Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 84 (12.07.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Z tą panią PREZYDENT to celowo tak napisałem Icon_smile

Pisałem, bodajże u Sebastiana, że trochę mnie już przytłacza ta mania Lao Che wszędzie Icon_razz2, ale uda im się pewnie jeszcze coś na moją listę wrzucić. W każdym razie, nie będzie to 10 piosenek, więc Listoholik martwić się nie musi Icon_razz2

Jak masz uraz jakiś, nawet mały do Goldfrapp to skorzystaj z mojego topu, który mam na swoim blogu, chyba 2 dni temu wstawiłem. Akurat, nie wiem czy znasz ich pierwszy album. To zupełnie co innego niż Seventh Tree albo Supernature - a podejrzewam, że piosenki z tych płyt znasz najlepiej, wszelkie Caravany, Oh La La i Numbery Icon_smile
Ja kocham 1 płytę, bo to zupełnie inna bajka, podobno ostatni wielki album trip hopu...Za to zresztą uwielbiam ich, że są różnorodni, zupełnie jak Garbage, też 4 płyty, 4 zupełnie inne....i też na ''G'' Icon_biggrin

Cieszę się, że Love Is Noise zyskuje, Glastonbury rozumiem dodało plusików Icon_razz2?
Ja słyszałem parę razy w Trójce ten singiel, więc proponuje odejść w najbliższym czasie od tej radiostacji Icon_biggrin I jeszcze nie wiem czy ty lubisz to radio również, ale BBC też bym nie załączał ;]

Viva La Vida...aż żal mi się tej piosenki zrobiło, że tak spada. Ciężko mi wybrać kolejny utwór Coldplay, który będzie ''moim singlem'' Niby jest już kandydat ale się waham...faktycznie to płyta bez piosenek typowo listowych.


PS - a te pierwsze zdania z twojej wypowiedzi propo wyrażania się o artystach to na podstawie jakiś moich ostatnich niemiłych opinii o kimś czy cuś?
''Za wszystko przepraszam, ale i tak swoje sądzę'' ;}

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Jak masz uraz jakiś, nawet mały do Goldfrapp to skorzystaj z mojego topu, który mam na swoim blogu
uraz to to nie jest, po prostu nie łapią mnie te dzwieki. ale z blogu skorzystam i sprobuje czy cos sie zmieni pod tym wzgledem Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Cieszę się, że Love Is Noise zyskuje, Glastonbury rozumiem dodało plusików Icon_razz2?
pewnie Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):PS - a te pierwsze zdania z twojej wypowiedzi propo wyrażania się o artystach to na podstawie jakiś moich ostatnich niemiłych opinii o kimś czy cuś?
nie, ostatnich nie Icon_smile2. tak po prostu sie przyzwyczailem to tych Twoich sądów pisanych jakby z pozycji jakiejs wyroczni, a nie po prostu fana Icon_wink2.
i tu nawet nie chodzi tylko o niemiłe rzeczy. o tym że cos sie podoba też można pisać w rozny sposob Icon_smile2.
16.07.2008 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Staram się zawsze pisać takie wypowiedzi zaczynając czy też kończąc od ''według mnie'' itp, nawet jeśli są to bardzo surowe wypowiedzi, a jeśli tak się nie dzieję, to, cóż taki jest, będę brutalnym dziennikarzem, no cóż :roll: Icon_biggrinIcon_biggrin....wyroczni nie trzeba słuchać ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
Właśnie sobie przeglądam całe forum w poszukiwaniu błędów i mnie oświeciło. Icon_wink2
Cytat:25. 26. 04. Amy Macdonald - Poison Price
Poison Prince Icon_mrgreen
16.07.2008 06:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Mimo tego, że pewnie wielu ma już dosyć tych twoich ''poprawek'' to ja podziękuję, bo oczywiście nie chcę mieć listy z błędem Icon_wink I nawet tak dbającą ''o te sprawy'' osobę jak ja to spotkało Icon_smile Ehhh brzmiało logicznie, więc za bardzo się w to nie wpatrywałem.
Dzięki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.07.2008 06:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
Ja też się nie wpatrywałem [inaczej zauważyłbym już wcześniej] ale ona [i nie mówię tu o Price Icon_wink2] mi podpowiedziała. Icon_smile2
17.07.2008 02:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Viva La Vida...aż żal mi się tej piosenki zrobiło, że tak spada.
No to dlaczego spada? Wydawałeś się entuzjastą tego kawałka. Szkoda, mogłaby być piękna kariera na liście.
saferłel napisał(a):28. 33. 02. The Last Shadow Puppets - Standing Next To Me
A za to trzymam kciuki. To soundtrack mojego tygodnia. :->
17.07.2008 03:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Nie wykluczone, że pójdzie w górę, do 1 miejsca pewnie nie dojdzie, ale jestem prawie pewny, że na pewno nie spadnie w tym tyg. Viva La Vida Icon_smile Miała po prostu kryzys i tyle.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.07.2008 11:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #29
 
Lubię takie ruchy wirowe na liście: raz awans, raz spadek. Jak tylko awansuje, a później od razu spada to jest nudno Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.07.2008 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Cytat:To także ten Tricky, który miał niezwykłego pecha, bo na 5/5 się nie załapał, zabrakło 1% :] w tej mojej pomylonej skali Icon_smile
Sam się przyznał Icon_mrgreen
A Mercury gdzie?
19.07.2008 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
W poczekalni ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.07.2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
To wklejaj tą poczekalnię, będzie ciekawiej Icon_smile2
19.07.2008 01:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
prz_rulez napisał(a):To wklejaj tą poczekalnię, będzie ciekawiej Icon_smile2

Nie sądzę by był to dobry pomysł ;] Ja w ogóle lubię trzymać dużo rzeczy w tajemnicy, żeby było potem ciekawie - mało podsumowań robię, nie oddaje głosów na forumowy top by wyników nie zdradzać, nie publikuje poczekalni....
W każdym razie, jak ty mnie już tak naciskać to powiem ci, że Mercury na pewno się na mojej liście znajdzie, zadowolony?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.07.2008 01:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
saferłel napisał(a):
prz_rulez napisał(a):To wklejaj tą poczekalnię, będzie ciekawiej Icon_smile2

Nie sądzę by był to dobry pomysł ;] Ja w ogóle lubię trzymać dużo rzeczy w tajemnicy, żeby było potem ciekawie - mało podsumowań robię, nie oddaje głosów na forumowy top by wyników nie zdradzać, nie publikuje poczekalni....
W każdym razie, jak ty mnie już tak naciskać to powiem ci, że Mercury na pewno się na mojej liście znajdzie, zadowolony?
Ja też tak robię Icon_mrgreen I też jestem zadowolony Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
19.07.2008 04:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości