Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 39 z 10.08.07
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #21
 
Bloc Party "Hunting For Witches" i 30 Seconds To Mars "A Beautiful Lie" - ciekawym co będzie się z tym działo Icon_smile2
Będę trzymał kciuki.
13.08.2007 04:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):1. dobrze, ze i tak siedzialem, bo zmiany z lekka szokujace Icon_wink2
ostatnio mozna bylo w ciemno obstawiac sklad czolowki, teraz juz tak nie jest.
2. co do nowego numeru jeden to sie nie wypowiadam, bo dopiero w tym tygodniu to sciagnalem i na razie raz sluchalem.
3. szkoda obydwu Placebo, ale mam nadzieje, ze wezma przyklad z niektorych kolegow z listy i jeszcze pokaza na co ich stac.
4. Sweet Noise po ktoryms tam przesluchaniu zaczyna mi sie podobac. Fajnie, ze zrobili wersje mocno rozniaca sie od oryginalu.
1. No fakt, mnie samego szokują i zanosi się, że w tym tygodniu znowu ich sporo będzie, chociaż już nie będą tak szokujące. Za jakieś pół godziny z hakiem być może będę wiedział coś więcej o sytuacji w czołówce (odsłuchuję ostatnie utwory w 2 przesłuchaniu).
2. No popatrz, a ja myślałem, że to już wszyscy znają na pamięć. Myślałem, że Sigur Ros to taka rzecz, którą każdy chociażby z ciekawości poznał. Zresztą być może już za kilka dni (a w praktyce jutro) to już nie będzie mój numer 1, chociaż dzielnie się broni.
3. Chyba jeszcze nie tym razem, ale u mnie powroty to rzecz całkiem naturalna, gdyż czołowka jest niesłychanie wyrównana.
4. Ja też uważam, że twórcze podejście do coveru jest bardzo dobrą rzeczą. wtedy można osiągnąć niesamowite efekty. Nota bene kiedyś pewien zespół nagrał płytę, na której znalazło się 1 ich własne nagranie i 7 coverów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to wszystko covery tego utworu. I trzeba przyznać, że wersje mocno się od siebie różnią (przynajmniej te 3, które znam).
14.08.2007 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Konrad napisał(a):I na tej liście trochę zmian ale i tak nadchodzi nowy Tool, z którym muszę się zapoznać Icon_smile2
Przyznam się, że nie za bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Czy chodzi Ci o to, że musisz zapoznać się z Rosetta Stoned czy być może Tool wydaje nową plytę?
14.08.2007 11:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
1981 napisał(a):1. wow, ależ świetny numer 1!
2. Pamiętam jak "Glosoli" wchodziło na listę, mówiłeś, że większych szans na sukces to nie ma, bo już nie całkiem świeże. Ale jednak się udało!
3. Jest tylko problem... u mnie już tylko na #17 - blisko wypadnięcia. Mimo wszystko nie chciałbym, żebyś wyrzucał swój nr 1 z mojego powodu!
1. No popatrz, jaka zbieżność poglądów. Niestety było to tylko u nas i u obydwu doszło na szczyt po kryzysie (tylko u mnie kryzys był trochę głębszy).
2. No ja to mówiłem troszeczkę później, bo akurat zadebiutowało u mnie na miejscu 10, a potem spadało, by w 9 tygodniu znaleźć się na miejscu 50.
3. Nie myśl o tym w taki sposób. To naturalne, że utwory spadają z listy, a sposób w jaki to robią, to już inna sprawa. Już u mnie utwory spadały z pierwszego miejsca poza listę (Katie Melua i Anja Garbarek), ale tam zawiniła Trójka. No i dobrze, bo pewnie te piosenki nadal byłyby w pierwszej 10. A tak jest miejsce dla nowych. Poza tym nie wiadomo, czy w momencie, kiedy będzie miał wypaść, będzie jeszcze na miejscu 1. No i nie tylko Ty w najbliższym czasie przyczynisz się do wypadnięcia piosenki z mojej ścisłej czołowki. U P.U.R.H-a Tool spadł już na 30.
14.08.2007 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
1981 napisał(a):1. wow, ależ świetny numer 1!
2. Pamiętam jak "Glosoli" wchodziło na listę, mówiłeś, że większych szans na sukces to nie ma, bo już nie całkiem świeże. Ale jednak się udało!
3. Jest tylko problem... u mnie już tylko na #17 - blisko wypadnięcia. Mimo wszystko nie chciałbym, żebyś wyrzucał swój nr 1 z mojego powodu!
1. No popatrz, jaka zbieżność poglądów. Niestety było to tylko u nas i u obydwu doszło na szczyt po kryzysie (tylko u mnie kryzys był trochę głębszy).
2. No ja to mówiłem troszeczkę później, bo akurat zadebiutowało u mnie na miejscu 10, a potem spadało, by w 9 tygodniu znaleźć się na miejscu 50.
3. Nie myśl o tym w taki sposób. To naturalne, że utwory spadają z listy, a sposób w jaki to robią, to już inna sprawa. Już u mnie utwory spadały z pierwszego miejsca poza listę (Katie Melua i Anja Garbarek), ale tam zawiniła Trójka. No i dobrze, bo pewnie te piosenki nadal byłyby w pierwszej 10. A tak jest miejsce dla nowych. Poza tym nie wiadomo, czy w momencie, kiedy będzie miał wypaść, będzie jeszcze na miejscu 1. No i nie tylko Ty w najbliższym czasie przyczynisz się do wypadnięcia piosenki z mojej ścisłej czołowki. U P.U.R.H-a Tool spadł już na 30.
14.08.2007 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
vingoe napisał(a):Bloc Party "Hunting For Witches" i 30 Seconds To Mars "A Beautiful Lie" - ciekawym co będzie się z tym działo Icon_smile2
Będę trzymał kciuki.
Podejrzewam, że nie można się spodziewać żadnych rewelacji. 30 Seconds raczej nie wyjdzie z poczekalni, a Bloc Party utrzyma się w 50.
15.08.2007 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Twój numer 1 byl u mnie na liscie 2 lata temu, piekna piosenka, oczywiscie Sigur Ros to co najlepsze pokazal na plycie z 1999 roku, ale nadal graja cudownie... cieszy Yeah Yeah Yeahs

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
15.08.2007 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Campari napisał(a):1. Twój numer 1 byl u mnie na liscie 2 lata temu, piekna piosenka, oczywiscie Sigur Ros to co najlepsze pokazal na plycie z 1999 roku, ale nadal graja cudownie...
2. cieszy Yeah Yeah Yeahs
1. Wiem, że to staroć, ale jako że nigdy wczweśniej na moiej liście nie był (nic dziwnego, ma 3/4 roku), więc skoro zjawił się na liście u 1981, to załapał się i u mnie. I tak jak u niego, tak i u mnie doszedł do miejsca 1... na tydzień.
2. nie dziwię się, bo to świetny utworek.
15.08.2007 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości