Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 239: 03.08.2007
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 239: 03.08.2007
Notowanie 239: 03.08.2007

01. 01. 06. BLOC PARTY - Hunting for Witches (3)
02. 02. 07. MUSE - Map of the Problematique
03. 03. 02. ARCADE FIRE - No Cars Go
04. 05. 06. KINGS OF LEON - Fans
05. 06. 03. YEAH YEAH YEAHS - Down Boy
06. 04. 06. THE GO! TEAM - Grip Like a Vice
07. 07. 04. IRON & WINE - Boy with a Coin
08. 09. 05. TORI AMOS - Bouncing off Clouds
09. NE. 01. ROISIN MURPHY - Overpowered
10. 10. 05. PLACEBO - Running Up That Hill

11. 12. 03. SIMIAN MOBILE DISCO - I Believe
12. 14. 02. KT TUNSTALL - Hold On
13. 08. 09. THE SMASHING PUMPKINS - Tarantula
14. 16. 04. AMERIE - Gotta Work
15. 20. 03. LOS CAMPESINOS - You! Me! Dancing!
16. 13. 13. THE WHITE STRIPES - Icky Thump
17. 11. 08. ART BRUT - Direct Hit
18. NE. 01. KASIA NOSOWSKA - Nerwy i Wiktoriańscy Lekarze
19. NE. 01. M.I.A. - Boyz

20. 36. 03. AMY WINEHOUSE - Tears Dry on Their Own

21. 15. 04. BRIGHT EYES - Hot Knives
22. 18. 13. ARCADE FIRE - Intervention
23. 19. 16. BJORK - Earth Intruders
24. 17. 07. BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB - Berlin
25. NE. 01. HARD-FI - Suburban Knights
26. 23. 31. BLOC PARTY – The Prayer
27. 24. 23. KINGS OF LEON – On Call
28. 30. 02. DIZZEE RASCAL - Pussyole (Oldskool)
29. NE. 01. KATE NASH - Foundations
30. 27. 13. KASIA NOSOWSKA - Era Retuszera

31. 31. 21. BLOC PARTY - I Still Remember
32. 25. 14. DIZZEE RASCAL - Sirens
33. 32. 37. MUSE – Knights of Cydonia
34. NE. 01. THE CORAL - Who's Gonna Find Me
35. 28. 12. INTERPOL - The Heinrich Maneuver
36. 21. 05. MANIC STREET PREACHERS - Autumnsong
37. 22. 11. EDITORS - Smokers Outside the Hospital Door
38. 26. 10. HOT CHIP - My Piano
39. 29. 09. KLAXONS - It's Not Over Yet
40. 37. 17. TORI AMOS - Big Wheel

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
09.08.2007 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Bloc Party, singiel lipca w radiu BIS, w CTR ALT i u ciebie na czele. Top 4 wybitne, dalej kilku pozycji nie znam....kilku to za mało powiedziane, przez mój urlop straciłem kontakt z nowymi płytami zupełnie...teraz muszę to nadrabiać.
Z nowości bardzo cieszy mnie Kasia Nosowska. Znam jeszcze ten kawałek Foundation, ale marniutki. Początek trzeciej 10 świetny, niestety wszystkie 4 kawałki spadają.
Musze 37 tyg już sobie liczyIcon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2007 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #3
 
bloc party mocno na przodzie. 3 z twoich nowosci tez u mnie zadebiutuja w top 40 w ta niedziele, a mianowicie 9, 25 i 34 , the coral juz udalo sie zalapac i sa na 99 Icon_smile fuksiarze, a to M.I.A. jakie jest, bo mi to sie zle kojarzy, ale skoro jest na twojej liscie to musze chociaz przesluchac.

btw przejrzalem ostatnio wszystkie listy na forum, sa 3 najbardziej zblizone do mojej, jezeli chodzi o gusta, twoja jest jedna z nich Icon_smile naprawde super, bylo by 40/40, ale nie kojarze tych 2 trackow kaski i nie slyszalem jeszcze, o ile to nowy singiel - Hot Chip, i sprawdze to MIA.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
09.08.2007 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
w sumie, to lista bardzo zbliżona do mojej Icon_smile wszystie te 50. utworów albo było na mojej liście, albo na niej jest Icon_smile miło znaleźć kogoś z podobnym gustem Icon_smile

pzdr.

lista lista TOP 100
09.08.2007 08:30 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Oo!! Jest M.I.A. Icon_mrgreen Ale nie to co u mnie Icon_razz

Dlaczego Editors tak spada?? Icon_neutral2
Muse nieźle się trzyma. Bloc Party chyba wreszcie u mnie podskoczy.
Nowości Kate Nash i Hard-Fi słyszałem na MTV2. Może wkróce i u mnie się pojawią. Choć Kate Nash to chyba bardziej z powodów pozamuzycznych :->
Dziwi mnie tak słaby wynik "AutumnSong"...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.08.2007 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
super, ze "Map..." i RUTH sie utrzymaly, fajnie, ze "Fans" oczko do gory.
za kazdym razem jak slysze "Knights Of Cydonia" utwierdzam sie jak genialny to jest kawalek. Fajnie, ze u Ciebie juz 37. tydzien.
10.08.2007 11:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Słucham tego singla Bloc Party i słucham i ... nic ! niestety nie chce mnie wziąć Icon_frown
Campari napisał(a):M.I.A. - Boyz
włączyłem clip i ... po minucie wyłączyłem!!! teraz nie daje mi to spokoju bo może w drugiej i trzeciej minucie dzieją się takie rzeczy że może się tak spodobać Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Campari napisał(a):KATE NASH - Foundations
skoro mrsap tak pisze to ... trzeba zobaczyć video Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2007 01:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Widzę nowy Hard-Fi. Trzeba będzie się zapoznać Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.08.2007 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Znakomite top 3, a nawet 4. 5 miejsce pewnie też mi się spodoba. Icon_smile2
Z nowości znam 3, tj. Kasię, Hard-Fi i The Coral. Wszystkie mi się podobają, ale zobaczymy czy na tyle, aby wejść do mojej czterdziestki.
13.08.2007 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #10
 
Trzecie zestawienie mocno mi bliskie. Nawet bardzo, bo i M.I.A., i Amerie... i cała reszta Icon_smile2
Nie ma tu chyba niczego, co i u mnie choć na chwilę by nie zagościło. Albo zagości Icon_smile2
13.08.2007 03:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Niech ktoś mnie uszczypnie - M.I.A. u Ciebie na liście! Od kiedy Ty słuchasz takich rzeczy? Icon_mrgreen
O numerze jeden się nie wypowiadam, bo skończyłoby się zlinczowaniem mnie Icon_cool2
14.08.2007 01:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Greg napisał(a):bloc party mocno na przodzie. 3 z twoich nowosci tez u mnie zadebiutuja w top 40 w ta niedziele, a mianowicie 9, 25 i 34 , the coral juz udalo sie zalapac i sa na 99 Icon_smile fuksiarze, a to M.I.A. jakie jest, bo mi to sie zle kojarzy, ale skoro jest na twojej liscie to musze chociaz przesluchac.

btw przejrzalem ostatnio wszystkie listy na forum, sa 3 najbardziej zblizone do mojej, jezeli chodzi o gusta, twoja jest jedna z nich Icon_smile naprawde super, bylo by 40/40, ale nie kojarze tych 2 trackow kaski i nie slyszalem jeszcze, o ile to nowy singiel - Hot Chip, i sprawdze to MIA.
M.I.A. jest swietna to takie alternatywne latino, na MTV2 powinny leciec jej klipy. jestem troche zdziwiony, ze jej nie znasz Icon_mrgreen singiel Hot Chip juz nie taki znowu nowy, ale bardzo sympatyczny-polecam Icon_biggrin3

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
14.08.2007 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
mrsap napisał(a):Dlaczego Editors tak spada?? Icon_neutral2
Nowości Kate Nash i Hard-Fi słyszałem na MTV2. Może wkróce i u mnie się pojawią. Choć Kate Nash to chyba bardziej z powodów pozamuzycznych :->
Dziwi mnie tak słaby wynik "AutumnSong"...
Editors spada, bo jednak rozczarowal mnie w tym roku, a 1 singiel tylko na poczatku wzbudzal u mnie wieksze emocje, ten najnowszy rokuje wieksze nadzieje Icon_razz
hehe, co do Kate Nash to sie chyba zgadzam Icon_mrgreen
co do Maniców to mysle, ze kolejny singiel bedzie wyzej, bo w koncu na ich nowej plycie jest kilka swietnych kandydatów na single

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
14.08.2007 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
vingoe napisał(a):Trzecie zestawienie mocno mi bliskie. Nawet bardzo, bo i M.I.A., i Amerie... i cała reszta Icon_smile2
Nie ma tu chyba niczego, co i u mnie choć na chwilę by nie zagościło. Albo zagości Icon_smile2
milo milo Icon_mrgreen

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
14.08.2007 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
prz_rulez napisał(a):Niech ktoś mnie uszczypnie - M.I.A. u Ciebie na liście! Od kiedy Ty słuchasz takich rzeczy? Icon_mrgreen
O numerze jeden się nie wypowiadam, bo skończyłoby się zlinczowaniem mnie Icon_cool2
jak juz pisalem M.I.A. jest swietna, zreszta lubie ostatnie dokonania Justina i ogólnie wcale mnie od popu nie odrzuca, a ostatnio bedac w klubie dobrze bawilem sie przy trance/techno Icon_razz
a to dobrze ze sie nie wypowiesz o numerze 1, masz szczescie Icon_lol Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
14.08.2007 04:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Campari napisał(a):
mrsap napisał(a):Dlaczego Editors tak spada?? Icon_neutral2
Nowości Kate Nash i Hard-Fi słyszałem na MTV2. Może wkróce i u mnie się pojawią. Choć Kate Nash to chyba bardziej z powodów pozamuzycznych :->
Dziwi mnie tak słaby wynik "AutumnSong"...
Editors spada, bo jednak rozczarowal mnie w tym roku, a 1 singiel tylko na poczatku wzbudzal u mnie wieksze emocje, ten najnowszy rokuje wieksze nadzieje Icon_razz
hehe, co do Kate Nash to sie chyba zgadzam Icon_mrgreen
co do Maniców to mysle, ze kolejny singiel bedzie wyzej, bo w koncu na ich nowej plycie jest kilka swietnych kandydatów na single
A to ciekawe. Editors jak dla mnie wydał jedną z najlepszych płyt roku. I pierwszy singiel jest chyba nieco lepszy niż drugi, ale to się może jeszcze zmieni...
Kate Nash już muzycznie też jest gotowa na moją listę i jej debiut w tym tygodniu jest prawie pewny.
Kolejny singiel Maniców mi też podoba się bardziej niż "AutumnSong" i pewnie będzie sobie radzić lepiej. Ale to by już oznaczało... Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.08.2007 10:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #17
 
Campari napisał(a):
Greg napisał(a):bloc party mocno na przodzie. 3 z twoich nowosci tez u mnie zadebiutuja w top 40 w ta niedziele, a mianowicie 9, 25 i 34 , the coral juz udalo sie zalapac i sa na 99 Icon_smile fuksiarze, a to M.I.A. jakie jest, bo mi to sie zle kojarzy, ale skoro jest na twojej liscie to musze chociaz przesluchac.

btw przejrzalem ostatnio wszystkie listy na forum, sa 3 najbardziej zblizone do mojej, jezeli chodzi o gusta, twoja jest jedna z nich Icon_smile naprawde super, bylo by 40/40, ale nie kojarze tych 2 trackow kaski i nie slyszalem jeszcze, o ile to nowy singiel - Hot Chip, i sprawdze to MIA.
M.I.A. jest swietna to takie alternatywne latino, na MTV2 powinny leciec jej klipy. jestem troche zdziwiony, ze jej nie znasz Icon_mrgreen singiel Hot Chip juz nie taki znowu nowy, ale bardzo sympatyczny-polecam Icon_biggrin3

znam znam, tylko tego utworu chyba jeszcze nie slyszalem, a MTV|2 to chyba ostatnio w czerwcu troche ogladalem, bo juz wogole tv nie ogladam ostanio

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
15.08.2007 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości