Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 896
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 896
Czołówka znowu bez zmian, ale tuż za jej plecami małe przetasowania. Wśród nowości dwa kawałki z Afryki, w tym najwyższa nowość (dzięki prz_). Dawno nie widziana strefa na liście, ostatni i chyba jedyny utwór w języku afrykańskim to było ALANE Wesa. Azja tym razem skromnie, za to szeroką ławą atakują klaty Kukiza i jego kompanów, czyli rzecz jasna Piersi.
Ogłoszenie - w najbliższym tygodniu dwa notowania (dodatkowo w środę), jednak, żeby nie siać zbytniego zamieszania (zwłaszcza przy Forumowej) pojawią się one na forum za tydzień w niedzielę.


[Obrazek: 896.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2013 12:23 AM przez kolej_grzesiek.)
11.11.2013 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: LPGP notowanie 896
Nie wiem, czy to przypadkiem nie jest debiut Etiopii na forum Icon_smile A amharskiego w szczególności. Brawa dla Mimi Addisu!
11.11.2013 12:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: LPGP notowanie 896
IU w dół? To źle wróży :'(

A T-ara wciąż góruje. Masz jakieś statystyki ile w sumie tygodniu u Ciebie liderowały?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.11.2013 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: LPGP notowanie 896
Mimo wszystko trzymam kciuki za "Hurem" Icon_smile
11.11.2013 07:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
RE: LPGP notowanie 896
aaktt napisał(a):IU w dół? To źle wróży :'(

Nie jest tak źle. Singiel promujący wciąż się trzyma w czołówce i nadal mi się podoba, a to oznacza, że czołówki szybko nie opuści.

aaktt napisał(a):A T-ara wciąż góruje. Masz jakieś statystyki ile w sumie tygodniu u Ciebie liderowały?

To ósmy utwór T-ary na szczycie listy. Przed jego wydaniem pozostałe siedem utworów (BO PEEP BO PEEP - 10, WAE IREONI - 15, ROLY POLY - 12, CRY CRY - 7, LOVEY DOVEY - 14, BINGKEUL BINGKEUL (ROUND AND ROUND) - 3, SEXY LOVE - 10) było łącznie na szczycie 71 razy. Łącznie z obecnym kawałkiem jest 76 - najdłużej ze wszystkich. A to jeszcze nie koniec, bo z tego co mi wiadomo, w grudniu T-ara planuje powrót z kolejnym singlem i najprawdopodobniej repackage-albumem.
Dla porównania Dj BoBo był 58 razy na szczycie, a Roxette - 42. Żaden z wykonawców nie był dłużej na szczycie niż ta trójka.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
11.11.2013 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #6
RE: LPGP notowanie 896
kolej_grzesiek napisał(a):Nie jest tak źle. Singiel promujący wciąż się trzyma w czołówce i nadal mi się podoba, a to oznacza, że czołówki szybko nie opuści.
Aaa, tak, ze względu na to, że stosujesz koreańskie transkrypcje, wszystko mi się pomyliło i chciałem skomentować oczywiście "Red Shoes". Ale w takim razie nie ma o czym mówić, bo trzyma się lepiej niż znakomicie Icon_lol

kolej_grzesiek napisał(a):Łącznie z obecnym kawałkiem jest 76
Niewiarygodne liczby! Wiedziałem, że coś jest na rzeczy Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.11.2013 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: LPGP notowanie 896
A jak sobie radziły "Day By Day" i "Najgwa bam (Day And Night)"?
12.11.2013 12:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 457
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #8
RE: LPGP notowanie 896
DAY BY DAY nie weszło do TOP 11, a NAJGWA BAM nie było w ogóle na liście. To chyba jedyny singlowy kawałek T-ary, którego zabrakło w zestawieniu.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
12.11.2013 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 616
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #9
RE: LPGP notowanie 896
PROPOZYCJE: (Click to View)

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
13.11.2013 12:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: LPGP notowanie 896
To trochę podobnie jak u mnie: "Day By Day" na 18., a "Najgwa bam" na 58.
13.11.2013 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości