Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 lat z Listą Przebojów Trójki
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #61
 
40 Imitation Of Life R.E.M. (1002) 10
39 Nocnym pociągiem aż do końca świata Myslovitz (1284) 6
38 Panie Waldku Pan się nie boi Kult (843) 8
37 Freelove Depeche Mode (1034) 6
36 Speed Of Sound Coldplay (1216) 7
35 Ajrisz T.Love (1054) 7
34 Lazarus Porcupine Tree (1210) 7
33 The Road To Mandalay Robbie Williams (1015) 5
32 Beautiful Day U2 (972) 9
31 Thank U Alanis Morissette (874) 9

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.08.2007 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #62
 
30 Re-Offender Travis (1128) 5
29 Spadam Coma (1166) 9
28 Hysteria Muse (1163) 7
27 Długość dźwięku samotności Myslovitz (924) 9
26 Wake Me Up When September Ends Green Day (1228) 9
25 Feel Robbie Williams (1086) 5
24 Seven Nation Army The White Stripes (1126) 10
23 Komu bije dzwon Kult (852) 10
22 Daysleeper R.E.M. (871) 9
21 Cut Here The Cure (1031) 9

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.08.2007 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
30 Re-Offender Travis (1128)
8
29 Spadam Coma (1166)
9
28 Hysteria Muse (1163)
10
27 Długość dźwięku samotności Myslovitz (924)
7
26 Wake Me Up When September Ends Green Day (1228)
10 Icon_mrgreen
25 Feel Robbie Williams (1086)
8
24 Seven Nation Army The White Stripes (1126)
10 Icon_exclaim
23 Komu bije dzwon Kult (852)
10
22 Daysleeper R.E.M. (871)
Icon_eek2 Icon_redface2 znam na pewno, ale nie potrafię sobie w tym momencie zanucić w myślach. Ale jak nie przekroczyło u mnie pewnego progu to raczej nie będzie dobrze. Icon_wink2
21 Cut Here The Cure (1031)
jw. choć tego raczej na 92% nie znam. Icon_smile2
13.08.2007 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
30 Re-Offender Travis (1128)
5
29 Spadam Coma (1166)
7, ale licze ze ocena znacznie sie podniesie jak kupie sobie cala plyte (planuje to na jesien, bo wtedy chyba bedzie najwieksza faza na taka muzyke)
28 Hysteria Muse (1163)
7
27 Długość dźwięku samotności Myslovitz (924)
8
26 Wake Me Up When September Ends Green Day (1228)
8
25 Feel Robbie Williams (1086)
10, tak jak pisalem u Tadzia - po prostu hymn!
24 Seven Nation Army The White Stripes (1126)
10
23 Komu bije dzwon Kult (852)
10
22 Daysleeper R.E.M. (871)
7
21 Cut Here The Cure (1031)
5
13.08.2007 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
 
mrsap napisał(a):"Americana" i "American Idiot" zawsze mi się będą ze sobą kojarzyć. To niewątpliwie najlepsze osiągniecia tych dwóch zespołów, ale promocja była wręcz przesadzona...
hmm, nie wiem na ile znasz tworczosc Offspringa, bo "Americana", choc uwielbiam ta plyte i kilka kawalkow bylo u mnie sporymi przebojami, nie jest najwiekszym osiagnieciem chlopakow. Czy znasz plyty "Smash" i "Ixnay On The Hombre"? U mnie to czolowka ulubionych plyt wszechczasow.

Aha, przypomnialem sobie "The End Of The World" - The Cure. Ocena: 6.
13.08.2007 08:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
ku3a napisał(a):hmm, nie wiem na ile znasz tworczosc Offspringa, bo "Americana", choc uwielbiam ta plyte i kilka kawalkow bylo u mnie sporymi przebojami, nie jest najwiekszym osiagnieciem chlopakow. Czy znasz plyty "Smash" i "Ixnay On The Hombre"? U mnie to czolowka ulubionych plyt wszechczasow.
Rzeczywiście wcześniejsze płyty są lepsze, ale ja tutaj patrzę pod kontem tego co zdarzyło się w ciągu tych 10 lat, a kolejne płyty The Offspring były już słabsze...
Zresztą z "Americany" niektóre kawałki uwielbiam, a niektórych nie znoszę. Na wcześniejszych płytach nie bylo takich, których bym nie znosił.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.08.2007 03:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
20 "Road Trippin'"
Tak wysokie miesjce "Road Trippin'" na moim Topie Red Hot Chili Peppers nie było przypadkowe. Na początku zupełnie nie zauważałe mtego utworu na płycie. Wydawał się on być tylko porządnym zamknięciem tego świetnego albumu, a największą uwagę skupiałem na tym, co bylo na początku.
Jednak później niektóre utwory z tamtych zaczęły mi się nudzić, a ten wręcz przeciwnie - coraz bardziej mi się podobał.
Był u mnie 4 razy na pierwszym miejscu w idealnym dla siebie, zimowym okresie.

19 "Znowu pada deszcz"
Lady Pank na liście miało wiele dobrych kawałków, ale ten szczególnie zapadł mi w pamięć. Nie tylko dlatego, że był to największy przebój Lady Pank za moich czasów. Przede wszystkim trafił na świetny okres, na lato 1998. Wtedy zdecydowanie bardziej ceniłem polskie utwory niż dzisiaj, ale może dlatego, że dziś już nie ma takich hitów jak "Znowu pada deszcz"...

18 "The Bitter End"
Ten utwór rozpoczął dominację Placebo na liście. Tak jak kiedyś nie można było sobie wyobrazić listy bez U2, czy Kazika/Kultu, to dziś nie można sobie wyobrazić listy bez wokalu Briana Molko.
Bardzo wysoki debiut na LP3. Tego się nikt wówczas nie spodziewał, bo do tamtego czasu Placebo miało na liście w zasadzie tylko jeden większy przebój ("Black-Eyed"). Ten też nie dotarł nigdy na szczyt, jak zresztą żaden inny, ale najmocniej zapadł mi w pamięć, mimo że kolejne single podobały mi się może nawet nieco bardziej...

17 "The Last Day Of Summer"
Przepiękne intro, które wyróżniało ten utwór od innych przebojów w tamtym okresie. Bardzo miłym zaskoczeniem było usłyszeć ten utwór na pierwszym miejscu listy. Co prawda zdetronizowany został mój ulubiony "Otherside", ale już napierały kiczowate "Czerwone korale"...
To było notowanie 948, które zapisywałem po raz pierwszy po dłuższej przerwie. Niestety gdzieś mi się zagubiło, w każdym razie nie siliłem się na sprawdzanie jak się nazywa jakaś piosenka, tylko zapisywałem co mi leżało na sercu Icon_mrgreen I tak na drugim miesjcu wylądowały "Cioty z Zakopanego", a na 23 zamiast Steve'a Hacketta był "Mówiak gruby" Icon_mrgreen Mam nadzieję, że znajdę wkróce to notowanie i udostępnię je w całości.
The Cure w każdym razie figurował jako The Cure Icon_wink2

16 "In The End"
Największy przebój Linkin Park. Jednak nie na mojej liście, bo w tamtym okresie królowały zupełnie inne utwory ("Alcoholic", "Maybe", "Cut Here" i "I'll Take The Rain"). Linkin Park tylko raz był na pierwszym miejscu, ale utwór ten kręci mnie do dziś. Dziś pewnie nawet bardziej niż w tamtym czasie.
Zdecydowanie mój ulubiony kawałek tego świetnego zespołu.

20 Road Trippin' Red Hot Chili Peppers (984)
19 Znowu pada deszcz Lady Pank (863)
18 The Bitter End Placebo (1100)
17 The Last Day Of Summer The Cure (942)
16 In The End Linkin Park (1030)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.08.2007 03:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
20 Road Trippin' Red Hot Chili Peppers (984)
10
19 Znowu pada deszcz Lady Pank (863)
7-8 zaskakująco wysoko.
18 The Bitter End Placebo (1100)
10
17 The Last Day Of Summer The Cure (942)
9
16 In The End Linkin Park (1030)
10
14.08.2007 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #69
 
20 Road Trippin' Red Hot Chili Peppers (984) 10
19 Znowu pada deszcz Lady Pank (863) 6
18 The Bitter End Placebo (1100) 7
17 The Last Day Of Summer The Cure (942) 8
16 In The End Linkin Park (1030) 9

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.08.2007 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
No to lecimy dalej...

15 "Here Without You"
Najpierw usłyszałem ten utwór w Radiu Eska Icon_redface2. Potem zobaczyłem kilkakrotnie klip w telewizji. Uważałem to wówczas za bardzo dobry kawałek, ale na pewno nie wybijał się znacząco ponad przeciętność.
Kilka tygodni później pojawiło się niespodziewanie na liście Trójki... Wtedy się zaczęła moja fascynacja tym zespołem. Po tym jak "Here Without You" weszło na szczyt Listy Przebojów Trójki, kupiłem sobie płytę "Away From The Sun". Na tamtym krążku zachwycił mnie szczególnie utwór tytułowy. Po olbrzymim sukcesie "Here Without You" zanosilo się, że następny singiel z tamtej płyty, czyli właśnie "Away From The Sun", osiągnie podobny sukces. Potencjał był podobny, ale skończyło się na dwóch tygodniach w poczekalni, co zawsze pozostanie dla mnie zagadką...
U mnie na liście był debiut w pierwszej dziesiątce. Ale to nic w porównaniu z wyczynem "Here Without You". Dzięki 31 tygodniom spędzonym w zestawie, jest to do dziś utwór o najdłuższym stażu w historii na mrsap's chart.

14 "Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad"
Najwyżej notowany U2 w tym zestawieniu. To niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 10 lat i jeden z tych, które w tym czasie na liście miały najwięcej piosnek, a już na pewno najwięcej wielkich przebojów. Kiedyś każdy kolejny singiel dochodził na szczyt listy... Ten był pod tym względem wyjątkiem i to nie tylko dlatego, że nie był to singiel (skąd to się wzięło - nie mam pojęcia... nigdzie nie mogę tego znaleźć...). Za to 25 tygodni na liście robi na pewno wrażenie. Temu utworowi towarzyszyło na liście sporo wahań formy, a więc tak długi staż jest niewątpliwie sukcesem.
Nic dziwnego, że nie udalo się wejść na pierwsze.. Przecież w końcu to były najlepsze czasy listy...

13 "Iris"
No i kolejny wielki singiel z tamtych czasów. Przez pewien czas zupełnie zapomniany, aż wreszcie odświeżony przez Rock Radio Mazowsze. Przepiękna ballada. Za każdym razem jak jej słucham wzbudza we mnie bardzo pozytywne emocje.
Szkoda, że ostatnimi dokonaniami Goo Goo Dolls w nawet niewielkim stopniu nie nawiązują do swoich najlepszych czasów... W pamięci pozostały mi tylko dwa utwory z późniejszych lat ich działalności ("Here Is Gone" i "Better Days").

12 "The Scientist"
Moim zdaniem największy przebój Coldplay z ich najlepszej płyty. Paweł Kostrzewa zapowiadał to w Trójkowym Ekspresie jako pewniak na jesiennego singla. I rzeczywiście, wbrew moim wątpliwościom, to ten utwór został wybrany na drugiego singla z tej świetnej płyty. Już wtedy wiedziałem, że to będzie wielki przebój na mojej liście i oczywiście się nie myliłem. Tylko Coldplay potrafi być dłużej na pierwszym miejscu niż przez 7 tygodni. Ten akurat nie przekroczył tej granicy i na siedmiu się skończyło... Na zawsze w mojej pamięci pozostanie również znakomity klip do tego utworu, w którym wszystko toczy się od końca do początku...

11 "Whiskey In The Jar"
Jeszcze niedawno z całą pewnością ten utwór znalazłby się w czołowej dziesiątce, ale dziś już tak łatwo nie jest Icon_wink2 To najwyżej notowany kawałek Metalliki na tym topie, ale muszę przyznać, że ten zespół może się czuć nieco poszkodowany... Pominąłem zarówno świetny "The Memory Remains", który dziś widziałem na MTV2, jak i równie dobry "I Disappear". Może następnym razem Metallica będzie miała jeszcze więcej szczęścia i... jeszcze więcej kandydatów, bo przecież nadchodzi nowa płyta Icon_smile2
To najwyżej notowany cover w tym zestawieniu, choć to akurat niespodzianką nie jest...
Ten utwór zawsze mnie elektryzuje Icon_mrgreen

15 Here Without You 3 Doors Down (1161)
14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
13 Iris Goo Goo Dolls (874)
12 The Scientist Coldplay (1088)
11 Whiskey In The Jar Metallica (886)

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.08.2007 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
mrsap napisał(a):15 "Here Without You"
Najpierw usłyszałem ten utwór w Radiu Eska Icon_redface2
e tam, ja poznałem w rmfie i się zdziwiłem jak to w trójce usłyszałem, ale moja ocena to 9

14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
6, chyba nie powiesz, że to najwyższe U2 u Ciebie? Icon_eek2
13 Iris Goo Goo Dolls (874)
nie znam
12 The Scientist Coldplay (1088)
9
11 Whiskey In The Jar Metallica (886)
10
14.08.2007 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
20 Road Trippin' Red Hot Chili Peppers (984)
8
19 Znowu pada deszcz Lady Pank (863)
7, nigdy super szczegolnie mi sie to nie podobalo i dziwilem sie, ze doszlo do pierwszego na Liscie
18 The Bitter End Placebo (1100)
10, wczesniej Placebo zaczynalo juz sobie niezle radzic na mojej liscie, ale "The Bitter End" zapoczatkowal ich gigantyczna kariere u mnie
17 The Last Day Of Summer The Cure (942)
7, jeden z moich ulubionych kiurczakow
16 In The End Linkin Park (1030)
10, to tez moj zdecydowanie ulubiony ich kawalek, byl wielkim przebojem na mojej liscie.
14.08.2007 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #73
 
Gary napisał(a):14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
6, chyba nie powiesz, że to najwyższe U2 u Ciebie? Icon_eek2
Kiedyś zaprezentowałem swoje zestawienie moich ulubionych utworów U2 i ten kawałek był tam na pierwszym miejscu, więc nie wiem skąd takie zdziwienie Icon_wink2

Gary napisał(a):13 Iris Goo Goo Dolls (874)
Icon_eek2 Musisz to nadrobić Icon_exclaim

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.08.2007 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
mrsap napisał(a):Gary napisał/a:
14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
6, chyba nie powiesz, że to najwyższe U2 u Ciebie? Icon_eek2
Kiedyś zaprezentowałem swoje zestawienie moich ulubionych utworów U2 i ten kawałek był tam na pierwszym miejscu, więc nie wiem skąd takie zdziwienie Icon_wink2
i to totalne. W koncu tak sobie szybko w głowie przypomniałem 10 ostatnich lat i tak od ręki bym wymienił 10 lepszych, a pewnie i więcej. Icon_wink2 No, ale to Twoje zdanie, więc oczywiście je szanuję. Icon_smile2
14.08.2007 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
mrsap napisał(a):Gary napisał/a:
13 Iris Goo Goo Dolls (874)
Icon_eek2 Musisz to nadrobić Icon_exclaim
właśnie zauważyłem, że mam to na kompie Icon_eek2 i już teraz wiem. To ta piosenka, co zawsze myślałem, że to Oasis.
Ocena - 8.
14.08.2007 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Gary napisał(a):
mrsap napisał(a):Gary napisał/a:
14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
6, chyba nie powiesz, że to najwyższe U2 u Ciebie? Icon_eek2
Kiedyś zaprezentowałem swoje zestawienie moich ulubionych utworów U2 i ten kawałek był tam na pierwszym miejscu, więc nie wiem skąd takie zdziwienie Icon_wink2
i to totalne. W koncu tak sobie szybko w głowie przypomniałem 10 ostatnich lat i tak od ręki bym wymienił 10 lepszych, a pewnie i więcej. Icon_wink2 No, ale to Twoje zdanie, więc oczywiście je szanuję. Icon_smile2
Na Topie Wszechczasów pewnie nie byłby to najwyżej notowany utwór U2. Ten ma taką przewagę nad innymi, że... nie może przegrać w bezpośrenich starciach z innymi, bo ostatni raz słyszałem to chyba 3 lata temu Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2007 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #77
 
mrsap napisał(a):19 "Znowu pada deszcz"
Lady Pank na liście miało wiele dobrych kawałków, ale ten szczególnie zapadł mi w pamięć. Nie tylko dlatego, że był to największy przebój Lady Pank za moich czasów. Przede wszystkim trafił na świetny okres, na lato 1998. Wtedy zdecydowanie bardziej ceniłem polskie utwory niż dzisiaj, ale może dlatego, że dziś już nie ma takich hitów jak "Znowu pada deszcz"...
Z płyty "Nieustraszeni Łowcy Głów najbardziej podobał mi się utwór "Ufo", mógłby to być spory przebój :->

.
15.08.2007 12:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #78
 
15 Here Without You 3 Doors Down (1161) 8
14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863) 6
13 Iris Goo Goo Dolls (874) 8
12 The Scientist Coldplay (1088) 7
11 Whiskey In The Jar Metallica (886) 10

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.08.2007 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
stavanger napisał(a):
mrsap napisał(a):19 "Znowu pada deszcz"
Lady Pank na liście miało wiele dobrych kawałków, ale ten szczególnie zapadł mi w pamięć. Nie tylko dlatego, że był to największy przebój Lady Pank za moich czasów. Przede wszystkim trafił na świetny okres, na lato 1998. Wtedy zdecydowanie bardziej ceniłem polskie utwory niż dzisiaj, ale może dlatego, że dziś już nie ma takich hitów jak "Znowu pada deszcz"...
Z płyty "Nieustraszeni Łowcy Głów najbardziej podobał mi się utwór "Ufo", mógłby to być spory przebój :->
Wkrótce zabiorę się za ściąganie polskich płyt z ostatnich kilkunastu lat i ta będzie jedną z pierwszych (o ile uda mi się ją znaleźć).

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2007 12:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
15 Here Without You 3 Doors Down (1161)
8
z ta piosenka bylo u mnie dziwnie. Przez wiele, wiele tygodni nie podobalo mi sie, bo traktowalem to tak jak chocby "Talk" - piosenka na sile napisana dla kasy, ckliwa balladka. Ale ktoregos dnia wszystko sie odwrocilo. Wracalem z kolega z Wisly z wyjazdu sluzbowego, "Here Without You" lecialo w radio i po prostu mnie wzielo. Ciemna noc, droga umyka pod kolami, cisza wokol i jakas taka tesknota mnie ogarnela. W nastepna niedziele to byl debiut na mojej liscie na miejscu... drugim! A potem prawie zalapalo sie do najlepszej dwudziestki roku.
14 Two Shots Of Happy, One Shot Of Sad U2 (863)
9, to jest z singla "If God Will Send His Angels"
13 Iris Goo Goo Dolls (874)
7
12 The Scientist Coldplay (1088)
9, moj zdecydowanie ulubiony Coldplay ever
11 Whiskey In The Jar Metallica (886)
10 Icon_exclaim moja druga dziesiatka wszechczasow. Chyba z 5 miesiecy wymienialo sie na mojej liscie na pierwszym z nielubianym przez Ciebie "Pretty Fly".
15.08.2007 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości