Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 39 z 10.08.07
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
kajman30 nr 39 z 10.08.07
Było u mnie przez długi czas w czołówce raczej nudno, a teraz najciekawsze rzeczy dzieją się w pierwszej 10. Dzisiaj tylko 15 ważnych wydarzeń chociaż nie wydaje mi się, że to oznacza, że jest mniej ciekawie niż w poprzednim notowaniu.
1. Jeżeli jest numer 1 to na pewno jest to najważniejsze wydarzenie tygodnia. A szczególnie jeżeli nic tego nie zapowiadało. Bo Glosoli od kilku tygodni znajdowało się w okolicach 5-6 miejsca i raczej nie zdradzało chęci ataku. A tutaj nagle, chociaż do końca nie byłem pewien czy jednak na pewno wygra, bo walka była łeb w łeb.
2. Uznałem, że jednak za wydarzenie numer 2 uznam powrót do 10 po 11 tygodniach przerwy. Don't lose yourself po skoku o 9 oczek wylądowała na miejscu 5 zbliżając się do swego najlepszego wyniku (3 razy na 4).
3. To że Rosetta stoned lubuje się w gwałtownych ruchach przestało mnie dziwić. Ale mimo to awans o 18 pozycji to nie byle co. A że do tego Right in two po spadku ze szczytu zgłosiło asapiracje do powrotu, to trzeba uznać, że to wyjątkowo udany dla Toola tydzień. Miejsca 2 i 6 dla jednego wykonawcy to świetny wynik.
4. W przeciwieństwie do Toola był to fatalny tydzień dla Placebo. Spadek z 3 na 10 Broken promise i z 8 na 16 Running up that hill można traktować w kategoriach klęski.
5. Jeżeli tamto to klęska, to co ma mówić Me and mrs Jones, które z 2 pozycji po pięknym awansie zamiast powalczyć o pierwsze to spadło na 11?
6. Kolejny wielki powrót notuje Finally made me happy, które jeszcze 3 tygodnie temu było za 50, a teraz jest już na 14 miejscu (ale do najlepszych osiągnięć jeszcze trochę brakuje).
7. Trzy nowości zupełnie znikąd i wszystkie z nich w trzeciej 10. Przy czym 2 z nich Kingdoms of rain i Down boy pojawiły się na swoich miejscach trochę na czuja, bo przesłuchiwałem je w momencie, kiedy już piosenki od miejsca 13 w dół były już ustawione i ciężko było mi przeprowadzić analizę porównawczą. Natomiast Nienasycenie było od początku i mozolnie przepychało się na swoją pozycję.
8. Skoków u mnie sporo, a kolejny z nich należy do weteranki Rainbowwarriors, która skoczyła z 39 na 23 miejsce.
9. W zeszłym tygodniu piękny awans o 8 miejsc dawał Back to the river szanse na awans do ścisłej czołówki. Tym razem spadek o 17 miejsc i jak na razie koniec marzeń.
10. Wszystkie piosenki White Stripes, które były na liście, delikatnie pospadały, ale za to niespodziewanie (bo zaskoczyło mnie to zupełnie) w zestawie zadebiutowało Little cream soda, które ostatnio było w dolnej części poczekalni.
11. Debiut na 1 miejscu i tydzień potem spadek na 3? No cóż, przeciwnicy kontratakowali i tym razem okazali się zbyt silni dla Sympathy for the devil part 666.
12. Motorek tylko na tydzień opuścił pierwszą 10, by teraz powrócić na 8 miejsce. dzięki temu znowu są 2 polskie piosenki w 10.
13. M.I.A. przezwyciężyło kryzys i już jest na 17 miejscu, a niewiele brakowało, że byłoby wyżej.
14. Lights po gwałtownym spadku odzyskały część straconego terenu i zajęły 8 miejsce.
15. Earth intruders nie zamierza bez walki oddać podium. Tym razem to się jeszcze nie udało, ale po małym kroczku jest już na 4 miejscu i nie tak wiele brakuje do wyższych miejsc.
1. 6. 24 GLOSOLI - Sigur Ros
2. 4. 27 RIGHT IN TWO - Tool
3. 1. 2 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
4. 5. 17 EARTH INTRUDERS - Bjork
5. 14. 22 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
6. 24. 7 ROSETTA STONED - Tool
7. 9. 11 LIGHTS - Archive
8. 11. 16 MOTOREK - Grzegorz Turnau
9. 7. 19 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
10. 3. 7 BROKEN PROMISE - Placebo & Michael Stipe
11. 2. 5 ME AND MRS JONES - Michael Buble
12. 10. 8 RAG AND BONE - The White Stripes
13. 15. 14 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
14. 27. 15 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
15. 19. 12 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
16. 8. 14 RUNNING UP THAT HILL - Placebo
17. 28. 4 M.I.A. - Avenged Sevenfold
18. 12. 4 ATLAS - Battles
19. 17. 14 ICKY THUMP - The White Stripes
20. 20. 6 HELP IS COMING - Ayo
21. 18. 7 ANESTHETIZE - Porcupine Tree
22. 16. 7 NIUE - Husky
23. 39. 20 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
24. N. 1 KINGDOMS OF RAIN - Soulsavers
25. 23. 16 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
26. N. 1 NIENASYCENIE - Less Is More
27. 31. 7 BOSSANOVA Z AUGUSTOWA - Basia Stępniak-Wilk & Andrzej Poniedzielski
28. N. 1 DOWN BOY - YeahYeah Yeahs
29. 22. 23 HOUSE CARPENTER - Hurt
30. 13. 4 BACK TO THE RIVER - Riverside
31. 25. 6 HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
32. 34. 5 HUNTING FOR WITCHES - Bloc Party
33. 32. 10 DANCE OF THE MANATEE - Fair to Midland
34. 21. 24 THE FUNERAL - Band Of Horses
35. 30. 3 TRACĘ CZAS - Cała Góra Barwinków
36. 29. 18 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
37. N. 1 LITTLE CREAM SODA - The White Stripes
38. 26. 23 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
39. 35. 4 NOT GOING AWAY - Ozzy Osbourne
40. 37. 4 WATER IS NOT ENOUGH - Neurosis
41. 36. 11 TEENAGERS - My Chemical Romance
42. 40. 5 CONQUEST - The White Stripes
43. 42. 10 HOOLIGAN ROOTZ - Vavamuffin
44. 41. 8 FROZEN - Within Temptation
45. 38. 4 BURN MY SHADOW - UNKLE
46. 33. 5 NOW I LIE THEE DOWN - Machine Head
47. P. 2 SONG FOR THE FIELDS - Fields
48. 44. 9 EVA - Nightwish
49. 47. 13 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
50. 45. 9 BRAINSTORM - Arctic Monkeys

poczekalnia:
48. 20 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
BETERR THAN ME - Hinder
43. 6 PRZYWITAJ ZE MNĄ NOWY DZIEŃ - Harlem
46. 17 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
49. 7 MY HUMPS - Alanis Morisette
COME BACK - Pearl Jam
UBLEED - Hurt
I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives
4 AM FOREVER - Lostprophets
CONSTANT MOTION - Dream Theater
50. 3 SPINDRIFT - Rush
MOHEROWY NINJA - El Dópa
THE KILL (BURY ME) – 30 Second To Mars
MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
ON CALL - Kings of Leon
IMPERIAL BODYBAGS - Manic Street Preachers
IT'S NO OVER - DAUGHTRY
1234 - Feist
DANSE RUSSE - Hurt
NEW WAVE WIPE OUT - Gods of Blitz
FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
WRECKING BALL - Viva Voce
SAME JEANS - The View
I WISH I COULD HAVE LOVED YOU MORE - Candie Payne
NIE NIE BĘDZIE NAS - Naiv
REHAB - Amy Winehouse
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
SWEET SACRIFICE - Evanescence
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
AGAIN & AGAIN - The Bird And The Bee
ERA RETUSZERA - Nosowska
FOLLOW THE COPS BACK HOME - Placebo
09.08.2007 11:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #2
 
kajman napisał(a):3. 1. 2 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
Spadek po debiucie na pierwszym miejscu, mi też to się zdarzało :->
kajman napisał(a):26. N. 1 NIENASYCENIE - Less Is More
Niespodziewałem się tak szybkiej reakcji Icon_biggrin3

.
09.08.2007 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
stavanger napisał(a):
kajman napisał(a):3. 1. 2 SYMPATHY FOR THE DEVIL PART 666 - Sweet Noise
Spadek po debiucie na pierwszym miejscu, mi też to się zdarzało :->
Można na upartego powiedzieć, że mi też, tylko czy powinno się tak liczyć, jeżeli działo się to w 2 notowaniu?
stavanger napisał(a):
kajman napisał(a):26. N. 1 NIENASYCENIE - Less Is More
Niespodziewałem się tak szybkiej reakcji Icon_biggrin3
Poznałem utwór, bardzo mi się spodobał, więc efekt oczywisty.
09.08.2007 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Zmienił się numer 1....tak na to czekałem...ale czy się cieszę? Chyba nie. Wolałbym inny kawałek na 1.
Oprócz Toola to w czołówce tradycyjnie mało się dzieje. Boli spadek Placebo I Michaela z 3 miejsca na 10 Icon_sad
Dobrze widzieć świetne Rag And Bone na najwyższych miejscach na liście. Świetnie w top 20 trzyma się Waterboys i drugie Placebo. Mile zaskakuje skok Cocorosie po tylu tyg bycia już na liście. Nowości pół na pół. 26 i 28 nie znam a dwie pozostałe świetne.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2007 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):1. Zmienił się numer 1....tak na to czekałem...ale czy się cieszę? Chyba nie. Wolałbym inny kawałek na 1.
2. Oprócz Toola to w czołówce tradycyjnie mało się dzieje.
3. Boli spadek Placebo I Michaela z 3 miejsca na 10 Icon_sad
4. Dobrze widzieć świetne Rag And Bone na najwyższych miejscach na liście.
5. Świetnie w top 20 trzyma się Waterboys i drugie Placebo.
6. Mile zaskakuje skok Cocorosie po tylu tyg bycia już na liście.
7. Nowości pół na pół. 26 i 28 nie znam a dwie pozostałe świetne.
1. Podejrzewam, że także nie chciałbyś powrotu Toola na 1, a to chyba najbardziej prawdopodobna obuk utrzymania się Glossoli wersja. Ale podejrzewam, że obie te piosenki w ciągu 1-3 tygodni wypadną w ogóle z zestawienia i zrobi się wolne miejsce.
2. No cóż, to co ma się dziać, jeżeli spadek z 3 na 10, z 2 na 11 i awans z 14 na 5 to jest mało? O ile kojarzę, żadna piosenka w 10 nie utrzymała pozycji, a poza Bjork wszystkie ruchy są co najmniej o 2 miejsca.
3. Być może to tylko chwilowy kryzys. Myślę, że takiego wielkiego spadku już więcej nie będzie.
4. Od dłuższego czasu to mój numer 1 wśród piosenek z Icky thumpa. Myślę, że jeszcze do 10 powróci.
5. Spadek o 8 miejsc to świetne trzymanie się? A Waterboys faktycznie po kryzysie wrócili do formy. Za tydzień mają dużą szansę powalczyć na forumowej.
6. U mnie staż nie ma znaczenia. Świadczy o tym także chociażby powrót w 22 tygodniu Laury Weirs do 10 i pierwsze miejsce Sigura Rosa w 24 tygodniu.
7. Moim zdaniem również świetne, chociaż Nienasycenie specyficzne.
09.08.2007 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Z tym Waterboys i Placebo to źle to może ująłem chodziło mi, że mają już na karku wiele tyg. na liście a dzielnie się w top 20 trzymają, mimo, że połowa z nich spada ostro Icon_smile

Piszesz, że w ciągu 2,3 tyg Tool wyleci Icon_biggrin Nie chcę mi się wierzyć więc poczekam i zobacze Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.08.2007 07:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #7
 
saferłel napisał(a):Nowości pół na pół. 26 i 28 nie znam
Nienasycenie znajdziesz na moim chomiku http://www.chomikuj.pl/stavanger Icon_razz

.
09.08.2007 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Wreszcie się lista rozruszała Icon_mrgreen Znowu nowy lider, trochę długo czekali na swoją kolej Icon_wink2
Dla mnie najmilsza wiadomość to triumfalny kontratak Rosetty Icon_biggrin3 Ale tak poza tym, prawie wszyscy reprezentanci mojej listy znowu spadają Icon_mad Z nowości znam tylko najniższą Icon_redface2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.08.2007 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
1. Do Sigur Ros to ja chyba nie mam cierpliwości... Strasznie długie te utwory i zazwyczaj nudne. Do tego dochodzi jeszcze język, z którego nic nie rozumiem.
3. Fajnie, że "Rosetta Stoned" awansuje. U mnie chyba jednak wielkiego sukcesu nie będzie... Ostatnio myślałem nawet o postawieniu na single i zredukowaniu niesinglowych utworów do minimum.
4. Ze spadków Placebo nawet się cieszę, bo ostatnio nie mam ochoty na ten zespół...
7. Z wymienionych kojarzę chyba tylko nowy Yeah Yeah Yeahs. Całkiem niezły...
Icon_razz
10. Żaden The White Stripes na pewno na liście nie zawadza Icon_wink2 To jeden z lepszych kawałków na płycie, choć... tam chyba wszystkie są lepsze Icon_wink2
13. MIA u mnie już nie ma takiej słuchalności jak kiedyś... Ale już niedługo nowa płyta Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.08.2007 11:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Piszesz, że w ciągu 2,3 tyg Tool wyleci Icon_biggrin Nie chcę mi się wierzyć więc poczekam i zobacze Icon_wink
U mnie obowiązuje zasada, że jeżeli piosenki nie ma w zestawie głosowania na LP3 lub u żadnego z forumowiczów w 30 to i moją listę musi opuścić. Dla piosenek z 10 jest jeszcze tydzień extra. Tool u mrsapa już wypadł z 30, więc teraz tylko pozostaje u P.U.R.H-a, ale i tam pewnie już długo się nie utrzyma. Podobnie jest z Glosoli, która u 1981 leci w dół, więc pewnie też niedługo wypadnie. Możliwe, że nawet w zestawach z tego tygodnia listowego już może przynajmniej 1 z nich nie być. Więc wrtedy i ja pożegnam się z nimi.
A taka być może interesująca informacja dla Ciebie. W przypadku przerwy we wrzucania list, przez jakiegoś forumowicza piosenki, które opierają się na jego zestawieniu idą "spać" i jeżeli po jego powrocie nadal są w 30 automatycznie brane są od nowa pod uwagę. W związku z tym przypuszczalnie w następnej liście powróci u mnie piosenka z najdłuższym u Ciebie tytułem.
10.08.2007 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
mrsap napisał(a):1. Do Sigur Ros to ja chyba nie mam cierpliwości... Strasznie długie te utwory i zazwyczaj nudne. Do tego dochodzi jeszcze język, z którego nic nie rozumiem.
3. Fajnie, że "Rosetta Stoned" awansuje. U mnie chyba jednak wielkiego sukcesu nie będzie... Ostatnio myślałem nawet o postawieniu na single i zredukowaniu niesinglowych utworów do minimum.
10. Żaden The White Stripes na pewno na liście nie zawadza Icon_wink2 To jeden z lepszych kawałków na płycie, choć... tam chyba wszystkie są lepsze Icon_wink2
13. MIA u mnie już nie ma takiej słuchalności jak kiedyś... Ale już niedługo nowa płyta Icon_smile2
1. Dla każdego pewnie co innego jest nudne. A jeżeli chodzi o język, to moja znajomość angielskiego jest tak marna, że i tak nie wiem, o co w piosenkach chodzi, więc nie robi mnie czy jest po angielsku, islandzku, japońsku czy w suahili. O tutaj się zagalopowałem, ze suahili to chyba idzie mi lepiej niż z angielskim.
3. Myślę, że u mnie też zbyt wysoko nie zajdzie. Sądzę, że pierwsza czwórka jest poza konkurencją... chociaż wkrótce zacznie się wykruszać.
10. Mi też nie, chociaż ten ledwo ledwo załapał się do zestawu piosenek branych pod uwagę.
10.08.2007 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Wreszcie się lista rozruszała Icon_mrgreen Znowu nowy lider, trochę długo czekali na swoją kolej Icon_wink2
Dla mnie najmilsza wiadomość to triumfalny kontratak Rosetty Icon_biggrin3 Ale tak poza tym, prawie wszyscy reprezentanci mojej listy znowu spadają Icon_mad
1. Trochę długo i pewnie niedługo odejdzie w chwale tylko pytanie z któreego miejsca.
2. Na pewno nie wszyscy. Weteran Twojej listy awansował z 4 na 2 i czai się do ataku na szczyt.
10.08.2007 01:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
kajman napisał(a):1. Dla każdego pewnie co innego jest nudne. A jeżeli chodzi o język, to moja znajomość angielskiego jest tak marna, że i tak nie wiem, o co w piosenkach chodzi, więc nie robi mnie czy jest po angielsku, islandzku, japońsku czy w suahili. O tutaj się zagalopowałem, ze suahili to chyba idzie mi lepiej niż z angielskim.
Nawet jak nie rozumiem dokładnie tekstu (a rzadko da się wszystko zrozumieć), to i tak wolę angielski wokal, bo to najpiękniejszy język do śpiewnia. Po polsku też czasem nieźle brzmi, a utwory śpiewane w innych językach podobają mi się sporadycznie, bo często wokal jest po prostu denerwujący, nienaturalny... Sigur Ros akurat pod tym względem nie jest jeszcze taki zły Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.08.2007 01:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Czyli znów zmiana na 1 miejscu. Mi ona akurat się podoba, bo Glosoli to znakomita piosenka. Cieszy debiut kolejnego Strajpsa, awanse Bjork, Archive i "Motorka". Trochę niepokoi taka obsuwa Placebo, bo już wydawało się, że przed "Broken Promise" 1 miejsce stanęło otworem. Icon_wink2 Martwi też drugi z rzędu spadek Porków. Ale nie można za to powiedzieć, że notowanie jest nudne. Icon_smile2
10.08.2007 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Znów inny nr 1 - niesamowite Icon_mrgreen
świetna najwyższa nowość!!!!!
kajman napisał(a):5. 14. 22 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
tu mnie zaskoczyłeś. Mi ten kawałek nawet się podobał no niestty nie wyszedł z poczekalni Icon_frown
kajman napisał(a):DANSE RUSSE - Hurt
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
ERA RETUSZERA - Nosowska
a może tak by dać im szansę ...?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2007 01:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #16
 
mrsap napisał(a):Nawet jak nie rozumiem dokładnie tekstu (a rzadko da się wszystko zrozumieć), to i tak wolę angielski wokal, bo to najpiękniejszy język do śpiewnia. Po polsku też czasem nieźle brzmi, a utwory śpiewane w innych językach podobają mi się sporadycznie, bo często wokal jest po prostu denerwujący, nienaturalny... Sigur Ros akurat pod tym względem nie jest jeszcze taki zły Icon_smile2
No cóż, kilka języków nie pasuje mi dośpiewania, a szczególnie romańskie (poza portugalskim), ale uważam, że w większości języków bardzo dobrze można śpiewać i wcale nie jestem pewien czy angielski jest moim faworytem, chociaż na pewno jest raczej w czołówce niż w dole. A dla mnie częściej bardziej denerwujące jwest nieudolne śpiewanie w angielskim wokalistów nieanglojęzycznych niż ich śpiewanie w narodowych językach.
10.08.2007 05:52 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Yacy napisał(a):Znów inny nr 1 - niesamowite Icon_mrgreen

No fakt, jak na moją listę to niesamowite. I możliwe, że na tydzień będzie kolejna zmiana, ale pewnie i tak nie będzie to nowy numer 1.
Yacy napisał(a):świetna najwyższa nowość!!!!!
Jak na razie słyszałem tylko 3 razy, ale przynajmniej teraz popieram Twoją opinię. Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):5. 14. 22 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
tu mnie zaskoczyłeś. Mi ten kawałek nawet się podobał no niestty nie wyszedł z poczekalni Icon_frown
A u mnie to ścisła czołówka podsumowania wszystkich list (obecnie 14 miejsce).
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):DANSE RUSSE - Hurt
I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
A BEAUTIFUL LIE – 30 Second To Mars
ERA RETUSZERA - Nosowska
a może tak by dać im szansę ...?
Po pierwsze mają cały czas szanse, bo bycie w poczekalni oznacza, że przynajmniej raz w tygodniu są przesłuchiwane pod kątem załapania się na listę. Po drugie z wsyjątkiem 30 Second wszystko już w 50 było.
10.08.2007 06:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
dobrze, ze i tak siedzialem, bo zmiany z lekka szokujace Icon_wink2
ostatnio mozna bylo w ciemno obstawiac sklad czolowki, teraz juz tak nie jest.
co do nowego numeru jeden to sie nie wypowiadam, bo dopiero w tym tygodniu to sciagnalem i na razie raz sluchalem.
szkoda obydwu Placebo, ale mam nadzieje, ze wezma przyklad z niektorych kolegow z listy i jeszcze pokaza na co ich stac.
Sweet Noise po ktoryms tam przesluchaniu zaczyna mi sie podobac. Fajnie, ze zrobili wersje mocno rozniaca sie od oryginalu.
11.08.2007 12:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
I na tej liście trochę zmian ale i tak nadchodzi nowy Tool, z którym muszę się zapoznać Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.08.2007 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
wow, ależ świetny numer 1! Pamiętam jak "Glosoli" wchodziło na listę, mówiłeś, że większych szans na sukces to nie ma, bo już nie całkiem świeże. Ale jednak się udało!
Jest tylko problem... u mnie już tylko na #17 - blisko wypadnięcia. Mimo wszystko nie chciałbym, żebyś wyrzucał swój nr 1 z mojego powodu!
13.08.2007 10:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości