Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 902
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 902
[Obrazek: 902.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.12.2013 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPGP notowanie 902
Ani Lorak! Ale jaja. U mnie ostatnio wróciła i nawet poszła trochę do góry, ale o jedynce to mowy nie ma. Hurem tym razem u mnie wyżej. To znaczy na tej samej pozycji, ale z racji specyfiki Twojej listy to wyżej Icon_wink T.O.P - co to za bułgarska wstawka na początku? Icon_lol Szkoda, że dalej nie idzie to tym tropem. Ale ogólnie bardzo ciekawy utwór, na pewno zostanie przeze mnie zapamiętany. Karneval jak na razie wyżej doszedł u Ciebie, Prince Royce też i Romeo Santos znacznie krócej się przebijał... Kurczę, w końcu "moje" przeboiki radzą sobie u Ciebie lepiej niż u mnie Icon_biggrin 나 어떡해 - chyba w końcu godny następca Lovey-Dovey i Roly-Poly (choć wolałbym więcej melodii niż bitu w zwrotkach). Baggalutur też wyżej u Ciebie niż u mnie! Icon_biggrin Ale jaja. No i super, że pojawia się "moja" propozycja z Surinamu! Icon_smile To pierwszy utwór z tego terytorium na Twojej liście?
08.12.2013 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 464
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
RE: LPGP notowanie 902
prz_rulez napisał(a):Ani Lorak! Ale jaja.

A najciekawsze jest to że pierwotnie w tym tygodniu na szczycie miała być Sylwia z KSIĘŻNICZKĄ. Kiedy spoglądałem na wcześniejsze notowania, uznałem że to byłoby trochę za dużo, ale Sylwia na jakiś czas może znowu zagościć w czołówce. Ani sobie zasłużyła na ten szczyt i jest to pierwszy utwór na szczycie zza naszej wschodniej granicy od czasów KANIKUŁÓW grupy Bum w 2007 roku.

prz_rulez napisał(a):Karneval jak na razie wyżej doszedł u Ciebie, Prince Royce też i Romeo Santos znacznie krócej się przebijał...

Utwór Rebeki Dremelj będzie z pewnością rywalizować z singlem T-ary o miano przeboju przyszłorocznego karnawału. Prince Royce powinien być bez problemów w TOP11.

prz_rulez napisał(a):No i super, że pojawia się "moja" propozycja z Surinamu! To pierwszy utwór z tego terytorium na Twojej liście?

Pierwszy.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
09.12.2013 11:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: LPGP notowanie 902
Bum byli z Rosji, więc nawet biorąc pod uwagę nasze sąsiedztwo z Kaliningradem, to jest granica na północy, a nie na wschodzie Icon_wink Ale rozumiem, iż chodzi o byłe ZSRR. Hmm, nie wiem, co u mnie było na szczycie ostatnio... W 2009 była Svetlana Loboda z wiadomym utworem, trochę wcześniej litewskie 69 Danguje i "Meilės simfonija". Jeśli chodzi o Białoruś, to jedynym numerem jeden z tego kraju było u mnie "Wild Thing" grupy Long Play. Mam też dziury w notowaniach, więc może coś się tam ukryło, czego nie pamiętam... Ale wątpię. Generalnie od dłuższego czasu wygrywa albo zachód (m.in. z mocną reprezentacją szwedzką), albo strzały z Azji (Psy, Perfume), albo Bałkany.
Bum było u mnie wysoko, ale nie na pierwszym - "tylko" najwyższe ósme miejsce. No, ale za to dośc wysokie, 33. miejsce w podsumowaniu roku.
kolej_grzesiek napisał(a):Kiedy spoglądałem na wcześniejsze notowania, uznałem że to byłoby trochę za dużo
To Twoja lista, na niej może być i 41 utworów Sylwii Grzeszczak Icon_smile
kolej_grzesiek napisał(a):Utwór Rebeki Dremelj będzie z pewnością rywalizować z singlem T-ary o miano przeboju przyszłorocznego karnawału.
Fajnie to czekać, aczkolwiek uczciwie zastanawiam sie, czy to przypadkiem nie będzie tak krótki strzał, że na początku karnawału ledwie będzie się trzymać na nogach.

EDIT:
Taka propozycja z Chorwacji:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2013 02:47 AM przez prz_rulez.)
09.12.2013 04:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: LPGP notowanie 902
Resztę rzeczy będę może systematycznie wpychać pod spoiler Icon_wink

c.d.n.
Zaglądnij tu proszę przed robieniem następnej listy Icon_biggrin Regularny update Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2013 03:23 AM przez prz_rulez.)
10.12.2013 02:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 701
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: LPGP notowanie 902
PROPOZYCJE: (Click to View)

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2013 02:46 PM przez Szymek79.)
11.12.2013 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości