Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Embrace - Refugees
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Embrace - Refugees
Wracają po siedmiu latach, pięciu miesiącach i dwudziestu dniach. Grupa Embrace znana m.in. z przebojów "Gravity" i "Nature's Law" wraca z nowym albumem, a co za tym idzie - z nowymi nagraniami. Aż trzy albumy dotarły do pierwszego miejsca Brytyjskiej listy albumów, a dzisiejsza wzmianka na Twitterze szybko trafiłą do Brytyjskich trendów. Brzmienie podobno jest dość ponure, ale klimatyczne. Wiele osób, które miały okazję słyszeć powstałe nagrania, twierdzi, że to najlepsze utwory w dorobku grupy. Zobaczymy.
Na przyszły tydzień planowane jest szczegółowe ogłoszenie.
20.09.2013 10:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Embrace - nowy singiel
Z przebojów jeszcze "Ashes":)
21.09.2013 02:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Embrace - nowy singiel
A ja nie znam zupełnie tego zespołu. Widziałem tylko, że przewinął się jednym czy dwóch topach wszech czasów i tyle. Przesłuchałem kilka najwyżej notowanych hitów na UK Chart i w sumie brzmi to jak połączenie Coldplay, U2 i kilku podobnych im kapel....w pierwszych nagraniach może jak odfiltrowane z psychodelii The Verve. Te nowsze piosenki (płyty z lat 04, 06) zupełnie mi się nie podobały, natomiast w latach 90. tworzyli niezłą muzykę. Mógłbym czegoś posłuchać. Ciekawe jak zdefiniują w swojej nowej muzyce to "mroczne brzmienie".

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.09.2013 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: Embrace - nowy singiel
(21.09.2013 02:50 AM)prz_rulez napisał(a):  Z przebojów jeszcze "Ashes":)

Otarło się o mój top wszechczasów. Icon_biggrin Ale to jedyne co mi się od nich podobało. Zobaczymy jak nowe nagrania...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.09.2013 01:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
RE: Embrace - nowy singiel
(21.09.2013 11:52 AM)saferłel napisał(a):  A ja nie znam zupełnie tego zespołu. Widziałem tylko, że przewinął się jednym czy dwóch topach wszech czasów i tyle. Przesłuchałem kilka najwyżej notowanych hitów na UK Chart i w sumie brzmi to jak połączenie Coldplay, U2 i kilku podobnych im kapel....w pierwszych nagraniach może jak odfiltrowane z psychodelii The Verve. Te nowsze piosenki (płyty z lat 04, 06) zupełnie mi się nie podobały, natomiast w latach 90. tworzyli niezłą muzykę. Mógłbym czegoś posłuchać. Ciekawe jak zdefiniują w swojej nowej muzyce to "mroczne brzmienie".

no pewnie ze brzemienie jest coldplayowe, skoro Gravity napisał nie kto inny jak chris martin ;]

co nie zmienia faktu, ze lubię tę kapele
22.09.2013 07:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #6
RE: Embrace - nowy singiel
Co prawda, na razie jeszcze nie ma tego singla, ale jeżeli będzie brzmiał jak to, co w tym trailerze, to ja to kupuję Icon_wink


27.09.2013 03:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: Embrace - nowy singiel
Wiadomo już coś więcej. Utworem z trailera jest "Thief", a pierwszym singlem ma być utwór "Refugees".
Relacja z pierwszego występu Embrace od 7 lat (Secret Gig) tutaj: https://www.facebook.com/embracemusic/po...4077089708
13.11.2013 04:26 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
RE: Embrace - Refugees
Premiera singla "Refugees" jutro o 8:15 w radiu XFM Icon_smile
12.01.2014 11:27 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
RE: Embrace - Refugees
Singiel jest. Na wokalu nietypowo, bo Richard McNarama (a nie Danny), ale wciąż jest ciekawie. Może liczyłem na coś mroczniejszego, ale takie utwory znajdą się na albumie "Embrace", który ukaże się 24 kwietnia/


13.01.2014 02:23 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kitten - Strange Embrace Szymek79 0 437 28.07.2018 08:40 PM
Ostatni post: Szymek79
  Embrace - I Run Szymek79 0 538 23.06.2014 07:02 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości