Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 901 - 15.06.2008
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
To co mnie bardzo ucieszylo, to oczywiście debiut na liście płyt Zabili Mi Zółwia Icon_biggrin3 Nie sądziłem, że się skusisz na jej słuchanie, ale widzę, że nie żałujesz tej decyzji Icon_smile2
Mi od kilku miesięcy bardzo się podoba. Może tym razem na Twoją liste wejdzie coś, co najbardziej spodoba się na płycie. W zasadzie tylko "Wiosna" była singlowym kawałkeim, a "Dlaczego" było mi znane jeszcze przed płytą. Po za tym sam już wybierałem kawałki, które są godne wejść na listę.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.06.2008 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Po za tym bardzo duże spadki niektórych piosenek. Szkoda sporego spadku Radka. Pewnie to, że jest na 1 na liście Niedźwiedzia działa trochę destrukcyjnie.
ku3a napisał(a):Zabili mi Żółwia to coś nowego? Czy stary krążek?

jakas specjalnie nowa to chyba nie. nie mam w tagach napisane z kiedy ona jest. na pewno Tadzio bedzie najwiecej wiedzial
To płyta z 2006 roku. Premiera była w marcu Icon_razz Ja poznałem ją prawie rok później.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.06.2008 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
tadzio3 napisał(a):Może tym razem na Twoją liste wejdzie coś, co najbardziej spodoba się na płycie
ma swoich faworytow Icon_smile2. Choc nie wiem czy dadzą rade wejsc na liste. "Mala armia" od kilku tygodni nie moze sie dostac do mojej 50-ki.
tadzio3 napisał(a):Szkoda sporego spadku Radka. Pewnie to, że jest na 1 na liście Niedźwiedzia działa trochę destrukcyjnie.
moze az tak to nie, ale tez nie pomaga. w ogole do listy Niedzwiedzia podchodze bez zadnych emocji. jakos tak mnie nudzi raczej... :roll:
19.06.2008 02:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):w ogole do listy Niedzwiedzia podchodze bez zadnych emocji. jakos tak mnie nudzi raczej...
Ja jesj słucham dosyć rzadko, ale jak już to robię, to nawet lubię tę liste. Ostatnio czołowka bardziej mi sie podoba niż w Trójce. No i te stare klimaty niedźwiedziowe Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.06.2008 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a, i pomyśleć , że jeszcze niedawno miałeś tylko TOP10 a tu już TOP50. To kiedy TOP100 :?:

28. NN. 01. Jest cudnie - Maryla Rodowicz - u nas Kubo jeszcze bynajmniej życia przedpołudnie Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.06.2008 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
formalnie to Top10 jest do tej pory i bedzie zawsze, a odkad prezentuje liste na mycharts, to jest to dwudziestka. za to piecdziesiatka juz od gdzies tak dwoch miesiecy Icon_smile2.
19.06.2008 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #27
 
to ja teraz napiszę tylko, że w pierwszej 10 jest 7:3 dla tych piosenek, które bardzo lubię i że chyba jest to ostatni tydzień, kiedy mogę tak napisać Icon_wink2 . a teraz zaczekam na nowe notowanie i się przekonam, że mam rację Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
22.06.2008 03:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości