Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaległe notowania
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
stavanger napisał(a):Ech ja tam przez 4 dni szłem spać o 4 a budziłem się o 6. więc do normalności też mi trochę brakuje
Podziękowania dla sąsiadujących z naszym namiotem kibiców Legii, którzy przyczynili się do takiego stanu rzeczy
ale ja to robię z własnej woli ( no może prezesa, dyrektora, albo z woli kierowców , którzy czekają na szybki dojazd do granicy z Rosją Icon_mrgreen )

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2007 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
stavanger napisał(a):Podziękowania dla sąsiadujących z naszym namiotem kibiców Legii, którzy przyczynili się do takiego stanu rzeczy (sorry Ku3a).
wiesz, sa jeszcze inne rzeczy zwiazane z bandytami ktorzy chodza w szalikach Legii, z ktorymi mam nadzieje mnie nie wiazesz. Czasem ja sam jestem przerazony pewnymi rzeczami i wolalbym nie stanac z tymi "ludzmi" oko w oko.
pozdrowienia dla Lecha, powodzenia! Icon_smile2
10.08.2007 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Icon_eek2 Icon_surprised ależ się prz zrobił offowy no i w dodatku lubi młode górolki hej... Icon_cool2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.08.2007 07:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Konrad napisał(a):Icon_eek2 Icon_surprised ależ się prz zrobił offowy
Co masz na myśli?
Konrad napisał(a):no i w dodatku lubi młode górolki hej... Icon_cool2
A widzisz? Ma się gust. Icon_cool2
13.08.2007 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości