Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł projektu strony z listami przebojów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Pomysł projektu strony z listami przebojów
Tym razem w miarę krótko i bez owijania w bawełnę. Od wielu miesięcy, a wręcz lat, chodzi mi po głowie stworzenie internetowego katalogu stron, które publikują listy przebojów. Niestety, mający niegdyś (chyba) takie ambicje http://www.lanet.lv/misc/charts/ nigdy do końca nie spełnił pokładanych w nich nadziei, po czasie zmniejszając częstotliwość update'ów, aż w końcu właściwie zamierając. Nawet ich oczko w głowie, czyli litewska lista airplay, nie jest aktualizowane od ponad dwóch miesięcy.

Na początku miałem zamiar stworzyć coś takiego z Freshem. Niestety, nagle zniknął z forum (BTW., jeśli wiecie, co się z nim dzieje - dajcie proszę znać!). Materiał jest zbierany regularnie, niemniej jednak można byłoby spokojnie wystartować z projektem. To, czego potrzebuję, to ktoś, kto stworzy jakiś bardzo prosty, ale w miarę estetyczny design (sam teoretycznie mógłbym to zrobić, ale nie mam głowy do "zabawy" z HMTL-em, ani tym bardziej z PHP lub innymi językami, o których nie mam w tym momencie bladego pojęcia) i umieści to na serwer. Nie oczekuję cudów, bo zdecydowanie chodzi mi o treść, a forma ma jedynie nie odstraszać przed przeczytaniem zawartości.

Pomyślałem też, że taka strona mogłaby być podpięta pod mychę i niejako stanowić wizytówkę naszego forum. Z pewnością miałoby to niebagatelny wpływ na promocję forum. Nie ukrywam, że na tym polu mam jeszcze większe ambicje, tylko w tym wypadku nie są one megalomanią. Zanim lanet się stoczył, pomimo ewidentnych braków, był dość popularną stronę w sieci. Zresztą, wejdźcie sobie na http://www4.clustrmaps.com/counter/maps....sc/charts/ i zobaczcie, jaką wciąż jest częstotliwość wejść.

Oczywiście, cenną informacją będą powiadomienia o listach, szczególnie tych niszowych, geograficznie czy też stylistycznie - od dzisiaj moje internetowe skrzynki wszelakie czekają na wszelkie zestawienia, które można znaleźć w sieci. Przyjmę je z otwartymi rękoma Icon_wink
13.12.2013 04:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #2
RE: Pomysł projektu strony z listami przebojów
fajny pomysł tylko że takie strony już istnieją...
17.12.2013 12:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Pomysł projektu strony z listami przebojów
Gdyby istniały, to bym na pewno z nich skorzystał Icon_wink Znajdź mi stronę, gdzie są listy przebojów z Malty, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jordanii, Walii (z muzyką po walijsku, oczywiście), Tanzanii, Tahiti, Surinamu, Nowej Kaledonii, Nepalu, Mauritiusa, Martyniki, Madagaskaru, Libii, Laosu, Kambodży, Kirgistanu, Kazachstanu, Hondurasu, Gujany Francuskiej, Grenlandii, Gibraltaru, Dominikany, Bangladeszu, Angoli i Brunei w jednym miejscu. Powodzenia.
21.12.2013 03:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości