Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
390 MOJA LISTA
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
yeeesterday, yeeesterday - "One Caress" az na osmym, nieźle nieźle Icon_smile2.
"Nostradamus" tez obiecujaco debiutuje. i jest na tym samym miejscu co u mnie Icon_smile2.
uuu, Niemen wypadl. ale ponad pol roku - kto by sie tego spodziewal. nawet Ty bys sie nie spodziewal Icon_wink2.
hoho, "Szklana gora" jeszcze raz do... gory. a juz myslalem, ze wyleci. a u mnie na krawedzi przepasci...
"Violet Hill" w dol Icon_razz
"Funeral" to chcesz do setki dociagnąć?
fajnie, ze "Czarne" do gory.
no i jest Moonspell w plytach Icon_wink2. a Judas Priest... Wow!
19.06.2008 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
ku3a napisał(a):nawet Ty bys sie nie spodziewal
zdecydowanie nie! Icon_wink2 nawet chciałem tylko w płytach zostawić, bez wrzucania tego kawałka do zestawienia utworów... I to jest właśnie super, że nie da się niczego przewidzieć - raz coś siedzi długo, choć teoretycznie nie powinno Icon_wink2, a innym razem odwrotnie...
Z Górą jest tak, że wróciłem do płyty, do Strachów ogólnie i dlatego sobie radzą tak dobrze. Jakoś inne nagranie nie chce mi wpaść na dobre w ucho aby zadebiutoać. Chociaż są dwa kawałki, które może jeszcze się pojawią ... może. A może już nie zdążą, bo przecież ma się pojawić płyta ZAKAZANE PIOSENKI i jeden murowany kandydat do listy już jest. Nie może się jeszcze pojawić na liście, bo go jeszcze nie słyszałem Icon_mrgreen No ale jak śpiewa tam ... Renata P. to już przed premierą w ciemno ma miejsce w mojej 30 Icon_wink2 A jak usłyszę to pewnie będzie tylko lepiej Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Funeral" to chcesz do setki dociagnąć?
ale ja mam zamiar ... dłużej układać listę Icon_mrgreen a poza tym - mam nadzieję, że mnie tylko prowokujesz, ale napiszę - ja nie robię tego, dla jakiegoś rekordu, bo za to nagrody nie będzie...! Tak po prostu się dzieje, że jak mam zamiar posłuchać, kilku wybranych utworów z ML to przeważnie w tym pakiecie łapie się THE FUNERAL Icon_wink2 I nie chce mi się znudzić. To co mam go sztucznie wyrzucić? Nie da rady... Ale pewnie kiedyś przyjdzie taki moment Icon_smile2 Kiedyś ... Icon_mrgreen

A płyta Judas Priest jest taka, że ... wow!!! Icon_smile2

A jeszcze co do One caress... U Ciebie jest np. nie taki nowy Joy Division i super..!! I to chyba nie ma znaczenia jaki powód jest, że starsze nagranie pojawia się na liście Icon_wink2 A od czasu do czasu taki "grzybek" to super urozmaicenie Icon_smile2 A przypomniałeś już sobie "OC"? I jak? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2008 11:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Yacy napisał(a):mam nadzieję, że mnie tylko prowokujesz
no pewnie Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):A jeszcze co do One caress... U Ciebie jest np. nie taki nowy Joy Division i super..!! I to chyba nie ma znaczenia jaki powód jest, że starsze nagranie pojawia się na liście
no pewnie, przeciez wiesz, ze ja jestem przeciwnikiem sztucznych ograniczen na liscie Icon_smile2.
Yacy napisał(a):A przypomniałeś już sobie "OC"? I jak?
tak, przesluchalem sobie. ale moze w nienajbardziej sprzyjajacych okolicznosciach, bo na razie mnie nie powalilo.
19.06.2008 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #44
 
ku3a napisał(a):tak, przesluchalem sobie. ale moze w nienajbardziej sprzyjajacych okolicznosciach, bo na razie mnie nie powalilo.
dyplomacja przede wszystkim
Icon_mrgreen
mnie w każdym razie powaliło, trzyma, a nawet...
Icon_cool2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2008 12:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Pojawia się Tinderticks - pięknie, ciekawe czy starczy im mocy na top 10 Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2008 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #46
 
Yacy napisał(a):tak? ale komu to przepowiedział
Najbliższe 391 notowanie jest mu znane tylko w przypadku jednej osoby oraz jednej listy o nazwie MOJA LISTA . Mówi Ci to coś ? Icon_wink2 Icon_mrgreen
19.06.2008 01:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Tomasz Karolak może być. To jest ballada zaśpiewana ala wczesne lata90-te a początek jak Bon Jovi BED OF ROSES Icon_mrgreen

01 . 05 . 05 . WINDOW BLUES - Band Of Horses - bardzo się cieszę z tego numeru 1 Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.06.2008 08:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
 
Konrad napisał(a):bardzo się cieszę z tego numeru 1
a ja się cieszę, że Ty sie cieszysz Icon_wink2
I jaki pozytywny komentarz... nic o grzybach i takie tam ...
Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.06.2008 08:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości