Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interpol - Rest Of My Chemistry
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Interpol - Rest Of My Chemistry
Cudowny wybór na ostatni singiel promujący Our Love To Admire, które ukaże się ''kiedyś'' w okresie letnim w tym roku oczywiście ;]
Na razie nie wiele wiadomo na temat tego wydawnictwa, informacje podano w jakimś radiu, ale jest to podobno pewne. Nawet na wikipedii pojawiła się informacja, również o tym samym podłożu - czyli usłyszane w radiu.

Rest jest obecnie moim drugim ulubionym numerem po Pioneer To The Falls z nowej płyty Interpol i mało brakowało, a właśnie wygrałbym z nim rywalizacje i już był dziś na liście ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 08:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ma ktoś to na chomiku? Jakiś link? Coś? Icon_mrgreen

To będzie moje czwarte podejście do tego zespołu. Dodam, że wszystkie poprzednie zakończyły się totalną klęską Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.06.2008 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Znam trochę twoje preferencje muzyczne i w ogóle cieszę się, że zebrałeś w sobie siłę by wziąć się z ten Interpol. Nie wiem jakich numerów słuchałeś do tej pory, ale mimo wszystko i swoich również szczerych chęci i życzeń by ci się spodobało, bo jednak zawsze dobrze mieć fana Interpolu przy boku Icon_biggrin, to raczej marnie widzę twoją przygodę z tym zespołem. Ale spróbuj: Utwór na chomiku w dziale INNE

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 10:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
saferłel napisał(a):Znam trochę twoje preferencje muzyczne
Stałem się przewidywalny Icon_cry

Wow, nawet trafiłem jakoś do Ciebie Icon_surprised Ostatnio jak czegoś szukałem na chomikach, to męczyłem się z godzinę, żeby to znaleźć, mimo, że wiedziałem teoretycznie, gdzie powinienem szukać Icon_lol

Już się ściąga. Zaraz sprawdzę Icon_cool2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.06.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Bardzo dobry wybór. Oznacza on, że już wkrótce na mojej liście Interpol się rozmnoży.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.06.2008 12:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
aaktt napisał(a):To będzie moje czwarte podejście do tego zespołu. Dodam, że wszystkie poprzednie zakończyły się totalną klęską Icon_razz
U mnie jako takie zainteresowanie wywołało tylko "C'mere"
16.06.2008 01:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
aaktt, daj znak jak wrażenia. To, że wiem co lubisz, nie znaczy, że stałeś się przewidywalny Icon_biggrin Nie wiem czemu takie coś napisałeś Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2008 09:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
Bo ja mam specyficzne nieprzewidywalne poczucie humoru i to było takie na pół serio Icon_razz

Powiem tak - uwielbiam Interpol za ich okładki. Nie znalazłem żadnej, która by mi się nie podobała. Natomiast muzycznie bardzo mnie ranią tzn. jeśli chodzi o sferę instrumentalną, to jeszcze mi nie przeszkadza, ale głos wokalisty i ogólnie jakieś takie mało przebojowe i chwytliwe kawałki, ze względu na sferę wokalną, zabijają mnie za każdym razem, kiedy słucham. Chyba się nie polubimy jednak Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.06.2008 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Serio? Wokal ci nie pasuje? Hmm ja bardzie Interpol lubię, bardzo...więc dla mnie nie ma on prawie żadnych wad. Chociaż nawet gdyby spojrzeć na to bardzo obiektywnie to sądzę, że wokalista akurat ma bardzo udany, charyzmatyczy głos ;P Nie sposób go pomylić (choć gość z Editors to podobno jego kopia). Rozumiem jednak, że może tobie wydać się....no nie wiem może zbyt mało żywy i trochę teatralny...skrzeczący nawet (ah jak nie chciałem użyć tego słowa, ale poszło Icon_razz2) Z przebojowością to masz rację, tzn ja akurat uważam, ze to bardzo przebojowy zespół, w sumie zawsze u danego zespołu szukam przebojów, w tym wypadków przebojów alternatywnych....przykładowo właśnie Rest Of My Chemistry ma bardzo chwytliwą partie gitary w refrenie, taką ''chodzącą''....ale już mi znajomy nawet pisał, że ja jak chcę to wszędzie znajdę dobre przeboje Icon_biggrin
Na pewno Interpol to nie grupa z czołówki list przebojów, ale widać ja już tylko takie doceniam Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2008 03:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #10
 
Muszę się zgodzić, że gitara jest fajna i dopóki nie wszedł wokal, to miałem pozytywne odczucia Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
16.06.2008 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ella Henderson & Cian Ducrot - Rest Of Our Days Szymek79 1 118 13.12.2023 07:02 PM
Ostatni post: kajman
  Corey Taylor - We Are The Rest neo01 2 181 12.09.2023 08:04 PM
Ostatni post: neo01
  Duncan Laurence - Rest In Peace Szymek79 1 150 26.08.2023 09:42 AM
Ostatni post: kajman
  Rudimental, Charlotte Plank & Vibe Chemistry - Dancing Is Healing kacper130700 1 217 01.07.2023 12:36 PM
Ostatni post: Szymek79
  Kelly Clarkson - chemistry Szymek79 1 243 24.06.2023 05:30 PM
Ostatni post: kajman
film VAMERO & Sam Gray - Rest In Pieces kacper130700 0 100 11.04.2023 10:35 PM
Ostatni post: kacper130700
  Alanis Morissette - Rest Szymek79 1 232 21.05.2021 09:29 PM
Ostatni post: kajman
  The Drums - Body Chemistry Szymek79 3 657 07.03.2019 09:46 AM
Ostatni post: kajman
  Interpol - Fine Mess Szymek79 1 645 09.02.2019 11:13 AM
Ostatni post: prz_rulez
  Interpol - If You Really Love Nothing Szymek79 0 705 24.08.2018 03:26 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości