Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 914 - 14.09.2008
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Niesamowity sukces Shinedown! Icon_biggrin3 Pozostał im już tylko jeden numer do "pochłonięcia" Icon_wink2 A Metallica wciąż w swoim tempie... Icon_wink2 Ciekawe czy w przyszłym tygodniu będzie ich więcej?
Cieszy też miejsce 39 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
16.09.2008 11:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):ja też chcę!!! weźcie mnie ze sobą :->
Icon_mrgreen
zastanowimy się Icon_wink2 ale nie będziesz pogować? Icon_lol
16.09.2008 01:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Lilian napisał(a):zastanowimy się ale nie będziesz pogować?
Icon_frown a ja właśnie bardzo chciałem... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.09.2008 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #24
 
Yacy o pogowaniu napisał(a):Icon_frown a ja właśnie bardzo chciałem... Icon_frown
Icon_lol
akurat Icon_lol
jestes urodzonym pogowaczem/pogowaninem? Icon_mrgreen
16.09.2008 02:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
e tam, bez pogowania wstęp wzbroniony Icon_biggrin3.
koszMAREK napisał(a):Niestety tylko 2 wspólne utwory w naszych zestawieniach, ale i tak lubię tu zaglądać!
miło, dzięki Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Bardzo udane to twoje życie koncertowe
ten rok jest absolutnie rekordowy! Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):Chyba byłeś już na większej ilości koncertów Lao Che, niż ja w ogóle w życiu na jakichkolwiek występach Live, co? Icon_smile
Icon_razz oj nie, akurat na Lao wcale nie bylem duzo razy, bo tylko 2, ale do konca roku ta liczba sie przynajmniej podwoi Icon_mrgreen . Zreszta żaden z tych dwoch koncertow to nie byl typowy ich koncert - pierwszy byl na Open'erze, wiec wiadomo - tylko godzinka, a drugi teraz na Mateuszach - tez odswiętny i odbiegający charakterem od normalnego koncertu (choc absolutnie niezwykly dzieki temu!). no i teraz w koncu będą normalne, takie tylko ich, pelnowymiarowe Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):Winogrono....oczywiście CZARNE? jak na Metallice przystało?
Icon_lol
akurat były zielone. kurde, faktycznie bardziej by do Green Daya pasowały Icon_razz. ale ich aż tak nie lubię, że celebrować pierwsze sluchanie plyty Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Wcale ten koncert nie spowodował jakiegoś zamieszania ze wskazaniem na Lao w czołówce
wszystko co zostalo zagrane poszlo do gory Icon_smile2. a po prostu juz nie dalo sie dalej wcisnac, bo pierwsza dwojka na razie nie do ruszenia, Verve trzyma sie mocno, a KOL sam mocno naciera. wiec moim zdaniem Lao wypadlo bardzo dobrze.
saferłel napisał(a):i pewnie kilka koncertów przed sobą mają jeszcze z twoim udziałem ;]
ciekawe jak sobotni wplynie na nastepne notowanie Icon_biggrin3 .
saferłel napisał(a):Gratulację dla Sexu za pobicie najlepszego wyniku Kungsów jak dotąd
yhy, i myślę, że to jeszcze nie wszystko. a na dodatek dzis wieczorem mam zamiar pierwszy raz przesluchac plyte.
saferłel napisał(a):Do 50 ich chyba NAWET SIŁĄ nie przytrzymasz.
ja nic nie trzymam na siłę Icon_smile2
neon.ka napisał(a):jakby spojrzeć na to od drugiej strony to nie wróży płycie zbyt dobrze
Icon_wink2 wlasciwie tak. jest jedno "ale" - ci panowie nazywają sie Metallica Icon_mrgreen . Więc tu akurat muszę Cie zmartwic - raczej za szybko z czołówki nie wylecą Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):od czasu do czasu podsłuchuję, ale na razie bez efektów...
czekam wiec na efekty Icon_smile2
neon.ka napisał(a):a płyta cała przesłuchana?
oczywiscie Icon_smile2. taka niebieska Icon_smile2. ale może faktycznie jeszcze sobie poslucham.
neon.ka napisał(a):w takim razie chyba co innego mamy na myśli mówiąc o bólu w czasie słuchania muzyki
ale za pierwszym razem od połowy płyty naprawdę był lekki ból Icon_razz.
16.09.2008 02:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 752
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Z nowości w 20 nie znam jeszcze tej niższej.
hmm, nie bardzo wiem o ktora piosenke Ci chodzi... :roll:
w dwudziestce są 2 nowosci i 1 powrot, ale nizszą z dwoch nowosci jest Sigur...
Ot, trzepnąłem w klawiaturę jedno oczko w bok. Chodziło mi o Top30.
16.09.2008 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
To ja się tylko tu trochę Icon_lol i zaraz biorę się za pisanie maila. Icon_wink2 Icon_mrgreen
Icon_biggrin3
16.09.2008 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
Mamy 5/20 wspólnych kawałków w dwudziestce + Coldplay i LaoChe które już u mnie wypadły. Icon_smile2
17.09.2008 05:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
 
Co do Metalliki - z teog co słyszałem w tym tygodniu radio jak codziennie grano jeden kawałek, to ten singiel jest raczej jednym ze średnich/słabszych nagrań na płycie, także faktycznie zapowiada się ona dobrze.
Zwłaszcza spodobały mi się JUDAS KISS (środowe) i coś czwartkowego.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
19.09.2008 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
Miszon napisał(a):Co do Metalliki - z teog co słyszałem w tym tygodniu radio jak codziennie grano jeden kawałek, to ten singiel jest raczej jednym ze średnich/słabszych nagrań na płycie, także faktycznie zapowiada się ona dobrze.
A ja z kolei słyszałem bardzo wiele złych opinii o nowej płycie... że to już to co dawniej... albo to, że panowie z Metalliki powinni się udać już na emeryturę.
20.09.2008 10:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
co za bzdury.
ciekawe czy te same osoby ktore teraz tak mowia, chrzaniły głupoty przy ostatniej płycie, że niepotrzebnie zmieniają styl i eksperymentują...
20.09.2008 10:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.09.2008 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
Cytat:02. 03. 02. 02. Devour - Shinedown
05. 09. 02. 02. Sex On Fire - Kings Of Leon
06. 02. 03. 03. Standing Next To Me - The Last Shadow Puppets
Kubo (kutrzo Icon_mrgreen ) znalazłem aż trzy utwory w Twoim top 10, które mi się podobają i są u mnie w top 100 (a to i tak już dużo). Póki co cała trójka awansuje i może któryś w najbliższym czasie zahaczy o pierwszą czterdziestkę Icon_wink2 Najbardziej oczywiście lubię Shinedown <3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
20.09.2008 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):co za bzdury.
Generalnie to kwestia gustu.. ale jak wejdziesz na forum muzyka.pl portalu to potrafią Cię zjechać jeśli napiszesz, że lubisz np. Metallikę. Icon_mrgreen
20.09.2008 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Dlatego np ja nie pisze do tego typu portali. Wystarcza mi to forum Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.09.2008 11:10 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #36
 
A to ciekawe, z tym muzyka.pl
Bo czytałem ostatnio jakieś badania opinii publicznej w których wyszło ze owszem, Polacy najwięcej słuchają Feel (ale ci >40 oczywiście w ogóle nie mają w 10 ich Icon_wink2 ), ale wśród męskiej części respondentów na 3 miejscu była własnie Metallica Icon_smile2.

edit:
A właściwie na 2-gim.

O tu:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,...lakow.html

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
22.09.2008 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości