Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
390 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Cytat:Gdyby nie to, że nie wiem jak to u mnie będzie z czasem to też bym sobie zrobił top DM...
ja powiem nawet, ze wiem że nie mam czasu - przynajmniej do połowy lipca jestem w niedoczasie Icon_wink2 Ale na muzyke ZAWSZE znajde czas. Czy to top czy płyta czy Moja Lista - nie ma różnicy Icon_wink2 no może z tym, ze przy przesłuchaniach do topu, zapisuję pewne znaki umowne Icon_smile2 i jednak bardziej sie koncentruję na tym czego slucham Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2008 09:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
Yacy napisał(a):Ale na muzyke ZAWSZE znajde czas.
Ja też!!! Chodziło mi po prostu o to, że mam czego słuchać. Jeden top, drugi mój prywatny, moja lista, kandydaci do mojej listy, nowe albumy plus kilkanaście godzin nocnych audycji i już masz odpowiedź dlaczego nie przeprowadzę topu DM. Icon_wink2 [A pewnie za jakiś czas nie będę mógł poświęcić tyle czasu na słuchanie i szukanie nowej muzyki.]
15.06.2008 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Przesłuchałem "Window Blues"... i niestety nie chwyciło mnie, Nie moja bajka.. albo nie mój autor.
A "Violet Hill" już leci na łeb na szyję!! Nie za szybko?
16.06.2008 12:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
1981 napisał(a):Nie za szybko?
Nie Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2008 12:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #25
 
Heh i cóż ja mam tu napisać? Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Nie mogłem przestać słuchać, słuchać, słuchać ...
poza tym ze bardzo mnie to ucieszyło [to = tzn. Twój taki jak mój zachwyt nad tą piosenką Icon_smile2 ] , początkowo przez kilka dni chodziłam zaskoczona Icon_smile2 [prawie zdębiała Icon_razz ] (zaskoczenie nie mijało Icon_biggrin3 ), a teraz juz powolutku sie oswajam z tą myślą Icon_wink2 czyżbym zaraziła Cię depeszouwielbieniem? Icon_mrgreen

Hmm... zdaje sie, że jestem "winowajczynią" zaistniałej sytuacji na liście, więc czuję sie za to odpowiedzialna wobec czego bęcki [te złe a dobre to nie wiem ... Icon_wink2 ] z powodu "One Caress" proszę adresować do mnie Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):I w tym momencie wszystkie argumenty przeciw, legły w gruzach...
cieszy mnie efekt tych przemyśleń! Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):I tym sposobem debiutuje(!!!) na Mojej Liście DEPECHE MODE Icon_wink2
czy to znaczy ze w historii Twojej listy dotychczas jeszcze nie było w zestawieniu DM? A "Shake The Disease"?
Yacy napisał(a):I trochę się dziwię, że nikt(???!!!) Nie umieścił tego w swoim top20 na sąsiednim forum... Nawet polecająca mi ten utwór Martyrka Icon_wink2
Icon_redface2
już pisałam coś na ten temat. U mnie tez pewnie będą niezbędne poprawki Icon_wink2
własciwie co chwile coś sie zmienia ...
Yacy napisał(a):Poprzednim utworem, który debiutował od razu w top10 był ICKY THUMP, który został jednym z hitów 2007 na MOJEJ LIŚCIE... to dobra wróżba... Icon_wink2
Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Yacy napisał(a):Może jeszcze tylko: (...)
- Icon_eek2 Tomasz Icon_eek2 Karolak Icon_eek2 Zabiorę Icon_eek2 Cię Icon_eek2
ooo! Icon_biggrin3 Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Uciekam bo czas najwyższy na ... One caress... Icon_smile2
Icon_wink2

Super, ze udało sie odczarować Twoją ostatnią niechęć do pisania komentarzy... I super, że dokonało tego właśnie "One Caress"! Icon_biggrin3
16.06.2008 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #26
 
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):Gdyby był na chomiku to już bym znał.
to Ty nie wiesz u kogo szukać DM???? Icon_eek2 Icon_lol
Chomik Martyrki ;-)
saferłel napisał(a):Widzę, że Gosia ma całą kolekcje płyt DM. Yacy weź sobie zgraj wszystkie, może za tydzień na liście....Icon_biggrin
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Yacy napisał(a):Wcześniej SDM teraz DM, wychodzi na to, że za pół roku pojawi coś na "M" ... Icon_wink2
Metallica? Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):
Listoholik napisał(a):czyżby DM koncertowali w Elblągu?
zgadza się !!!
Icon_biggrin3 Icon_lol Icon_mrgreen Icon_biggrin3
16.06.2008 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
Lilian napisał(a):czyżbym zaraziła Cię depeszouwielbieniem?
mhm... :-> chociaz teraz leci kolejna płytka - Music for the masses Icon_wink2
Lilian napisał(a):zdaje sie, że jestem "winowajczynią" zaistniałej sytuacji na liście,
kilka dni temu gdzieś pisalem, że przyjemnie jest widzieć na Waszych listach coś co ja sam "wysinglowałem" Icon_mrgreen z płyty. Ale niesamowicie przyjemne jest podkraść, zapożyczyć perełki z Waszych list. A nawet nie koniecznie z list!!! Epitaph zobaczylem u Garego na last.fm - chwyciło!!! Saferłel - posłuchał świetnej płyty Tindersticks, ja to przeczytałem, posłuchałem i utwór zdążył zadebiutować na liście którą własciwie już w tym momencie miałem prawie ułożoną Icon_wink2 Teraz Martyr, znaczy Lilian Icon_wink2 zapytała: "mogę Ci coś polecić? Tak i ... chwyciło Icon_wink2
Lilian napisał(a):A "Shake The Disease"?
niestety nie... listę układam od 2001 roku i najstarszym nagraniem na niej jest SDM, znaczy teraz już ONE CARESS Icon_mrgreen
Lilian napisał(a):Metallica?
autentycznie! też mi to przyszło do głowy, ale na to szansę ma już tylko utwór, nawet dużo starszy, ale którego nie znam. "Niestety" całą Metallikę znam Icon_wink2

Z tym koncertem DM to miał być żart, a jednak coś w tym jest Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2008 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
ale pierwsze miejsce!!! Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
nie chcę nic mówić, ale u mnie w piątym tygodniu przebywania na liście ta piosenka będzie na... Icon_cool2
coś się tylko obawiam, że Window Blues może się zbyt długo tu nie pocieszyć tym pierwszym miejscem...
a Depeche Mode w tym tygodniu święci triumfy na mycharts, Lilian chyba może byc bardzo zadowolona Icon_biggrin3 .
Bruce Springsteen juz i u Ciebie też, super! Icon_smile2
'GfC' miał się nadawać na dolne rejony listy ale jednak jak tak sobie tego słucham od czasu do czasu to stwierdzam, że mogłoby troszkę więcej podskoczyć...
Tindersticks na pewno muszą być nieźli - lubię ich!

Yacy napisał(a):I tym sposobem debiutuje(!!!) na Mojej Liście DEPECHE MODE Słuchałem, tego właściwie non stop od wtorku... Rewelacja!
Gdybym zapożyczył od Neon.ki TopTekst to byłby to zdecydowany nr 1!!! Na drugim SDM, a na trzecim Tomek
gdybym miała ustawić te trzy w kolejności to 1. SDM, 2. Tomek, 3. DM

a tak w ogóle to ostatnimi czasy czytając to tu to tam wyczytałam chyba, że odbył się zdaje się zlot 4 i 4/5 Icon_biggrin3 . dobrze mi się wydaje? pragnę zauważyć, że jest tylko jedna osoba, która brała udział we wszystkich tych ułamkowych zlotach! gratulacje dla tej osoby! Icon_wink2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
16.06.2008 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #29
 
neon.ka napisał(a):a Depeche Mode w tym tygodniu święci triumfy na mycharts, Lilian chyba może byc bardzo zadowolona Icon_biggrin3 .
OGROMNIE zadowolona!!! Icon_biggrin3

Neon.ko, a ten na początku maja w Wa-wie to był 4 i 3/4? Icon_smile2

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
16.06.2008 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
neon.ka napisał(a):ale pierwsze miejsce!!!
fajne nie Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):nie chcę nic mówić, ale u mnie w piątym tygodniu przebywania na liście ta piosenka będzie na...
już się nie mogę doczekac i już sie moge cieszyć... Bo chyba nie rozjedziemy sie tak jak z Violet Hill Icon_wink2
neon.ka napisał(a):Tindersticks na pewno muszą być nieźli - lubię ich!
wcale nie muszą po prostu ... SĄ Icon_mrgreen
neon.ka napisał(a):wyczytałam chyba, że odbył się zdaje się zlot 4 i 4/5
Icon_cool2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.06.2008 12:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):Poważnie zacząłem słuchać po 1 w nocy i skończyłem po 3!!! A o 6.30 już byłem w pracy - uwielbiam to !!! Wiem, że nie jestem ten tego, ale to mi nie przeszkadza!!! Płyta - rewelacyjna!!!
Icon_mrgreen Chyba pijesz hektolitrami kawę Icon_wink2 Uważaj, bo może wystapic zmęczenie materiału .
Yacy napisał(a):pozdrowienia dla ADY
Dzieki Icon_wink2
17.06.2008 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
Aro napisał(a):Chyba pijesz hektolitrami kawę
Icon_redface2 noo... Icon_redface2 A poza tym szkoda mi czasu na tak przyziemne zajęcie Icon_wink2 jak sen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.06.2008 09:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
A ja uwielbiam spać Icon_cool2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.06.2008 01:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
MOJE ALBUMY notowanie 390 z 2008-06-16

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 01 . 04 . VIRGINIA EP - The National
02 . 08 . 02 . NOSTRADAMUS - Judas Priest
03 . 03 . 20 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
04 . 02 . 05 . LULLABIES TO KEEP YOUR EYES CLOSED - Iowa Super Soccer
05 . 04 . 06 . HOME BEFORE DARK - Neil Diamond
06 . 06 . 07 . AUTOR - Strachy Na Lachy
07 . 05 . 13 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
08 . 07 . 09 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
09 . 09 . 32 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
10 . 10 . 11 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald


11 . 12 . PRAWIE PROSTE PIOSENKI - Big Day
12 . 11 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs
13 . -- . NIGHT ETERNAL - Moonspell
14 . 13 . ACCELERATE - R.E.M.
15 . 15 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
16 . 16 . WANDERLUST - Gavin Rossdale
17 . 14 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
18 . -- . THE HUNGRY SAW - Tindersticks
19 . 18 . JEDNOCZAS - Stare Dobre Małżeństwo
20 . 17 . HEY JIMI - POLSKIE GITARY GRAJĄ HENDRIXA - Różni wykonawcy

Przykro mi jeśli ktoś jest rozczarowany, bo np. spodziewał się ... Depeche Mode w zestawieniu Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2008 09:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #35
 
Yacy napisał(a):01 . 01 . 04 . VIRGINIA EP - The National
Czas w końcu poznać. Icon_wink2
Yacy napisał(a):18 . -- . THE HUNGRY SAW - Tindersticks
Ten też. Icon_wink2

Miałem napisać co sądzę o One Caress, ale gdzieś go zgubiłem, więc dopiero za tydzień.

Z innej beczki:
Co to za "wersję urodzinową" "pewnego" utworu niedawno słuchałeś? Icon_cool2
18.06.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #36
 
abd3mz napisał(a):Co to za "wersję urodzinową" "pewnego" utworu niedawno słuchałeś?
a to taki "wynalazek", lekko przeze mnie "przycięty" Icon_wink2 generalnie, zasadniczo nie różni się od oryginału...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2008 11:32 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #37
 
abd3mz napisał(a):Miałem napisać co sądzę o One Caress, ale gdzieś go zgubiłem, więc dopiero za tydzień.
Icon_frown
no nic, bede czekac :roll:
Yacy napisał(a):zasadniczo nie różni się od oryginału...
Icon_wink2 Icon_lol

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
18.06.2008 12:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #38
 
Yacy napisał(a):a to taki "wynalazek", lekko przeze mnie "przycięty" Icon_wink2 generalnie, zasadniczo nie różni się od oryginału...
Hmm...
Lilian napisał(a):Icon_wink2 Icon_lol
Hmm... Hmm... Icon_wink2
Można gdzieś zdobyć to nagranie? Icon_smile2
18.06.2008 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #39
 
Czytałem gdzieś.....że Nostradamus przepowiedział na 391 wydanie wejście na szczyt Icon_wink2 Ha a o Night Eternal wspomniał , o TOP 5 Icon_mrgreen
18.06.2008 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 127
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
Aro napisał(a):że Nostradamus przepowiedział na 391 wydanie wejście na szczyt
tak? ale komu to przepowiedział
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2008 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości