Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 915 - 21.09.2008
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
O właśnie. ''Zniesmaczony'' coś jest w tym słowie adekwatnego do jej występu. Ja nie ukrywam, że specjalnie czekałem na Wojewódzkiego wczoraj, by ją tam zobaczyć. Moja zaciekawienie wzrosło jeszcze bardziej po tym gdy specjalnie przesunęli program o 30 minut pod pretekstem, że ''tylko i wyłączenie dla dorosłych''. I nie dziwię im się.

Wyszło szydło z worka...na dobre. Moja teoria na temat jej muzyki i osoby potwierdziła się po obejrzeniu tego odcinka.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.09.2008 07:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #22
 
saferłel napisał(a):po obejrzeniu tego odcinka.
program był żenujący

[Obrazek: kleschko.png]
24.09.2008 08:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Mi się tam podobał ten program. Przynajmniej coś się działo, Icon_wink2 bo i tak nie bardzo jej twórczość trawię. Chociaż ten "Chujawiak" całkeim, całkiem Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2008 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
ku3a napisał(a):no to chyba to "zaraz" troche trwalo Icon_wink2
Bo ja mówiłem o czytaniu, a nie o pisaniu. Icon_smile2
ku3a napisał(a):nie przeciekał, ale zacieki były Icon_wink2 .
A to nie widziałem. Icon_wink2
ku3a napisał(a):Icon_lol gdyby nie było godziny wyslania postu, to faktycznie to bylby czynnik identyfikujący Icon_mrgreen .
W godzinach pracy [tak samo jak w godzinach szkoły] można być w różnych miejscach. Icon_wink2
ku3a napisał(a):tak sie zastanawiac czy pisac czy nie, że w sumie zaświtała mi myśl, że ostatnio jeszcze jedna ich piosenka mi sie bardzo spodobala Icon_mrgreen .
Dałbyś już spokój.
24.09.2008 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #25
 
Cytat:"Chujawiak"
"Hujawiak"

[Obrazek: kleschko.png]
24.09.2008 03:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
jak zwał tak zwał Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
24.09.2008 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Eee, ja myślałem, że Wy o Chylińskiej piszecie, a to tylko Peszek. Icon_razz
24.09.2008 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #28
 
ku3a napisał(a):
Gary napisał(a):(debiut za tydzień niemal murowany)
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
no to już jest Aro, Konrad, tadzio3, Gary - całkiem nieźle Icon_biggrin3
Eee, a u mnie Carolina debiutowała już prawie pół temu. Icon_razz Szkoda, że wtedy wsparcia nie miała Icon_smile2, tylko do dziesiątego miejsca się doczłapała na mojej liście. Ale może jeszcze Carolina zaatakuje ponownie.
24.09.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
kleschko napisał(a):
saferłel napisał(a):po obejrzeniu tego odcinka.
program był żenujący

Program byl zenujacy z powodu na Holownie bym powiedzial...
Na plycie Peszek nie ma zadnych wulgaryzmow typu "chce suka byc" "spier..." hujow sto" (Chylinska) itp.
Jest pare rzeczy nazwanych po imieniu ale czy to powinno szokowac...
Muzycznie jest pare wzlotow (wzwodow?) a rymy czasem banalnie dobrane, ale czasem ciekawe i to wszystko...

https://radio-orbit.pl/
24.09.2008 06:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Ania debiutuje! To najlepsza nowość dla mnie.
Jeden Sigur spada, drugi awansje - jest OK.
Ale spadku Last Shadow Puppets nie mogę odżałować. Apetyt na pierwsze miejsce był tak wielki!!
25.09.2008 07:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
drwycior napisał(a):Program byl zenujacy z powodu na Holownie bym powiedzial...

Jasne :/ To wspaniale, że w 21 są tacy medialni ludzie jak on, którzy nie wstydzą się swojej wiary i potrafią dyskutować nawet z kimś taki jak Wojewódzki, który potrafi zniszczyć wiązanką kilku słów. Szacunek.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.09.2008 04:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Od wielu tygodni lista tonie w Lao Che, teraz do tego dochodzi Metallica chociaż mam wrażenie, że to już nie ta siła co w latach 90-tych. Racountersi spadli z podium szkoda.

A co to za eklektyczny twór na pierwszym :?: nie znam tego niestety :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.09.2008 05:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Konrad napisał(a):teraz do tego dochodzi Metallica chociaż mam wrażenie, że to już nie ta siła co w latach 90-tych.
pewnie, to raczej ta siła co w latach 80-tych! Icon_mrgreen Icon_cool2
Konrad napisał(a):Racountersi spadli z podium szkoda.
o, to widzę, że masz jakieś inne dane niż ja Icon_razz. chyba że znasz już wyniki dzisiejszego notowania, ktore bede robic za 5 godzin w pociągu Icon_razz.
Konrad napisał(a):A co to za eklektyczny twór na pierwszym
eklektyczny?? Icon_eek2
28.09.2008 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Tak, dobry tekst! Icon_biggrin Szczególnie, że Konrad nie zna tego numeru jak sam się przyznał.

PS - mam nadzieję, że wróżenie Konrada odnośnie spadku Raconteurs z podium jest chybione ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.09.2008 08:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
ja już wiem Icon_wink2. notowanie jak zawsze zrobione w niedziele, ale nie dalem rady zapostowac. postaram sie to zrobic dzisiaj Icon_smile2.
29.09.2008 10:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
drwycior Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 711
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
saferłel napisał(a):
drwycior napisał(a):Program byl zenujacy z powodu na Holownie bym powiedzial...

Jasne :/ To wspaniale, że w 21 są tacy medialni ludzie jak on, którzy nie wstydzą się swojej wiary i potrafią dyskutować nawet z kimś taki jak Wojewódzki, który potrafi zniszczyć wiązanką kilku słów. Szacunek.

Nie chodzi o to ze ktos sie nie wtydzi swojej wiary,dlaczego mialby sie wstydzic...kazdy ma prawo wierzyc w to co chce.Ale argumenty ktore przedstawia sa dlatego zenujace bo zakladaja ze wszyscy nie wierzacy w katolicyzm sa gorsi niz on/oni.
Ja to tak odebralem...A ze jest miedialny,znalazl sobie sposob na to zeby sie lansowac,bo nikt tego tak nie robi i ma na to patent,ale z tego co slyszalem niestety nie glosi tego co piekne w wierze a powtarza, tyle ze luzacko, dokladnie te same schematy,to samo co mowi kosciol.
Przeciez Wojewodzki sobie zartowal pytajac czy w takim razie geja tez stworzyl Bog (bo jakby mialo byc inaczej) a on no wiesz faktycznie geji tez stworzyl Bog... to jest smiesznie-zenujace... taki przyklad jedynie.

No nie chce tu zasmiecac listy Kuby postami nie na temat Icon_wink

https://radio-orbit.pl/
30.09.2008 06:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Icon_wink2
czasem offtopiki są bardzo interesujące Icon_smile2
30.09.2008 07:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości