Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 238 z dnia 22 czerwca 2008
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 238 z dnia 22 czerwca 2008
Ten tydzień stał pod znakiem jednego koncertu. Koncertu, który sprawił, że pomimo wciąż jeszcze niezakończonej sesji, poczułem się jak na wakacjach. Koncertu, który symbolicznie zakończył bardzo ciężki czas zaliczeń. Nie miałem czasu odświeżyć sobie twórczości Billy Talent przed koncertem, ale po koncercie oczywiście w moich głośnikach i słuchawkach dominował właśnie ten zespół. Nic więc dziwnego, że Coldplay został zdetronizowany na liście płyt po zaledwie dwóch tygodniach. Billy Talent zostawił ślad po koncercie również na głównej liście. "Sympathy" zadebiutowało bardzo efektownie i bardzo jestem ciekaw jak długo popłynie na fali oddalającego się czwartkowego koncertu…

Zbliża się Open'er i to widać na mojej liście. Sąsiednie miejsca w połowie drugiej dziesiątki zajmują Interpol i The Raconteurs - dwa zespoły z trzech, dla których jadę na ten festiwal. Trzeci zalicza efektowny debiut z nowym singlem. Blisko debiutu jest też nowy singiel Interpol.
Polskie zespoły, które zagrają w tym roku na Open'erze radzą sobie bardzo dobrze na tle reszty, która radzi sobie ostatnio jak reprezentacja Polski na Euro… Lao Che zalicza co prawda ogromny spadek, ale wreszcie pojawia się ich nowy singiel.

Przyczyn słabych wyników polskich zespołów należy chyba upatrywać w… koncercie Billy Talent. Koncert ten natchnął mnie do powrotu do żywych melodii. Dzięki temu na listę powraca wreszcie zespół Ra, bardzo mocno podskakuje The Kooks i pojawia się drugi utwór Disturbed. Jednak najważniejszym debiutem tego tygodnia może się okazać ten najmniej okazały, a mianowicie debiut nowego singla The Pigeon Detectives. To może być jeden z hitów tego lata!
Wielkim hitem może być też najnowszy utwór zespołu Radiohead, który w tym tygodniu awansuje aż o 21 pozycji!

A kto teraz rządzi na liście? Oczywiście niezmiennie Coldplay, ale już bez takiej przepaści nad resztą stawki. Zresztą nie udało się tym razem utrzymać podwójnego prowadzenia. Dwa utwory Coldplaya rozdzielił rewelacyjny kawałek zespołu Loaded Moses. W pierwszej piątce znów przeważa Active Rock! Dwa pozostałe miejsca zajmują 10 Years i Disturbed. Do dziesiątki wskakuje po krótkiej przerwie Alter Bridge, od tego tygodnia wzmocniony wsparciem Active Rock Listy. Efektowny powrót do dziesiątki zalicza niesamowity utwór zespołu Unjust.

01 . 02 . 05 . VIVA LA VIDA - Coldplay 1 (1) S
02 . 05 . 04 . WATERCOLOR - Loaded Moses 2
03 . 01 . 07 . VIOLET HILL - Coldplay 1 (2) S
04 . 03 . 06 . ACTIONS AND MOTIVES - 10 Years 3
05 . 08 . 10 . INSIDE THE FIRE - Disturbed 5 S
06 . 14 . 07 . DO YOU REALY LIKE… - Unjust 6
07 . 04 . 16 . HEARTS A MESS - Gotye 2 S
08 . 07 . 11 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy 6
09 . 12 . 08 . COMING HOME - Alter Bridge 9
10 . 06 . 11 . LOSING THE GROUND - Colourslide 1 (2)

11 . 09 . 15 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree 5
12 . 11 . 14 . DEAR GOD - Avenged Sevenfold 1 (2) S
13 . 10 . 12 . NUDE - Radiohead 6 S
14 . 20 . 12 . LIGHTS OUT FOR DARKER SKIES - British Sea Power 9
15 . 28 . 03 . PIONEER TO THE FALLS - Interpol 15
16 . 21 . 05 . YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs 16
17 . 38 . 02 . DOWN IS THE NEW UP - Radiohead 17
18 . 19 . 11 . GOLIATH - The Mars Volta 18
19 . 15 . 07 . EYES WIDE OPEN - Travis 15 S
20 . 32 . 06 . PARACHUTE - Moving Atlas 20

21 . 22 . 04 . PORCELAIN HEART - Opeth 21
22 . 13 . 18 . BRAND NEW START - Alter Bridge 1 (3)
23 . 17 . 13 . IT'S NOT ENOUGH - Unjust 4 S
24 . 18 . 18 . RISE ABOVE THIS - Seether 5 S
25 . NN . 01 . SYMPATHY - Billy Talent 25
26 . 43 . 04 . ALWAYS WHERE I NEED TO BE - The Kooks 26 S
27 . 23 . 05 . THE FREAK SHOW - Antimatter 23
28 . 16 . 10 . WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo 3
29 . 29 . 08 . SOLDIERS OF MISFORTUNE - Filter 19 S
30 . 26 . 08 . ASURRANCE - Hurt 20

31 . 35 . 09 . TERROROMANS - Muchy 29
32 . 30 . 05 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside 25 S
33 . 25 . 18 . THANK YOU FOR LISTENING - Hurt 1 (4)
34 . 27 . 20 . THE STONE - Ashes Divide 5 S
35 . NN . 01 . BONES - Editors 35 S
36 . 46 . 02 . THE ONLY ONE - The Cure 36
37 . 24 . 11 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che 7 S
38 . 34 . 08 . A WOLF DESCENDS UPON THE SPANISH SAHARA - Fair To Midland 34
39 . 39 . 04 . ENEMIES - ASHES dIVIDE 39
40 . NN . 01 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che 40 S

41 . PP . 02 . BROKEN HEARTED SOUL - Ra 41 S
42 . 31 . 14 . NIE MA MOWY - Normalsi 18
43 . 45 . 02 . OUROBOROUS - The Mars Volta 43
44 . 49 . 02 . I SHOULD HAVE TOLD YOU - Fuel 44
45 . 33 . 18 . BEAUTIFUL - 10 Years 9 S
46 . NN . 01 . PERFECT INSANITY - Disturbed 46
47 . 47 . 05 . DAMY RADĘ - Happysad 40 S
48 . 37 . 04 . THIS IS THE LIFE - Amy MacDonald 37 S
49 . 41 . 28 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (7)
50 . NN . 01 . THIS IS AN EMERGENCY - The Pigeon Detectives 50 S

Lista płyt

01 . PP . ?? . BILLY TALENT II - Billy Talent [2006]
02 . 01 . 03 . VIVA LA VIDA OR DEATH AND ALL HIS FRIENDS - Coldplay [2008]
03 . 02 . 05 . DIVISION - 10 Years [2008]
04 . 03 . 14 . IN RAINBOWS - Radiohead [2007]
05 . 06 . 03 . TO LOSE A NAME - Unjust [2008]
06 . 08 . 07 . OUR LOVE TO ADMIRE - Interpol [2007]
07 . 04 . 05 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs [2008]
08 . 05 . 04 . THIS IS THE LIFE - Amy MacDonald [2008]
09 . 07 . 07 . KEEP TELLING MYSELF IT'S ALRIGHT - Ashes Divide [2008]
10 . 09 . 11 . COLOURSLIDE - Colourslide [2007]


Billy Talent wraca na listę płyt po 392 dniach (56 tygodniach) Icon_mrgreen

RELACJA Z KONCERTU BILLY TALENT

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.06.2008 01:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #2
 
widzę, że wakacje zamierzasz spędzić albo nad wodą, albo na wzgórzach Icon_smile2 . to ja sobie sprawdzę jak to jest nad tą wodą, bo nie znam...
miejsce 1 bardzo wakacyjne także, u mnie też w bliskich rejonach tych piosenek, które lubię teraz najbardziej.
o, u Ciebie Dear God ma już długą historię... wiem, że mogłabym pozaglądać do archiwalnych notowań ale jednak zapytam Ciebie - na którym najwyżej była ta piosenka?
i tu też Riverside niby się podoba, a wysoko się przebić chyba nie może. ja nadal bardzo to lubię, choć na liście już nie mam.
i ładnie awansuje The Cure!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.06.2008 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
mrsap napisał(a):en tydzień stał pod znakiem jednego koncertu.
Chyba coś podobnego niedawno czytałem. Icon_wink2
Przyznam, że nie bardzo kojarzę talent Billy...
mrsap napisał(a):16 . 21 . 05 . YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs 16
Chyba jesteś jedynym u kogo ten utwór dobrze sobie radzi...
mrsap napisał(a):37 . 24 . 11 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che 7 S
Szkoda... Może jeszcze jest szansa na odbicie...
mrsap napisał(a):40 . NN . 01 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che 40 S
Na pocieszenie. Icon_smile2

PS. WIedźma. Icon_wink2
PS2. neon.ka była pierwsza. Icon_wink2
22.06.2008 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
neon.ka napisał(a):widzę, że wakacje zamierzasz spędzić albo nad wodą, albo na wzgórzach
Icon_mrgreen
Wakacje są na szczęście długie i można je spędzić w różnych miejscach. Niestety wygląda na to, że na fioletowe wzgórza już w te wakacje nie zawitam...

neon.ka napisał(a):o, u Ciebie Dear God ma już długą historię... wiem, że mogłabym pozaglądać do archiwalnych notowań ale jednak zapytam Ciebie - na którym najwyżej była ta piosenka?
Nie trzeba patrzeć do archiwalnych notowań. U mnie jest jak w Erze. Wszystko można wyczytać z aktualnego notowania. Przy każdym utworze, po prawej stronie, znajduje się jego najwyższe miejsce na liście.

neon.ka napisał(a):tu też Riverside niby się podoba, a wysoko się przebić chyba nie może
Zawsze tak było z Riverside. Grają zbyt smętną muzykę, żeby odnosić sukcesy Icon_wink2

abd3mz napisał(a):mrsap napisał/a:
en tydzień stał pod znakiem jednego koncertu.

Chyba coś podobnego niedawno czytałem.
Przyznam, że nie bardzo kojarzę talent Billy...
Tutaj znajdziesz wszystkie 5 singli z ostatniej płyty + "Pins And Needles". Swego czasu "Surrender" było na pierwszym miejscu na mojej liście, a później podbiło także inne listy na tym forum. "This Suffering" znalazło się w pierwszej dziesiątce mojego podsumowania 2006 roku.

EDIT: Na myspace są też ich wszystkie klipy.

abd3mz napisał(a):16 . 21 . 05 . YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs 16

Chyba jesteś jedynym u kogo ten utwór dobrze sobie radzi...
Mam nadzieję, że to nie dlatego, że... jest słaby Icon_mrgreen

abd3mz napisał(a):37 . 24 . 11 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che 7 S

Szkoda... Może jeszcze jest szansa na odbicie... mrsap napisał/a:
40 . NN . 01 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che 40 S

Na pocieszenie
Naturalna wymiana pokoleń Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.06.2008 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Dobrze przynajmniej, że Coldplay zdetronizowany nie został wśród piosenek. Trochę niespodziewanie wkroczyła na 1 miejsce Viva La Vida. Myślałem, że utrzymasz bardziej rockowe Violet Hill na czele. Teraz pozostaje czekać jaki 3 numer pojawi się na liście z ich płyty Icon_wink
Pioneer To The Falls radzi sobie wyśmienicie. Naprawdę. Jak tak dalej pójdzie to za tydzień w 10 będzie. Znakomity awans kolejnej genialnej grupy, tym razem Radiohead. Ale dziś mam powody do zadowolenia Icon_wink O Cure i Kooks już nie wspomnę nawet Icon_biggrin Nowości też ok, chociaż Billego nie znam. Coś czuję, ze Editors tylko w bardzo wąskim kręgu na forum zrobią karierę. Icon_sad Widzę, że lista płyt bardzo świeżutka, nic sprzed 2007 roku!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.06.2008 04:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #6
 
mrsap napisał(a):Tutaj znajdziesz
Dzięki, ale nie lubię korzystać z myspace bo zamula mi kompa. [jak ten utwór jest na chomiku i misie spodoba to sięgnę po płytę.]
mrsap napisał(a):EDIT: Na myspace są też ich wszystkie klipy.
A to to już w ogóle mnie nie interesuje. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Naturalna wymiana pokoleń Icon_wink2
Rozumiem bunt, ale gdzie szacunek dla starszych? Icon_wink2
22.06.2008 05:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
4 utwory Billy Talent zaraz będą u mnie w chomiku. "Sympathy" pojawi się w katalogu z nowościami, a pozostałe trzy - w katalogu gółwnym.

abd3mz napisał(a):Rozumiem bunt, ale gdzie szacunek dla starszych?
Jak to gdzie? Patrz: miejsce 49 Icon_wink2

saferłel napisał(a):Trochę niespodziewanie wkroczyła na 1 miejsce Viva La Vida. Myślałem, że utrzymasz bardziej rockowe Violet Hill na czele.
Niestety, nie kieruję się kryterium "co jest bardziej rockowe", tylko "co mi się bardziej podoba" Icon_wink2

saferłel napisał(a):Pioneer To The Falls radzi sobie wyśmienicie. Naprawdę. Jak tak dalej pójdzie to za tydzień w 10 będzie.
A za dwa tygodnie powinno być na pierwszym z oczywistych powodów Icon_smile2

saferłel napisał(a):Widzę, że lista płyt bardzo świeżutka, nic sprzed 2007 roku!
Może poza pierwszym miejscem Icon_wink2
Na liście głównej też nie ma nic sprzed 2006 roku, a lista płyt u mnie funkcjonuje podobnie.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
22.06.2008 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #8
 
mrsap napisał(a):Nie trzeba patrzeć do archiwalnych notowań. U mnie jest jak w Erze. Wszystko można wyczytać z aktualnego notowania. Przy każdym utworze, po prawej stronie, znajduje się jego najwyższe miejsce na liście.
a rzeczywiście Icon_smile2 . zresztą ja przecież... o tym wiedziałam. tylko dziś jakoś tak bardziej okiem na lewą stronę patrzyłam niz na prawą Icon_wink2 .
mrsap napisał(a):Zawsze tak było z Riverside. Grają zbyt smętną muzykę, żeby odnosić sukcesy
ej tam, Schozophrenic Prayer wcale nie jest smętne...

mrsap napisał(a):Niestety, nie kieruję się kryterium "co jest bardziej rockowe", tylko "co mi się bardziej podoba" Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.06.2008 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
mrsap napisał(a):4 utwory Billy Talent zaraz będą u mnie w chomiku. "Sympathy" pojawi się w katalogu z nowościami, a pozostałe trzy - w katalogu gółwnym.
Wielkie dzięki. Przesłucham jak mi przejdzie choroba psychiczna.
22.06.2008 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
"Watercolor" niespodziewanie nawiązał walkę z Coldplayami Icon_smile2 U mnie na razie bez sukcesów, ale powinno być lepiej Icon_wink2 Pozytywnie zaskakuje Moving Atlas Icon_smile2 Mój lider i ex-lider zanotowują bardzo symboliczne awanse, ale lepsze takie niż żadne Icon_smile2 A Filter w końcu się ustabilizował. Z nowości wybieram przedostatnią. A gdzie Shinedown? Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.06.2008 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Wielkie dzięki. Przesłucham jak mi przejdzie choroba psychiczna.
Okazało się, że to już dzisiaj, bo muszę się wziąć porządnie za top Crimsonów.
To tak: porządne rockowe granie, ale bez błysku który by powodował że bardziej zainteresuje się nimi. A tak w ogóle to wydaje misie, że już te utwory słyszałem.
23.06.2008 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):
abd3mz napisał(a):Wielkie dzięki. Przesłucham jak mi przejdzie choroba psychiczna.
Okazało się, że to już dzisiaj, bo muszę się wziąć porządnie za top Crimsonów.
To tak: porządne rockowe granie, ale bez błysku który by powodował że bardziej zainteresuje się nimi. A tak w ogóle to wydaje misie, że już te utwory słyszałem.
"Surrender" było kiedyś w trójkowym zestawie. Do folderu "Billy Talent" dodałem dwa utwory z ich pierwszej płyty.

Dla mnie jest to coś więcej niż porządne rockowe granie. Do tej kategorii zaliczyłbym takie zespoły jak Velvet Revolver czy Foo Fighters. Billy Talent ma w sobie coś więcej. Po pierwsze: znakomity wokal, po drugie: niesamowitą łatwość tworzenia melodii, po trzecie: niekonwencjonalne riffy gitatowe.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.06.2008 04:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):zresztą ja przecież... o tym wiedziałam. tylko dziś jakoś tak bardziej okiem na lewą stronę patrzyłam niz na prawą
To niedobrze, bo przecież:

"Nie wolno być na lewą stronę
Wchodzić w ogień i...
Rozmawiać z Bogiem
O głupich komputerowych snach!"
Icon_wink2

neon.ka napisał(a):ej tam, Schozophrenic Prayer wcale nie jest smętne...
Mam nadzieję, że masz rację. Skoro najnowszy Opeth nie jest smętny, to Riverside nie powinno być tym bardziej.

p.u.r.h. napisał(a):Pozytywnie zaskakuje Moving Atlas
Spostrzeżenie bardzo trafne. Nie wiem na jakiej podstawie to wnioskujesz - po wcześniejszych wynikach zespołu na mojej liście, czy po słabym początku "Parachute". Jeśli po tym drugim, to masz rację Icon_wink2

p.u.r.h. napisał(a):A gdzie Shinedown?
Już od dawna dobija się do pięćdziesiątki, a wciąż dobić się nie może... Póki co potwierdza tylko, że moja lista jest nieprzewidywalna Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
23.06.2008 04:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
mrsap napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Pozytywnie zaskakuje Moving Atlas
Spostrzeżenie bardzo trafne. Nie wiem na jakiej podstawie to wnioskujesz - po wcześniejszych wynikach zespołu na mojej liście, czy po słabym początku "Parachute". Jeśli po tym drugim, to masz rację Icon_wink2
Chodziło rzecz jasna o to drugie, zaczynałem już się o nich niepokoić ostatnio... :->

mrsap napisał(a):Już od dawna dobija się do pięćdziesiątki, a wciąż dobić się nie może... Póki co potwierdza tylko, że moja lista jest nieprzewidywalna Icon_mrgreen
No tak, co do tego drugiego to ostatnio faktycznie coraz bardziej, ale to nic złego rzecz jasna Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.06.2008 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Trzymam za słowo z tym Interpolem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2008 08:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
Go "Viva La Vida"! Icon_biggrin3 Czas hegemonii fioletowego badziewia się kończy Icon_biggrin3

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.06.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #17
 
Cytat:50 . NN . 01 . THIS IS AN EMERGENCY - The Pigeon Detectives 50 S
No ja akurat, to się nie pogniewam jak to będzie u Ciebie jeden z hitów lata Icon_smile2
24.06.2008 01:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #18
 
mrsap napisał(a):To niedobrze, bo przecież:
"Nie wolno być na lewą stronę
Wchodzić w ogień i...
Rozmawiać z Bogiem
O głupich komputerowych snach!"
Icon_wink2
aaaj, jak ja to bardzo lubię!!! jedna z trzech moich ulubionych z tej płyty. i nawet literka się zgadza Icon_wink2 .
mrsap napisał(a):
neon.ka napisał(a):ej tam, Schozophrenic Prayer wcale nie jest smętne...
Mam nadzieję, że masz rację. Skoro najnowszy Opeth nie jest smętny, to Riverside nie powinno być tym bardziej.
Opeth akurat nie znam [jeszcze? Icon_smile2 ]. Twoja nadzieja ma się odnosic do jeszcze długiej kariery Riverside tutaj, tak? bo nie do końca rozumiem czy to, co ja myślę na jego temat, może mieć na to wpływ Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
25.06.2008 12:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
mrsap napisał(a):Interpol i The Raconteurs - dwa zespoły z trzech, dla których jadę na ten festiwal
ja tez mam 3 takie zespoly: Sex Pistols, Raconteurs i Lao Che Icon_smile2.

mrsap napisał(a):W pierwszej piątce znów przeważa Active Rock!
uff, wszystko wraca do normy Icon_wink2.
że wolę poprzedni nr 1 to na pewno wiesz i nie ma potrzeby juz o tym pisac Icon_wink2.
mrsap napisał(a):Efektowny powrót do dziesiątki zalicza niesamowity utwór zespołu Unjust.
spoddobalo mi sie od pierwszego przesluchania! ale dopiero wczoraj sciagnalem...
ciekawe ile Billy Talent zdola zdzialac i czy nawiąże do wczesniejszych sukcesow.
ekstra, ze "Czarne kowboje" atakują!
mnie jakos "Perfect Insanity" ciagle nie moze porwac. chyba juz dam sobie spokoj... :roll:
mrsap napisał(a):U mnie jest jak w Erze
Icon_cool2 Icon_biggrin3
abd3mz napisał(a):Chyba jesteś jedynym u kogo ten utwór dobrze sobie radzi...
a gdzie jest granica miedzy dobrze- i źlesobieradzeniem?
25.06.2008 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
ku3a napisał(a):a gdzie jest granica miedzy dobrze- i źlesobieradzeniem?
Nie mam pojęcia. Icon_wink2 U mnie wypadł chyba po dwóch tygodniach, u Ciebie jest jakieś kilkanaście oczek niżej, a nie kojarzę żeby był gdzieś jeszcze.
25.06.2008 01:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1021 z 25 czerwca 2023 mrsap 0 119 05.07.2023 09:31 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1020 z 18 czerwca 2023 mrsap 0 125 04.07.2023 10:16 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1019 z 11 czerwca 2023 mrsap 0 123 22.06.2023 04:16 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1018 z 4 czerwca 2023 mrsap 0 100 20.06.2023 05:02 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 969 z 26 czerwca 2022 mrsap 0 170 05.07.2022 12:19 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 968 z 19 czerwca 2022 mrsap 0 117 05.07.2022 12:18 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 917 z 27 czerwca 2021 mrsap 0 155 29.06.2021 09:52 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 916 z 20 czerwca 2021 mrsap 0 194 22.06.2021 10:47 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 915 z 13 czerwca 2021 mrsap 0 187 18.06.2021 12:59 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 914 z 6 czerwca 2021 mrsap 2 239 18.06.2021 12:55 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości