Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 83 (05.07.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Chyba piszesz o swojej liście? Bo u mnie Beggining radziło sobie bardzo dobrze i miało bardzo udany wynik tygodniowy.
Do Caroliny Drama się przekonałem (nie wiem czy wspominałem o tym?) tzn polubiłem jeszcze bardziej i o ile przed moim wyjazdem na wieś pisałem u ciebie w komentach, że fajna jest, ale nie ma jesj w top 5 piosenek z płyty tak teraz w tym topie jest (super końcówka!)
Cieszy mnie, że podoba się Sting Icon_wink Nie sądzę by jakiś inny jego album mógł przebić Tena. Płyta bez złych momentów...
Miło też słyszeć, że Verve debiutuje. Szczerze mówiąc spodziewałem się negatywnych opinii na temat kawałka z twojej strony, nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić czemu, ale myślałem, że może odbierzesz to jako marny pop rock z głupimi chórkami (już się ZAMYKAM bo jeszcze zmienisz faktycznie o nich zdanie Icon_biggrin)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2008 04:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Chyba piszesz o swojej liście?
tak, tak, o moją mi chodzilo Icon_smile2.
saferłel napisał(a):(super końcówka!)
tak, koncowka jest fenomenalna! to wlasnie dzieki niej jest tak wielkie wrazenie, choc poczatek tez bardzo fajny.
saferłel napisał(a):myślałem, że może odbierzesz to jako marny pop rock z głupimi chórkami (już się ZAMYKAM bo jeszcze zmienisz faktycznie o nich zdanie Icon_biggrin)
hehe. to oczywiscie bardzo subiektywne, ale muzycznie jest dla mnie mocno interesujące. świeże, ale w taki pozytywny sposób. nie odtworcze i, przede wszystkim!, nie na siłę.
10.07.2008 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Oo i to mi się podoba Icon_smile Już w necie jest video! Niezłe, nic wyjątkowego ale niezłe, fajne wstawki ma Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.07.2008 06:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
Cytat:32. 41. 02. The Futureheads - Radio Heart
Verve tak przyćmiło wszystko w tym tygodniu, że aż nie zauważyłem tego awansu. Nie przepadam za Indie, ale osłuchałem się z tym utworem i podoba mi się Icon_wink2 Chociaż u mnie nadal w propozycjach, ale to nie moja wina, że podoba mi się więcej utworów niż może pomieścić lista Icon_biggrin3

Cytat:35. 31. 10. Foo Fighters - Cheer Up Boys (Your Makeup Is Running)
A u mnie dopiero 3 tydzień i ciągle w górę. Obawiam się, że u Ciebie już wyleci zanim u mnie dotrze do czterdziestki Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.07.2008 11:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Ostatnio jestem pod dużym wpływem electroniki, rocka prawie nie słucham (prócz Sex Pistols ostatnio) i gdybym miał dużo możliwości wstawiania takiej muzyki na listę to FF mieli by faktycznie ciężko jak i większość wykonawców, ale niestety electro kuleje teraz :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 12:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
A czego konkretnie słuchasz z tej elektroniki? Icon_wink2
Może byś mi coś polecił? Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.07.2008 12:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Massive Attack - wreszcie ich przestudiowałem!! Wyśmienite!
Goldfrapp - kto jeszcze nie wie jak ja ją/ich kocham Icon_wink
Orbital - to tak w ramach eksperymentu, na razie ściągam płyty
Future Sound Of London - cynk od kumpla, też niesłuchane jeszcze, ale obiecująco wygląda na wikipedii Icon_biggrin
Roisin Murphy - 1 album, bo 2 znam i jest cudny. Płyta pop tamtego roku.
Lamb - taki mniej znany projekt trip hopowy.
Tricky - klasyk Icon_smile, z nim robię sobie tzw powtórkę z rozrywki Icon_smile

Niby tylko 7 artystów, ale to sporo słuchania...a do tego jeszcze dochodzi Sting Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 12:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
Mnie Massive Attack wybitnie nigdy nie ruszało. Kiedyś trochę próbowałem ich słuchać, ale nie przypadli mi do gustu. Roisin znam, tzn. "Overpowered". Jest miłe, ale bez zachwytów Icon_wink2 Z tych, które polecasz sprawdzę Goldfrapp Icon_smile2 bo mimo, że nazwa jest mi doskonale znana, to muzycznie ich nie kojarzę Icon_redface2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.07.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
...i chyba patrząc na twoje preferencje muzyczne powinni ci się najbardziej spodobać, bo to chyba lżejszy kaliber niż cały ten trip-hop...co nie znaczy, że jest błazeńsko-prosto ;]
Leć od począrku dyskografii. Najpierw jest podobno ostatni wielki album Trip hopu czyli Felt Mountain (najlepszy ich!), potem zupełnie inna jazda z prze-syntezatorowanym i w ogóle na maxa klubowym Black Cherry, następnie wejście w komercję z Supernature (tu ci się może spodobać, bo kilka hitów jest) i teraz ten folk-elektroniczny Seventh Tree...kolejna wyśmienita pozycja.
4 zupełnie różne wcielenia muzyczne. Niesamowite ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #30
 
A ja zrobię odwrotnie i zacznę od końca Icon_mrgreen
Ja w ogóle nie przypominam sobie wykonawców, u których bym zaczynał od pierwszego albumu pomijając Terence'a Trenta D'arby ostatnio Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.07.2008 02:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Skoro masz taką ''technikę''.....ja zwykle staram się zaczynać od początku, chyba, że coś naprawdę mocno mnie ciągnie do konkretnej płyty...np. fakt, że znam z niej już 2,3 świetne nagrania...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #32
 
Ja nie wiem w sumie dlaczego, ale chyba od razu wolę być bardziej na bieżąco i stąd sięgam najpierw po te nowsze dokonania. No chyba, że ktoś wydał tylko jeden naprawdę dobry i uznany przez krytyków album, to wtedy sytuacja przedstawia się inaczej Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.07.2008 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Heh to bardzo dobre wytłumaczenie. Ja w sumie tak naprawdę też zaczynam przecież często od nowego albumu, bo gdybym go nie poznał najpierw to może nigdy bym danego artysty nie odkrył Icon_wink. Po prostu chodziło mi o to jak potem kieruje swoje słuchanie....no chyba, że ewentualnie artysta już nie istnieje od ładnych paru lat i nie ma jak się zapoznać z nową płytą najpierw Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
Wiem, że jesteś fanem Coldplaya, więc może zainteresuje Cię to:
Kod:
http://elblogdelabuenamusica.blogspot.com/2008/07/coldplay-live-from-brixton-academy.html
http://sekutnica1945.blogspot.com/2008/07/coldplay-at-bbc-2008.html
Icon_smile2
11.07.2008 10:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
O! Bardzo dziękuję, miła niespodzianka. Z chęcią posłucham Icon_smile, choć fanem nie jestem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.07.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Niestety ostatnio nie jestem z nowościami na bieżąco stąd trudno w tej sytuacji o jakiś dłuższy konstruktywny komentarz

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2008 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Konrad napisał(a):ostatnio nie jestem z nowościami na bieżąco
Heh, "ostatnio"... Icon_mrgreen
12.07.2008 02:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Jak chcesz to napisz o starych wyżeraczach Icon_smile Nowości nie są najważniejszą częścią listy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2008 02:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
ze starych wyżeraczy wybieram Coldplay, dEUS i Renton ale w większości te numery spadają

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2008 02:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Bo to jednak są STARZY wyżeracze Icon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.07.2008 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości