Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top 75 - 28/6/08
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
Dyskryminujesz USA i wszystkie inne anglojęzyczne kraje świata Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2008 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Eee tam podejrzewam, że Samo Amerykańskie czy Pitcairn też mają swoje oddziały Icon_razz2
A tak w ogóle czy naród Hamburgerów i Lalek Barbie zagląda według ciebie do takiej wikipedii (czy ja tu kogoś dyskryminuję Icon_razz2?)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 12:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 571
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Nie wiem czy zagląda, ale to on głównie ją tworzy:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wikimedia

Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2008 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Eee to emigranci, którzy pod wpływem wkoło otaczającej ich głupoty musieli zacząć coś konstruktywnego ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 12:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 082
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
saferłel napisał(a):Ale tak ogólnie to ja jestem dzieckiem brytyjskiej wikipedii Icon_biggrin
wiem, dla Ciebie wikipedia i rym to jak 2 bóstwa, wyrocznie Icon_razz. ja mam do nich spory dystans, choc z wikipedii czesto korzystam.
24.06.2008 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Przesadzasz trochę, nie ma w rzeczach niematerialnych i takich ulotnych czegoś takiego jak bóstwo Icon_wink Przyznaję tylko, że to dwa ogromnie ważne dla mnie rzeczy. Na jednym opiera się moja wiedza muzyczna i z niej czerpię pomysły na każdy nowy dzień wspólnie spędzony z muzyką, druga strona to moja baza muzyki, gdzie wszystko co tyczy się mnie i moich ulubionych płyt, piosenek, artystów jest umieszczone, bez której zgubiłbym się w całym tym światku. W dodatku też służy jako źrodło wiedzy...i rozrywki. Dlatego bazując na swoich doświadczeniach zawsze odwiedzanie tych stron Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 01:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości