Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 892
Królowa wróciła... No to pozamiatane.
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 472
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 892
Najpierw zacznę od zapowiadanych w zeszłym tygodniu powrotów.

T-ara

Przyznam się szczerze, że jakieś dwa i pół tygodnia temu usłyszałem o planowanym na 10 października powrocie T-ary trochę się zdziwiłem. Liczyłem, że odpuszczą już sobie ten rok, a oszczędzą siły na następny by móc wrócić ze zdwojoną energią. Z zapowiedzi niewiele wynikało, a biorąc pod uwagę wiosenne wpadki projektów unitowycyh tej formacji nie obiecywałem sobie zbyt wiele. Z zespołu odeszła kolejna dziewczyna - A-Reum, która stała się członkinią tej formacji w ubiegłym roku. Długo nie zagrzała miejsca. Na szczęście obyło się w tym wypadku bez prania brudów, jak w wypadku Hwayoung rok wcześniej. Została jeszcze Dani, ale wytwórnia zdecydowała że będzie występowała jedynie w N4. To oznacza, że T-ara wraca do starego sześcioosobowego składu w jakim to święciła pierwsze triumfy na przełomie 2009 i 2010 roku. W związku z tym niestety Sylwia nie poliderowała sobie zbyt długo, no ale jak wiadomo, kiedy T-ara wpadnie w trans..

IU

Od jej ostatniego singla DALBICHBADA (SEA OF MOONLIGHT) z zespołem Fiestar minął niewiele ponad rok, natomiast od jej albumu LAST FANTASY prawie dwa lata. To na warunki koreańskie przerwa bardzo długa. IU chyba za bardzo się skoncentrowała na prowadzeniu Inkigayo, zaniedbując swój muzyczny talent. Ale kiedy SBS zdecydowała o zwolnieniu IU z prowadzenia Inkigayo (prowadziła ten program przez prawie 29 miesięcy!), kwestią czasu było kiedy pojawi się jej najnowsze dzieło piosenkarki. Obstawiałem, że płyta pojawi się w grudniu - w okolicach świąt Bożego Narodzenia, do czego mnie i zapewne wielu jej koreańskich fanów przyzwyczaiła. Stało się jednak inaczej, a jej najnowsze dzieło - MODERN TIMES - pojawiło się już teraz w październiku. Promuje ją kawałek BUNHONGSIN (THE RED SHOES). Klipy ilustrujące jej utwory miały zawsze wymiar baśniowy, i tak jest też i w tym przypadku.

Z pozostałych nowości na uwagę zasługuje nowy singiel Severiny, który bez wątpienia stać na wysokie pozycje, choć najwyższej parze nowości nie powinna zagrozić. Nadal w TOP 11 utrzymuje się Ani Lorak.


[Obrazek: 892.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
13.10.2013 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
RE: LPGP notowanie 892
Znów coś jest nie tak z miejscami Icon_wink Tym razem 19 i 24 Icon_smile
17.10.2013 01:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 801
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: LPGP notowanie 892
PROPOZYCJE: (Click to View)

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
18.10.2013 10:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 472
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #4
RE: LPGP notowanie 892
Wersja poprawna:

[Obrazek: 8921.jpg]

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
19.10.2013 12:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości