Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 80 (14.06.08)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Nie wiem czy zakwalifikowanie się do drugiego przesłuchania to coś bardzo prestiżowego...ale chyba wypada mi się cieszyć Icon_razz2

Nie wiem na ile oceniasz Vive, ale ja dałem 4/5, więc znowu nie ma powodu by stawiać im ołtarze Icon_wink

Singlówki nie słyszałem, ale nie sądzę by była beznadziejna, mimo wszystko to ten sam numer, tylko zeedytowany. Być może słabszy, ale klimat powinien być Icon_smile

Heh no tak Kjur pewnie sie nie spodobają tu WIEEEEEELU osobom. Chociaż właśnie ten numer chwali się ogólnie za przełamanie takiego tradycyjnego wizerunku grupy. Posłuchaj, może nie zakwalifiikuje się do 2 przesłuchania, ale warto znać Icon_razz2 Kjur to Kjur Icon_razz2 A dla marud wszelkich to mam informację, że trzecim singlem prawdopodobnie Sleep When I'm Dead (ale ja lubię ten tytuł), który wydaję się być dla mnie najlepszych numerem jaki słyszałem z tych wszystkich live wersji.
Czuję, że naprawdę będzie bardzo dobra płyta. Kury rozkręcają się z numeru na numer...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 04:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Nie wiem czy zakwalifikowanie się do drugiego przesłuchania to coś bardzo prestiżowego...ale chyba wypada mi się cieszyć Icon_razz2
Zdecydowanie wypada, bo nie sięgam po jakieś 90% muzyki, którą słyszę nie z własnej woli Icon_wink2 a a około 60% po którą sięgam kończy na jednym przesłuchaniu.
saferłel napisał(a):Nie wiem na ile oceniasz Vive, ale ja dałem 4/5, więc znowu nie ma powodu by stawiać im ołtarze Icon_wink
Wzgórze oceniam na 7/10, a że to najlepszy utwór na płycie... Myślę, że płyta o ocenę niżej.
saferłel napisał(a):Singlówki nie słyszałem, ale nie sądzę by była beznadziejna, mimo wszystko to ten sam numer, tylko zeedytowany. Być może słabszy, ale klimat powinien być Icon_smile
Właśnie o to chodzi, że nie ma. Dla mnie najlepszy fragment jest zanim wejdzie wokal, a tu sekunda, pach i wokal. I jak tu lubić single?
saferłel napisał(a):Posłuchaj, może nie zakwalifiikuje się do 2 przesłuchania, ale warto znać Icon_razz2
Przesłuchałem. Nie bolało. Jak nie zapomnę to przesłucham drugi raz, ale na tym pewnie się skończy.
15.06.2008 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aha, 3/5 to pozytywna ocena mimo wszystko ;] Myślałem, że gorzej będzie...

Z tym nielubieniem singli to przesadzasz, bo sytuacji gdzie 6-7-8...minutowy numer wychodzi na singlu, a potem zostaje w tak drastyczny sposób skrócony (najczęściej wycina się też jakieś instrumentalia, ale akurat rzadko jest tak jak z Death Cutie, gdzie pozbywa się całego początku bo tak jest ułożony numer) jest baaaaaardzo mało. Zresztą zawsze może słuchać oryginalnej wersji w tym wypadku Icon_wink I ostatnio zauważyłem trend, że wydano kilka singli, które skrócone dla potrzeb radia tylko i wyłącznie, bo np. już video do takich numerów było pełnowymiarowe i doskonałym przykładem niech będzie....I Will Posesses Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):Aha, 3/5 to pozytywna ocena mimo wszystko ;] Myślałem, że gorzej będzie...
Może być jak przesłucham drugi raz. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Zresztą zawsze może słuchać oryginalnej wersji w tym wypadku Icon_wink
Pewnie, ale mnie wkurza słuchanie skrawka utworu. [np. w radiu.]
saferłel napisał(a):I ostatnio zauważyłem trend, że wydano kilka singli, które skrócone dla potrzeb radia tylko i wyłącznie, bo np. już video do takich numerów było pełnowymiarowe i doskonałym przykładem niech będzie....I Will Posesses Icon_smile
A kogo interesuje video skoro muzyka jest do słuchania? Icon_cool2
15.06.2008 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Jak przesłuchasz drugi raz to może być....ale tylko lepiej. Myślę, że ta płyta z czasem nabiera zalet, a nie traci je Icon_wink

Ja nie słucham ostatnio radia w ogóle, więc wygląda na to, że szczęśliwy i niewkurzony człowiek ze mnie Icon_biggrin

Muzyka do słuchania, video do oglądania, ale z tobą nie będę się kłócił na temat videoklipów Icon_biggrinIcon_biggrin....choć z ciekawości jeszcze zapytam czy oglądasz koncerty? Czy to w TV, czy też na DVD może...w końcu to też obraz do muzyki, ale jednak co innego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2008 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Wow. To jest awans na pierwsze! Trudno będzie go przebić.

Odsłuchałeś The Music, a nie zmieściłeś singla na liście? Btw. możesz gdzieś umieścić całą płytę? Szukałem... nie znalazłem. Icon_redface2
(Lubię RapidShare'a :-> )
16.06.2008 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
http://rapidshare.com/files/122769646/la...s.rar.html - proszę bardzo.

Singiel ma awans pewny jak w banku, faktycznie nie zmieścił się jeszcze, ale postanowiłem, że 6 nowości nie będę wprowadzał. Na pewno pojawi się za tydzień ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2008 12:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Dzięki, Saferłel.
Happy hour! Już ściągam.

Icon_biggrin3
16.06.2008 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #29
 
Zdradzę że w tym tygodniu miały u mnie zadebiutowac KjURY , ale do kurnika na razie mają zakaz wstępu. Icon_mrgreen Oby na tydzień. To samo z dEUS .
Wciaz podobają mi sie zmiany, na Twojej liście, a szczegolnie zaskakuje niesamowity awans utworu na szczyt. Ciekawe jak długo wytrwa. W pierwszej dzisiątce nie znam nr 6. Zaraz obadam chomiki , może go znajdę (zaczne od Twojego Icon_mrgreen ). A z nowości przyznam się , że znam rewelacyjny The Hoosiers. "Hollow Man" leci na łeb na szyję . No to w takim przypadku , nie ma co czekać . Trzeba podbić forumową z "Sing for the submarine" Icon_wink2 . Chyba że zdecydowałes się juz na 3 singla.
17.06.2008 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
A wiesz, że dobrze kombinujesz z tym ''Trzeba podbić forumową z SFTS'' Icon_razz2
Oczywiście 3 singiel też planuje ''kiedyś-tam'' wprowadzić. Podoba mi się praktycznie cały krążek prócz Mr Richards, więc mam szeroki wybór. Liczę, że z uda ci się wprowadzić na łono swojej listy (ależ to zabrzmiało poetycko) dEUSA i Kjur.

PS - jasne, na moim chomiku znajdziesz wszystko z mojej listy, nie ma szukać co po jakiś niebezpiecznych zakamarkach internetu Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.06.2008 10:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #31
 
saferłel napisał(a):Liczę, że z uda ci się wprowadzić na łono swojej listy (ależ to zabrzmiało poetycko) dEUSA i Kjur.
Z tym łonem to jak ze starego dowcipu. Małgoś mówi do Jasia : Położ rękę na mym łonie ..A Jaś pyta ; "A co to jest mymłon" Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):jasne, na moim chomiku znajdziesz wszystko z mojej listy
Ok dzieki . Przy okazji zapoznam się z niektórymi nowościami.
18.06.2008 12:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
przede wszystkim życzę zdrowia!
heh, w Twoim wieku takie kontuzje to naprawde pestka. w podstawowce mialem 2 razy zlamany nadgarstek - 2 tygodnie w gipsie i znowu mozna byla ganiać za piłką. a teraz? zlapalem w zeszlym roku - 3 tygodnie w gipsie, nie do konca zginanie reki po kontuzji, jakas rehabilitacja i inne pierdy. ech... Icon_confused2
alez skok na pierwsze! tylko nie wiem po co tyle czekales z wprowadzeniem tego kawalka na liste. i teraz moze nie osiagnac takich wynikow do jakich jest przeznaczony.
Nick spada z pierwszego, a mi coraz bardziej sie podoba plyta. Ostatnio zrobilem sobie małą przerwe od sluchania jej i to byl chyba strzal w dziesiatke, bo jak dzis po ok. trzech tygodniach sluchalem jej w drodze do pracy, to bardzo zaczela mi sie podobac. Nie zdazylem przesluchac calej plyty, zostal jeszcze jeden kawalek, ostatni na plycie. Znasz go? Icon_wink2
dobrze, ze "Viva La Vida" spada o 5 oczek. lepiej wprowadz jakies lepsze piosenki Icon_razz.
"Czarne kowboje" jak ladnie Icon_biggrin3. niech za tydzien bedzie podobnej wielkosci skok Icon_razz. tylko niech tym razem juz HPW go nie neutralizuje...
Gavin Rossdale u Ciebie wcale nie tak wysoko, a tak narzekasz na kilkumiejscowy spadek u mnie Icon_razz.
Kooksi wypadaja z listy, tak samo jak u mnie. a z plyty mi najbardziej podoba sie "One Last Time". i jest juz blisko wejscia.
19.06.2008 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Tak to jest niestety widzisz Icon_sad Masz rację. w moim wieku to nic. Już mi przeszło Icon_wink Tak naprawdę czuję, że gips już tylko przeszkadza mi w chodzeniu. W poniedziałek koniec katorgi.

Z tymi lepszymi piosenkami to się nie martw. Coldplay jeszcze nie raz znajdzie się na mojej liście, bo mniemam, że o ich utwory Ci chodzi, tak? Jeśli napiszesz, że ogólnie, to się obrażę, bo pomyślę, że lista ci sie nie podoba skoro potrzebuje lepszych numerów Icon_biggrin
A na poważnie: Można liczyć na jakiś dłuższy wykład o Viva La Vida z twojej strony?

Gavin to mój ulubieniec u ciebie dlatego narzekam, że spada. U mnie może nie jest super wysoko, ale jest i to chyba powinno cieszyć..eh..wiem, że nawet jak napiszę się słowa w stylu: cała lista to skupisko super numerów, nie wolno narzekać nawet jak twój ulubieniec na 60 jest - to i tak ktoś będzie narzekał że taki Gavin np. jest nisko Icon_biggrin

Faktycznie trochę poczekałem długo z tym GBQ :/ Sam się teraz sobie dziwię...Ale będzie dzięki temu ciekawiej mam nadzieję. Lista to pełna niespodzianek istota.

The Kooksi już długo z Shine On wiszą w poczekalni, stali się takimi typowymi wisielcami. Dobrze, że ich nie słuchałem w sumie ostatnio za dużo, to może się nie znudzili będąc jeszcze w poczekalni Icon_wink. U mnie na pewno coś jeszcze zrobią na liście dobrego Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2008 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
saferłel napisał(a):Coldplay jeszcze nie raz znajdzie się na mojej liście, bo mniemam, że o ich utwory Ci chodzi, tak? Jeśli napiszesz, że ogólnie, to się obrażę, bo pomyślę, że lista ci sie nie podoba skoro potrzebuje lepszych numerów Icon_biggrin
Icon_biggrin3
jasne, o Coldplaya mi chodzilo Icon_smile2.
saferłel napisał(a):A na poważnie: Można liczyć na jakiś dłuższy wykład o Viva La Vida z twojej strony?
jako o piosence czy o plycie?
19.06.2008 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Hehe Icon_biggrin

Oczywiście, że jako o płycie Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2008 05:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
to poczekaj jeszcze troche, bo na razie tylko 2 razy sluchalem Icon_smile2
19.06.2008 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości