45 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
3. 5. 8 WORRISOME HEART - Melody Gardot
4. 14. 25 DYBUK - Żywiołak
5. 7. 47 M.I.A. - Avenged Sevenfold
6. 4. 12 SUMMERS LOST - Hurt
7. 3. 5 LOVE ME LIKE A RIVER DOES - Melody Gardot
8. 6. 26 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
9. 15. 23 THE ICE HOTEL - Stacey Kent
10. 9. 7 BREAKFAST ON A MORNING TRAM - Stacey Kent
11. 11. 4 ONE DAY YOU WILL TEACH ME TO LET GO OF MY FEARS - Sleepmakeswaves
12. 17. 14 SING FOR THE SUBMARINE - REM
13. 10. 13 10000 DAYS (WINGS PT 2) - Tool
14. 19. 20 GOLIATH - The Mars Volta
15. 20. 46 NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
16. N 1 MED SUD I EYRUM - Sigur Ros
17. 8. 6 THE LOTUS EATER - Opeth
18. 16. 29 ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy
19. 26. 3 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
20. 13. 2 CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
21. 27. 20 CZAS - Katarzyna Groniec
22. 12. 66 THE FUNERAL - Band Of Horses
23. N 1 ARA BATUR - Sigur Ros
24. 28. 10 CHROMOLĘ - Waglewski Fisz Emade
25. 24. 38 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
26. 31. 13 NUDE - Radiohead
27. 32. 2 GOODNITE - Melody Gardot
28. 21. 22 WITCH'S BREW - Peter Cincotti
29. 18. 5 PORCELAIN HEART - Opeth
30. 23. 6 STAIRWAY TO HEAVEN - Rodrigo y Gabriela
31. P 4 PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
32. P 6 FEELING GOOD - Muse

33. 22. 14 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
34. 41. 16 I'M NOT IN LOVE - Queen Latifah
35. 34. 18 LYRA - Kate Bush
36. 46. 2 J SMITH - Travis
37. 43. 2 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz
38. 33. 24 ARC OF THE CURVE - Fish
39. 36. 13 CHODŹMY - Grzegorz Turnau
40. P 16 NOTHING IN RETURN (WALK AWAY) - Down
41. 40. 13 WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo
42. 39. 6 WISH YOU WERE HERE - David Gilmour
43. P 7 AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
44. 37. 2 JULY - Katatonia
45. P 26 GDZIEKOLWIEK - Grzegorz Turnau
46. 50. 14 SPRÓBUJ MÓWIĆ KOCHAM - Anna Maria Jopek
47. 42. 7 UNTIL THE DAY IS DONE - REM
48. P 8 SCORPION FLOWER - Moonspell
49. 38. 2 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio
50. 35. 20 LAUDANUM - The Chronicles of Israfel


poczekalnia:
45. (YOUR LOVE KEEPS LIFTING ME) HIGHER AND HIGHER - Michael McDonald
48. CHINA BLUE - Julia Fordham
49. WANDERLUST - Bjork
SOLAR WINDS - Devin Townsend
ALICE MUSISZ PRZESTAĆ PALIĆ - Czarno-Czarni
CITIZEN / SOLDIERS - 3 Doors Down
47. BOYS & GIRLS - The Subways
LOOKED WITHIN THE CRYSTAL BALL - Blackmore's Night
COPS AND ROBBERS - The Hoosiers
44. DEVOUR - Shinedown
LIFE IN TECHNICOLOR - Coldplay
MIESZKO I DOBRAWA JAKO POCZĄTĘK PAŃSTWA POLSKIEGO - Czesław Śpiewa
CZARNE KOWBOJE - Lao Che
FUNKY BAHIA - Sergio Mendes & Will.I.Am & Sideah Garrett
FIGHTING FOR A LOST CAUSE - Antimatter
ZBAWICIEL DIESEL - Lao Che
SIEDMIU NIE ZAWSZE WSPANIAŁYCH - Lao Che
OUROBOROUS - The Mars Volta
AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
FIRE - Zbigniew Hołdys
PUSH YOUR HEAD TOWARDS THE AIR - Editors
SHINE A LIGHT - The Rolling Stones
I DON'T WANNA HURT - Anouk
NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
GOBBLEDIGOOK - Sigur Ros
A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold
UNFURL - Katatonia
ACTIONS & MOTIVES - 10 Years
NO MEAN CITY - Maggie Bell

leżakownia:
25. SAW SOMETHING - Dave Gahan
29. THANK YOU FOR LISTENING - Hurt
30. WIOŚNIE NIE - Basia Stępniak-Wilk & Wojciech Mann
LIGHTS IN THE SKY - Nine Inch Nails
13TH STAR - Fish
LONESOME TRAVELLER - Anita Lipnicka & John Porter
THE GHOST OF YOU LINGERS - Spoon
10.07.2008 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
hehe, no faktycznie - teraz na piątym Icon_biggrin3.
szkoda, że przegrala walke o czwarte miejsce, bo by bylo najwyzsze w historii. ale w sumie dobrze, że z "Dybukiem", a nie z kims innym Icon_razz.
10.07.2008 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):szkoda, że przegrala walke o czwarte miejsce, bo by bylo najwyzsze w historii. ale w sumie dobrze, że z "Dybukiem", a nie z kims innym Icon_razz.
Tak myślałem po Twoim konentarzu do poprzedniej listy, że to Cię pocieszy.
10.07.2008 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Zbyt wiele się tu nie zmienia...

37. 43. 2 JEST CUDNIE - Maryla Rodowicz - szkoda, że tylko 6 oczek do góry

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2008 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Jaka ładna nowość na 16 i ta na 23 też Icon_smile A Dybuk pięknie wędruje po raz kolejny na szczyt listy, ale chyba nie jest to spowodowabe tym festiwalem DYBUK co się odbędzie w hmmm Pyskowicach bodajże?Icon_biggrin (coć w gazecie czytałem i nawet ŻYWIOŁAK tam zagra!!, nie wiem czy od tego festiwalu nazwe zapożyczyli, czy to może ICH festiwal...) R.E.M bliski najlepszego swojego wyniku! Chyba był wyżej kiedyś niż na 12? Coś mi świta 11 miejsce...
Więcej nowości, a nie powrotów! I to jeszcze tacy wiekowcy jak Down czy Turnau. Masz taką bogatą listę rezerwową....Until The Day balansuje na końcu listy, ciekawe czy jest gdzieś jeszcze na liście oprócz twojej, bo jak spadnie to już nie wrócić może. Nadal zaskakuje mnie Travis. Ja nie wiem co tam sie dzieje z tym wydaniem nowej ich płyty i singla. Pomieszane to jest. Może te pół roku temu to w ogóle jakiś inny utwór słyszałem niż ten? Zaczekam jeszcze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2008 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
Re: kajman30 nr 87 z 11.07.08
kajman napisał(a):Tym razem w zestawie są tylko 2 nowości. Dwie piosenki Sigura czekały na lepszy rozwój wydarzeń w zestawie do przesłuchań, ale zgodnie z zasadą, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, pojawił się kolejny utwór, Međ suđ í eyrum, który zadebiutowal aż na 16 miejscu. Jednak skorzystał z tego także Ára bátur, który również całkiem wysoko zadebiutował.
ha! na razie neonSigur.ka wyżej, ale my się nie poddajemy!

Przypomniało misie to, o co miałem kiedyś zapytać. Na jakim miejscu najniżej był jakikolwiek utwór, który kiedyś był liderem? [Przy okazji przypomnę, że kiedyś prosiłem o Twoje notowanie, które nie są zapostowane na form. Icon_smile2]
kajman napisał(a):19. 26. 3 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
No, no, no nie spodziewałem się, że zdobędzie jakikolwiek punkt. A swoją drogą nieźle się zgraliśmy, bo u mnie też do góry.
kajman napisał(a):25. 24. 38 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
A ile tygodni na punktowanych miejscach?
kajman napisał(a):33. 22. 14 NIEPOJĘTE I ULOTNE - Anna Maria Jopek
Hmm... Czyżby to ten utwór był tym liderem, który później był najniżej?
kajman napisał(a):49. 38. 2 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio
Chyba, ze mnie osioł, bo jeszcze nie ściągnąłem. U Jopkologa na chomiku nie widzę.

Jeszcze na koniec dwa pytania i już zmykam, bo znowu mi długo wyszło.
Ściągnąłeś Kovlo?
Jak sobie radzi Gabriel?
13.07.2008 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
saferłel napisał(a):1. A Dybuk pięknie wędruje po raz kolejny na szczyt listy, ale chyba nie jest to spowodowabe tym festiwalem DYBUK co się odbędzie w hmmm Pyskowicach bodajże?Icon_biggrin (coć w gazecie czytałem i nawet ŻYWIOŁAK tam zagra!!, nie wiem czy od tego festiwalu nazwe zapożyczyli, czy to może ICH festiwal...)
2. R.E.M bliski najlepszego swojego wyniku! Chyba był wyżej kiedyś niż na 12? Coś mi świta 11 miejsce...
3. Więcej nowości, a nie powrotów! I to jeszcze tacy wiekowcy jak Down czy Turnau.
33. Masz taką bogatą listę rezerwową....
4. Until The Day balansuje na końcu listy, ciekawe czy jest gdzieś jeszcze na liście oprócz twojej, bo jak spadnie to już nie wrócić może.
5. Nadal zaskakuje mnie Travis. Ja nie wiem co tam sie dzieje z tym wydaniem nowej ich płyty i singla. Pomieszane to jest. Może te pół roku temu to w ogóle jakiś inny utwór słyszałem niż ten? Zaczekam jeszcze.
Wreszcie jestem na tyle zdrowy, że mogę dłużej posiedzieć przy kompie, więc zaczynam od zaległego komentarza.
1. Nawet nie wiedziałem o takim festiwalu, więc to nie dlatego. Icon_lol
2. Nie aż tak bliski. Icon_wink2 W 79 notowaniu był na miejscu 7.
3. Jakoś niewiele nowego, które mogłoby walczyć ze starym, się nie pojawia, więc są powroty.
33. Ale z tej listy tylko 8 utworów nie było w Top50.
4. Nie ma obawy. Jest bardzo wysoko u Marka Niedźwieckiego (zresztą dzięki jego liście jest i u mnie).
5. Ten Travis, który jest u mnie na liście, ma dosyć konwencjonalnie zrobiony (ale muzycznie dobry) początek i koniec, za to w środku jest mocno pozakręcany. Od 1 minuty mnóstwo ciekawegi się dzieje, jest min. krótki oszczędnie zaaranżowany fragment kojarzący mi się z muzyką kościelną i jest (mój ulubiony) z monumentalnie brzmiącym chórem. Pewnie, gdyby tego chóru nie było, to nie załapałby się u mnie, chociaż i tak oceniałbym go wysoko.
14.07.2008 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: kajman30 nr 87 z 11.07.08
abd3mz napisał(a):[]1. ha! na razie neonSigur.ka wyżej, ale my się nie poddajemy!
2. Przypomniało misie to, o co miałem kiedyś zapytać. Na jakim miejscu najniżej był jakikolwiek utwór, który kiedyś był liderem?
3. [Przy okazji przypomnę, że kiedyś prosiłem o Twoje notowanie, które nie są zapostowane na form. Icon_smile2]
kajman napisał(a):19. 26. 3 THE FISH AND THE BIRD - Mark Knopfler
No, no, no nie spodziewałem się, że zdobędzie jakikolwiek punkt. A swoją drogą nieźle się zgraliśmy, bo u mnie też do góry.
kajman napisał(a):25. 24. 38 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
A ile tygodni na punktowanych miejscach?
kajman napisał(a):49. 38. 2 GOLDWRAP - Esbjorn Svensson Trio
Chyba, ze mnie osioł, bo jeszcze nie ściągnąłem. U Jopkologa na chomiku nie widzę.
Jeszcze na koniec dwa pytania i już zmykam, bo znowu mi długo wyszło.
4. Ściągnąłeś Kovlo?
5. Jak sobie radzi Gabriel?
1. To zawsze wolno. Ale nic nie mogę obiecać. neon.ki jest bardziej równy.
2. Nie wiem, bo nie numeruję utworów w poczekalni.
3. Powinienem z tym ruszyć w tym, góra następnym tygodniu. Ale zastanawiam się czy tutaj czy na PW.
19. Czasami dopiero taki komentarz mi uświadamia, czy utwór spadł czy awansował. Nie kojarzyłem, że aż tak podskoczył.
25. Właśnie sprawdziłem, że 17.
49. To już chyba jest na moim chomiku.
4. Razem z całą NL i nawet odsłuchałem.
5. Jest w zestawie do dalszych przesłuchań. Tylko że nie ten, o którym myślisz. Spodobał mi się ten z LPMN.
14.07.2008 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
2. Utwór, który był liderem później wypadł poza 50-tkę? [Odwrotna korelacja mnie nie interesuje, bo w pewnym sensie to nic nie zwykłego.]
3. Możesz założyć temat "Archiwalne notowaniu kajman30" i tam wkleić, ale zrób jak Ci wygodnie.
49. Dzięki. Już ściągnąłem. [Nie widać tego.]
14.07.2008 01:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):2. Utwór, który był liderem później wypadł poza 50-tkę?
Tak. 10 tygodni po debiucie na 1 miejscu.
14.07.2008 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):Tak. 10 tygodni po debiucie na 1 miejscu.
To był Sweet Noise, prawda?
14.07.2008 01:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
1981 napisał(a):
kajman napisał(a):Tak. 10 tygodni po debiucie na 1 miejscu.
To był Sweet Noise, prawda?
Zgadza się. Icon_biggrin3
14.07.2008 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
W kazdej dziesiatce znajduje nadal wiele rewelacyjnych utworów Icon_smile2 . Nie pomyle sie także z faktem, ze rok 2008 nalezy do Anny Marii Jopek. Icon_smile2 Co wiecej nadal nie widze utworów które by na dłuzej odebrały Jej przodownictwo na Twojej liscie. Co się musi wydarzyć ??? Chyba tylko to, że straci którego dnia wsparcie .Ale oczywście nie zycze tego Tobie i Jej , tym bardziej ze nagrała genialna płytę, którą delektuj sie jak najdłuzej Icon_biggrin3
W tym tygodniu bardzo cieszy mnie kolor niebieski. Icon_biggrin3 Czerwony Sigur też Icon_mrgreen Dodatkowo MIA niesamowite , weszła do piatki jak jakis młodzieniaszek a ona juz prawie roczek na liście.
A moj lider po dłuższym pobycie w poczekalni zaczał sobie hasac po zestawieniu . Fajnie . Są tez spadki moich ulubienców np 22 i 28 , ale tak musi byc widocznie. W tym tygodniu po prostu konkurenci byli lepsi, za tydzień może byc lepiej.
15.07.2008 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Aro napisał(a):1. W kazdej dziesiatce znajduje nadal wiele rewelacyjnych utworów Icon_smile2 .
2. Nie pomyle sie także z faktem, ze rok 2008 nalezy do Anny Marii Jopek. Icon_smile2
3. Co wiecej nadal nie widze utworów które by na dłuzej odebrały Jej przodownictwo na Twojej liscie.
4. Co się musi wydarzyć ???
5. Chyba tylko to, że straci którego dnia wsparcie .Ale oczywście nie zycze tego Tobie i Jej
6. tym bardziej ze nagrała genialna płytę, którą delektuj sie jak najdłuzej Icon_biggrin3
7. W tym tygodniu bardzo cieszy mnie kolor niebieski. Icon_biggrin3
8. Czerwony Sigur też Icon_mrgreen
9. Dodatkowo MIA niesamowite , weszła do piatki jak jakis młodzieniaszek a ona juz prawie roczek na liście.
10. A moj lider po dłuższym pobycie w poczekalni zaczał sobie hasac po zestawieniu . Fajnie .
11. Są tez spadki moich ulubienców np 22 i 28 , ale tak musi byc widocznie. W tym tygodniu po prostu konkurenci byli lepsi, za tydzień może byc lepiej.
Niby niedługi text, a tyle treści w nim zawarłeś, że punktów wyszło, że ho ho! Icon_biggrin3
1. I znowu ta dziwna i całkowicie niezrozumiała zgodność opinii. Icon_wink2
2. No fakt, chociaż i w 2007 miała już wielkie dni.
3. Na dłużej to faktycznie może być problem, szczególnie, że walczy zespołowo.
4. Po prostu znaleźć się coś bardzo silnego.
5. To chyba kiedyś musi się zdarzyć.
6. Z tym się zgadzam, chociaż słyszałem i inne opinie.
7. Cały? Bo dużo go jest.
8. No tak, w tym tygodniu czerwony tylko Sigur, ale to jednorazowo, bo w tym tygodniu powinno być 7 czerwonych i na pewno nie wszystko to Sigury.
9. Z poczekalnią to wychodzi dokładnie roczek.
10. A debiutował wcześniej o 3 tygodnie niż M.I.A.
11. Podoba mi się filozoficzne podejście do problemu. Icon_biggrin3
15.07.2008 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
kajman napisał(a):1. I znowu ta dziwna i całkowicie niezrozumiała zgodność opinii. Icon_wink2
4. Po prostu znaleźć się coś bardzo silnego.
6. Z tym się zgadzam, chociaż słyszałem i inne opinie.
7. Cały? Bo dużo go jest.
8. No tak, w tym tygodniu czerwony tylko Sigur, ale to jednorazowo, bo w tym tygodniu powinno być 7 czerwonych i na pewno nie wszystko to Sigury.
9. Z poczekalnią to wychodzi dokładnie roczek.
10. A debiutował wcześniej o 3 tygodnie niż M.I.A.
11. Podoba mi się filozoficzne podejście do problemu. Icon_biggrin3
1. Całkiem normalna zgodność 19 na 50 . Tak naprawde jest rewelacyjna zgodność Icon_biggrin3
4. Moze słabo szukasz ??? Icon_wink2
6. Nie wszystkim musi sie podobac Anna ....... chociaz jak dla mnie jest piekną kobietą i do tego ma rewelacyjny wokal Icon_mrgreen
7. Tak. 4 utwory sa na mojej liscie, a Grzegorzowi T. i Muse na razie cięzko się dopchac do pięcdziesiątki. A przyznam się że są tuz tuz za..... Icon_smile2
8. 7 nowalijek powiadasz Icon_biggrin3 Zapowiada się kolejny dreszczowiec na Twojej liscie Icon_wink2
9. W takim razie gratulacje . Kolejnego roczku zyczę Icon_smile2
10. Wychodzi że 17 tygodni spędził w przepastnej poczekalni .
11. To raczej tak na chłopski rozum. Na przyszłej liscie "musi" byc lepper ...wróc lepiej znaczy wyzej Icon_wink2 Icon_mrgreen
16.07.2008 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):4. Po prostu znaleźć się coś bardzo silnego.
6. Z tym się zgadzam, chociaż słyszałem i inne opinie.
8. w tym tygodniu powinno być 7 czerwonych.
10. A debiutował wcześniej o 3 tygodnie niż M.I.A.
11. Podoba mi się filozoficzne podejście do problemu. Icon_biggrin3
4. Moze słabo szukasz ??? Icon_wink2
6. a) Nie wszystkim musi sie podobac Anna .......
b) chociaz jak dla mnie jest piekną kobietą
5) i do tego ma rewelacyjny wokal Icon_mrgreen
8. 7 nowalijek powiadasz Icon_biggrin3 Zapowiada się kolejny dreszczowiec na Twojej liscie Icon_wink2
10. Wychodzi że 17 tygodni spędził w przepastnej poczekalni .
11. To raczej tak na chłopski rozum. Na przyszłej liscie "musi" byc lepper ...wróc lepiej znaczy wyzej Icon_wink2 Icon_mrgreen
4. Żeby to było takie łatwe. Ale może...
6. a) To prawda, chociaż dużo tracą.
b) Z tym zgadzam się całkowicie
c) Także, chociaż najbardziej ją cenię za genialne czucuie w doborze repertuaru (i nie tylko).
8. Chyba tak, bo po pierwsze część nowości raczej zaskakująca (jedna będzie chyba tylko na mojej liście), a po drugie część z nich bardzo wysoko zadebiutuje (na dzień dzisiejszy 3 są w Top20, a pierwszej 16 sprzed tygodnia jeszcze nie zacząłem słuchać).
10. Icon_eek2 Ty to masz talent do liczb. Icon_eek2
11. Czy ten lepper z chłopskim rozumem Ci się skojarzył? Icon_lol
A o tyle będzie lepiej, że tym razem będzie tylko 1 powrót, ale będzie to powrót efektowny powrót utworu, który chyba lubisz. Icon_biggrin3 Niestety pewnie będzie sporo spadków, ale będą one wymuszone debiutami i powrotem.
16.07.2008 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
kajman napisał(a):8. Chyba tak, bo po pierwsze część nowości raczej zaskakująca (jedna będzie chyba tylko na mojej liście), a po drugie część z nich bardzo wysoko zadebiutuje (na dzień dzisiejszy 3 są w Top20, a pierwszej 16 sprzed tygodnia jeszcze nie zacząłem słuchać).
Własciwie to mógłbym poznawcowac, mam kilka typów co zadebiutuje , ale może to jest tez zły tok myslenia. Mam wrażenie ,że moga to byc utwory z trzydziestek z wczesniejszych wydań list forumowiczów które zdołałes przesłuchac w tym tygodniu,[ i tu miałbym problem z typami ] bądz utwory z tego tygodnia, które sie załapały do TOP 30 i z którymi zdażyłeś sie zapoznać [tu może bym cos trafił, znając troszkę Twoje gusta i klimaty ]. Ale chciałbym, aby zadebiutował choc jeden utwór z dwóch które sam poznałem w tym tygodniu i które mnie powaliły i które spełniaja kryteria aby mogły się załapać na Twoja listę Icon_wink2
kajman napisał(a):10. Icon_eek2 Ty to masz talent do liczb. Icon_eek2
Talent to miał Sokrates czy Einstein Icon_lol . A w tym przypadku proste działanie.
kajman napisał(a):11. Czy ten lepper z chłopskim rozumem Ci się skojarzył? Icon_lol
Z tym Lepperem to troszke pojechałem przyznam sie, obysmy nie musieli wracac do smutnej rzeczywistosci za kilka lat po nastepnych wyborach . Bo tego bym juz chyba nie zdzierżył Icon_lol
kajman napisał(a):A o tyle będzie lepiej, że tym razem będzie tylko 1 powrót, ale będzie to powrót efektowny powrót utworu, który chyba lubisz.
Czekam zatem na nowa listę Icon_smile2
16.07.2008 09:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):8. Chyba tak, bo po pierwsze część nowości raczej zaskakująca (jedna będzie chyba tylko na mojej liście), a po drugie część z nich bardzo wysoko zadebiutuje (na dzień dzisiejszy 3 są w Top20, a pierwszej 16 sprzed tygodnia jeszcze nie zacząłem słuchać).
Własciwie to mógłbym poznawcowac, mam kilka typów co zadebiutuje , ale może to jest tez zły tok myslenia. Mam wrażenie ,że moga to byc utwory z trzydziestek z wczesniejszych wydań list forumowiczów które zdołałes przesłuchac w tym tygodniu,[ i tu miałbym problem z typami ] bądz utwory z tego tygodnia, które sie załapały do TOP 30 i z którymi zdażyłeś sie zapoznać [tu może bym cos trafił, znając troszkę Twoje gusta i klimaty ]. Ale chciałbym, aby zadebiutował choc jeden utwór z dwóch które sam poznałem w tym tygodniu i które mnie powaliły i które spełniaja kryteria aby mogły się załapać na Twoja listę Icon_wink2
Jak chcesz, to spróbuj, chociaż jest trudno. Icon_biggrin3 Mogę dać podpowiedzi:
2 utwory od tego tygodnia w Top30
1 sprzed tygodnia, ale teraz przesłuchany
1 na curiosalnych zasadach, na których już jeden utwór jest
1 który sygnalizowałem, ale jest tylko na jednej liście poza 30
1 jak pisałem, którego nie ma nigdzie
1 z poczekalni.
16.07.2008 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):23. N 1 ARA BATUR - Sigur Ros
Mnie też to wzięło. Nawet znalazłem tłumaczenie tekstu... Ogromnie mnie wzrusza ten kawałek. Na smutki i melancholie jak znalazł.
17.07.2008 03:45 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
kajman napisał(a):Jak chcesz, to spróbuj, chociaż jest trudno. Icon_biggrin3 Mogę dać podpowiedzi:
2 utwory od tego tygodnia w Top30
1 sprzed tygodnia, ale teraz przesłuchany
1 na curiosalnych zasadach, na których już jeden utwór jest
1 który sygnalizowałem, ale jest tylko na jednej liście poza 30
1 jak pisałem, którego nie ma nigdzie
1 z poczekalni.
No cóż spróbuję , aczkolwiek podpowiedzi bardziej mi zagmatwały sprawę Icon_lol
Podejrzewam że będą to ; nowa AMJ, Sigur, z poczekalni Avenged Sevenfold , moze Tribe After Tribe . A moje dwa typy które mnie powaliły , raczej nie maja szans w tym tygodniu Icon_wink2
17.07.2008 08:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości