Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
European Justice Top 100, 07.07.2008
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #21
 
prz_rulez, brawo za wytrwałość. Icon_smile
Patrzę na te wyniki i sobie myślę, że teraz na szczytach listach przebojów muza jest (poza wyjątkami potwierdzającymi regułę) okrutnie słaba.

15 lat temu (w podobny sposób jak to zrobił teraz prz_rulez, choć na dużo mniejszą skalę) układałem listę światową. Z telegazety MTV brałem TOP5 kilkunastu oficjalnych europejskich list singli, parę list airplay z innych krajów Europy, do tego Billboard, listę Dial MTV, europejską listę MTV, i oczywiście LP3. I tak co tydzień powstawała dziesiątka największych hitów na świecie. Icon_smile2 Ech, to były piękne czasy. Nie mam wątpliwości, że hity z list przebojów w tamtych czasach, nawet różne kiczowate techniawki i densy były o klasę lepsze od dzisiejszych. O!
09.07.2008 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
myślę, że teraz i tak się trochę polepszyło, mamy dobry pop (Adele, Sara Bareilles, Duffy), pop-indie (Ting Tings) i nawet na Madonnę bym tak nie narzekał Icon_wink2 W końcu jeśli w wieku 50 lat osiąga się bodaj największy sukces w karierze (pierwsza trójka we wszystkich najważniejszych krajach poza Japonią i ogromny sukces we wschodniej Europie i w Turcji) - no to nie może być totalne bagno Icon_smile2 a co do "densów" to faktycznie - od genialnego 2000 roku generalnie wszystko poszło w dół... poza drobnymi wyjątkami oczywiście [do których bym zaliczył chociażby "Explosion", chociaż pewnie niektórzy mocno zaprotestują Icon_mrgreen ]
09.07.2008 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Dobry dance się skończył razem z Vengaboys Icon_frown

Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.07.2008 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MTV European Top 20 rarytasik gruchabrylant 0 1 154 07.03.2009 02:24 PM
Ostatni post: gruchabrylant
  MTV's European Top 20 - 22.12.07 1981 5 2 216 27.12.2007 03:05 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości