Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bootlegi
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #1
bootlegi
Czytajcie uważnie, bo nie będę powtarzał. Icon_wink2 Nie wiem czy ta wiedza jest powszechna, a może ktoś by się bardzo ucieszył z poniższych informacji. Ostatnio zarejestrowałem się na bardzo ciekawej "torrentowej" stronce.

Oto według mnie najciekawsze [powyżej dwóch udostępniających]:
Metallica - Chorzow 2008, Slaski Stadium, Poland - 2DVD
5879MB
Metallica - 2008-05-28 - Chorzow, Poland @ 320Kbps
277MB
Korn Live in Warsaw, Poland (2008-02-13)-tHE-oNE & Muchavu.avi
700MB
Katie Melua 20 April 2008 Warszawa, Poland
590MB [.flac]
PJ Harvey - Live @ Sala Kongresowa, 21.05.2008 Warsaw, Poland
74MB

Do sedna.
1. Torrent to nic strasznego i przy odrobinie samozaparcia można nauczyć się z niego korzystać. [Wiadomo, że może być różnie i wszystko zależy od ilości seedujących.]
2. Polecam zarejestrować się na tej stronie pod fikcyjnym nickiem. [Najlepiej podać adres specjalnie do tego stworzonej skrzynki mailowej. Icon_wink2]
3. W ostateczności mogę powysyłać płytki pocztą. Icon_wink2

Jeśli ktoś jest zainteresowany adresem strony to zapraszam na pw. Tam też dalsze instrukcje. Icon_wink2 [Chyba lepiej nie reklamować publicznie takich stron.]
16.06.2008 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Słuchaj, a mógłbyś np. przejrzeć dla mnie zasoby tej strony (podałbym listę konkretnych wykonawców) i potem byśmy pogadali co dalej (czy też bym sie zarejestrował, czy też płytki pocztą)....
Napisz tutaj odpowiedź albo na PW.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2008 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
OK. Wyślij listę na pw to jutro przejrzę jej zasoby. [Widzę, że pocztę wziąłeś na serio. Icon_wink2 W sumie w ostateczności może być]
16.06.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości