Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 81 (21.06.08)
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #21
 
aaktt w zeszłym tygodniu napisał(a):Chomika mam, ale pustego, bo mój firefox nie obsługuje tamtych skryptów, a nie cierpię włączać go w IE Icon_neutral2

Mam za to konto na divshare (który jest czymś podobnym do chomika, z tym, że nie ma limitów i nie trzeba się rejestrować)

Tu można ściągnąć większość kawałków z czterdziestki Icon_wink2
http://divshare.com/members/?folder=327067
Ale jeśli kogoś coś interesuje, to mogę wrzucić też na chomika Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.06.2008 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Ok, o to mi chodziło. Dzięki za info i sorry za kłopot z przypominaniem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #23
 
Ciekawe jak się potoczy historia "The rip" na Twojej liście...?
I właściwie wspominam o tym tylko dlatego, że u Ciebie i u mnie pojawił się ten singiel niemalże w tym samym czasie.
Icon_smile2
24.06.2008 02:17 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Portishead to już zespół mojej światowej czołówki, teraz wydał jedną z 3 płyt roku (do czego doszedłem po kilku jej przesłuchaniach) i nie sądzę by im się źle wiodło Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 10:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #25
 
saferłel napisał(a):jedną z 3 płyt roku
A jakie są pozostałe dwie? Icon_smile2
24.06.2008 12:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
http://rateyourmusic.com/~saferdrunk a - a poszukaj sobie Icon_biggrin

(i tutaj pojawia się przykład tego co odpisałem na post Kuby w temacie Brytyjskiej listy ;D - przy okazji jak każdy nauczy się tej strony to już zawsze będzie mógł tam znaleźć odpowiedź na dręczące do pytania odnośnie mojej osoby i muzyki z niej związaną i będzie mógł od razu na mycharts wypalić pełną wiedzą Icon_smile)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 01:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #27
 
Cwaniaczek Icon_biggrin3 Icon_razz
A żebyś wiedział, że sobie poszukam! Icon_razz
Icon_smile2
24.06.2008 01:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #28
 
Buehehe, przypomniałem sobie, że ja też mam tam profil (chociaż nieodwiedzany chyba od dobrego roku). Porzuciłem go, bo tak jak w przypadku chomika mój firefox nie chciał obsługiwać dodawania ocen Icon_neutral2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2008 01:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Ale widzę, że dodałeś mnie do friendsów Icon_razz2 Ja też i nawet co nie co ci napisałem na PM, nie wiedząc, że jest to już ghost-profile. No ładnie Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
fajnie, ze Nick wraca na drugie. jak tak sobie ostatnio sluchalem plyty, to przekonalem sie, ze w moim odczuciu chyba jednak "Jesus To The Moon" ma wieksza siłę. ha, moze wlasnie z tym sprobuje! bo "More News" niby juz bardzo blisko mojej listy bylo (ze 3 razy na miejscach 51-53), ale wejsc nie zdolalo.
tym razem skok "Czarnych kowbojow" nie zrownowazyl spadku "Hydro", ale roznica to tylko 1 oczko, wiec nie ma co za bardzo narzekac. mam nadzieje, ze "Czarne" jeszcze beda szly do gory.
"Shine On" mnie nie bierze. milo sie slucha, ale wejsc na moja liste nie zdola, duzo mu brakuje. za to juz bardzo blisko jest "One Last Time" i kto wie...
ale Hey polecial. w sumie to sie nie dziwie, bo takie sobie to nagranie. w zyciu bym tego nie wybral na singla. zreszta mnie wlasciwie caly unplugged lekko rozczarowal. jednak zdecydowanie wolę Heya studyjnego.
24.06.2008 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Jesus Of The Moon czyli powrót do pierwszego faworyta Icon_smile Eh, nawet nie dobijaj mnie takimi postami, że More News było ze trzy razy między 51, a 53 miejscem Icon_biggrin

Na Hey kompletnie straciłem ochotę. Ja lubię koncert unplugged, jak i ten numer, ale nie pora dla tej grupy teraz. Inaczej tego wytłumaczyć nie mogę...nawet nie za bardzo chciało mi się słuchać W Imieniu Dam w ostatnim tyg.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 02:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Ale widzę, że dodałeś mnie do friendsów Icon_razz2 Ja też i nawet co nie co ci napisałem na PM, nie wiedząc, że jest to już ghost-profile. No ładnie Icon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin
Już nie jest ghostprofile. Od jutra się biorę porządnie za uzupełnianie Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
24.06.2008 03:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
OO i to mi się podoba Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.06.2008 04:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #34
 
Na Twoim blogu jest zły adres do profilu na RYM w linkach, bo jest dwukrotnie http:// + zamiast .com jest .net Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 12:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Rili? muszę to więc poprawić, wielkie dzięki za informację.

PS - ale z com. nie ma błędu. Jest RYM.com.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 614
Dołączył: May 2008
Post: #36
 
A nie było .net czasami wpisane? Icon_razz
Może mi się przewidziało. W każdym razie link nie działał jak należy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.06.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
Już działa Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.06.2008 10:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #38
 
Atelier - ja raczej nie posłucham; jak dla mnie zbyt późno Icon_neutral2 zaglądałem na strony Polskiego Radia, no i owszem ciekawy zestaw utworów został zagrany Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
26.06.2008 08:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości