Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 94 z 11.06.08
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):ponadto mam wrażenie, że to właśnie większośc osób tutaj tworzy kółko wzajemnej adoracji i wielbi tych samych wykonawców, niezależnie od tego jaką pioesnkę by nie nagrali, to i tak będą im wierni i ślepo umieszczali te kawałki na swoich listach..
Domyślam się, że masz tu na myśli m.in. Coldplay. I tu nie mogę się z Tobą zgodzić. Układając swoją listę nie obchodzi mnie co inni umieszczją na swoich listach. Jeżeli coś mi się podoba to umieszczam to w swoim zestawieniu. Moja lista zdecydowanie różni się od innych, moje przeboje, no może oprócz Coldplay, nie przewodzą w Forumowej Liscie, więc do końca nie jest tak jak piszesz. A jeśli chodzi o Coldplay to Viva La Vida bardzo, bardzo mi się podoba i jak na razie to jest nr 1 chyba tylko na mojej liście.
14.06.2008 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
m@rek napisał(a):Domyślam się, że masz tu na myśli m.in. Coldplay.

nie, zupełnie nie mam na myśli Coldplay, tym bardziej, że chyba w tym tygodniu i u mnie chłopaki będa z jednym ze swoich singli w moim top 20................
14.06.2008 12:21 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
prz_rulez napisał(a):Dodaj jeszcze:
Mam nadzieję, że wiesz co ja udowadniałem.
Listoholik napisał(a):Listoholik -----> wszystko!!! (nie ma żadnych ograniczeń, ważne tylko, żeby to był dobry utwór/singiel/płyta) Icon_mrgreen Icon_lol Icon_biggrin3
Jeśli dodałeś siebie do listy, którą podał prz_rulez to znaczy, że nie ważne co artysta by nagrał to i tak go umieścisz na liście. Icon_lol
14.06.2008 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #24
 
chris975 napisał(a):
aaktt napisał(a):Po tym komentarzy o "brytyjskości" Twojej listy wywnioskowałem, że pewnie spadnie gdzieś daleko w dół Icon_razz
Jeśli nie, to bardzo bardzo się cieszę Icon_biggrin3

No ale nie jest aż tak stricte "brytyjska" Icon_wink2 zdarzają sie utwory tak jak niedawno jeden co był coś około 30 tygodni na liście Icon_eek2

Może 1981 da się zarazić Gavinem - myślę że lubi takie klimaty Icon_wink2
Tak, zaraźmy Icon_mrgreen
I w ogóle ja się dziwię, że nikt na forum nie podziela naszej sympatii do tego kawałka. Może jest zbyt popowy? Ale wydaje mi się, że wcale nie patrząc na niektóre listy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.06.2008 01:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
aaktt napisał(a):I w ogóle ja się dziwię, że nikt na forum nie podziela naszej sympatii do tego kawałka. Może jest zbyt popowy? Ale wydaje mi się, że wcale nie patrząc na niektóre listy

Jeśli można prosić, to niech któreś z was poda linka Icon_smile2
14.06.2008 01:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #26
 

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.06.2008 01:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Cóż, na razie mnie nie przekonał
14.06.2008 02:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #28
 
Widzę, że moja skromna wypowiedź wywołała ciekawą dyskusję Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
14.06.2008 09:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #29
 
kajman napisał(a):38 44 110 4 38 Lenny Kravitz - Love love love 2 2
Coś tu nie pasuje. Niemożliwe jest zdobycie 110 punktów tylko z dwóch list.
16.06.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
adr napisał(a):
kajman napisał(a):38 44 110 4 38 Lenny Kravitz - Love love love 2 2
Coś tu nie pasuje. Niemożliwe jest zdobycie 110 punktów tylko z dwóch list.
Zgadza się. To wynik z 3 list.
17.06.2008 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
No niestety trochę był zmian w zestawie. Po pierwsze wśród utworów zamieniły się miejscami Joy Division i MGMT, po drugie wśród wykonawców Strachy na Lachy wyprzedziły Gotye i po trzecie (i to jest największa zmiana) Mark Knopfler spadł z 31 na 39 miejsce.
19.06.2008 08:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #32
 
Rozumiem, że przy tylu obliczeniach łatwo o błędy, ale czemu dopiero po tygodniu jest to poprawiane? To nie żaden zarzut, tak tylko pytam.
19.06.2008 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):(Forumowa) powinna odzwierciedlać to, co w muzyce najlepsze, a to często jest w sprzeczności ze światowymi trendami.
1. i tu kajmanie drogi wywołujesz mój uśmieszek, tym samym tracisz w moich oczach bardzo Icon_razz Icon_wink2
2. twierdzisz, że tylko czołówka forumowej przedstawia to co najlepsze w muzyce
22. a ja Ci powiem, że większośc najlepszych rzeczy, w ogóle nie wchodzi na forumową Icon_wink2 Icon_razz
3. bowiem głupotą jest to co piszesz.. i żeby nie było, jest mi zupełnie obejętne, co będzie w czołówce na forumowej, moja czołowka nieco odstaje, i niech tak pozostanie... Icon_biggrin3
4. ponadto mam wrażenie, że to właśnie większośc osób tutaj tworzy kółko wzajemnej adoracji
44. i wielbi tych samych wykonawców, niezależnie od tego jaką pioesnkę by nie nagrali, to i tak będą im wierni i ślepo umieszczali te kawałki na swoich listach..
5. dla mnie światowe trendy i wzajemne adoracje nic nie znaczą 55. moją listę podpowiada mi rozum i serce, często biorę artystów 'z nikąd', i niech tak pozostanie Icon_wink2
6. podsumowując, to w sumie wolałbym odkrywać światowe trendy i przelewać na grunt własnego gustu, niż wyrzekać się tego i tworzyć zamknięta klikę kilku wykonawców i ślepo widzieć wyłącznie ich, i tym samym zamkniętym być na wszystko co poza nimi, wszystko co nowe, i co może być ciekawee, gdyby tylko się chciało tego posłuchać Icon_wink2
Icon_wink2
1. To jeszcze mogłem coś stracić w Twoich oczach? Icon_eek2
2. Tego nie napisałem, napisałem tylko, że chciałbym, żeby tak było.
22. Ja się z tym częściowo zgadzam. Faktycznie wiele świetnych rzeczy nie wchodzi na Forumową.
3. Akurat mi nie jest to obojętne, ale zdaję sobie sprawę, że nie ma tam wiele rzeczy, które chciałbym tam widzieć, ale taka jest wykładnia gustów forumowiczów.
4. To że u niektórych osób pojawiają się te same utwory, to świadczy bardziej o tych utworach, niż o osobach je umieszczających.
44. Ja takiej tendencji w większości przypadków nie zauważam. Zdarza się, że u jakiejś osoby pojawia się dużo nagrń z tej samej płyty, ale z innej tylko jedno lub 2 nagrania. Po prostu jednak w pierwszej kolejności decyduje utwór, a nie wykonawca.
5. Tu widzę małą niekonsekwencję, bo sam piszesz, że światowe trendy dla Ciebie nic nie znaczą, a mi zarzucasz, że wydaję podobną opinię.
55. Moją listę też podpowiada mi rozum i serce i myślę, że tak jest u zdecydowanej większości osób tutaj piszących.
6. Światowych trendów odkrywać nie trzeba, bo są widoczne jak na dłoni. I moim zdaniem podporządkowanie im własnych gustów wcale nie jest lepsze niż kierowanie się własnym gustem i wybieranie z tego co się lubi. To wcale nie oznacza zamykania się na inne rzeczy, ale słuchanie po raz 21 czegoś, na czym się 20 razy zawiodło, nie ma zbytniego sensu, jeżeli jest tyle rzeczy jeszcze nie odkrytych lub nawet 201 rzecz czegoś, co 200 razy zachwycało.
21.06.2008 02:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Listoholik napisał(a):PS. i piszę całkiem serio, wachlarz zainteresowań muzycznych mam przeogromy! Icon_smile2
Ale pewne klimaty chyba Cię nie ruszają albo nie widać odzwierciedlanie tego na Twojej liście.
21.06.2008 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
adr napisał(a):Rozumiem, że przy tylu obliczeniach łatwo o błędy, ale czemu dopiero po tygodniu jest to poprawiane? To nie żaden zarzut, tak tylko pytam.
Bo te wszystkie błędy wychodzą przy liczeniu kolejnego notowania.
21.06.2008 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości