Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 900 - 08.06.2008
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
stavanger napisał(a):
Lilian napisał(a):
saferłel napisał(a):(miałeś kiedyś 4 piosenek jednego wykonawcy w top 4?)
zaryzykuję stwierdzenie, że dokonal tego SOAD Icon_biggrin3
Albo HIM Icon_smile2
Pewnie i to i to Icon_mrgreen

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.06.2008 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
Gratulacje z okazji 9 setki Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Ciesze sie , ze Hammerhead małymi kroczkami pnie sie do góry. Zwazywszy jaka jest płyta. Tak tak wyciekła niestety Icon_cool2 . Juz ja przesłuchałem ....ale nie bedę nic o niej pisał. Wiem ,że masz ogromny szacunek do The Offspring i jest to jeden z kilku Twoich wykonawców wszechczasów. Ale gdybys nie mógł wytrzymac do premiery to hmm no wiesz Icon_wink2
The Bledding i M.I.A wciąz bardzo dobrze . Super znaczy Icon_biggrin3
Bardzo mi sie podobają także 3 najniższe nowości . Ciekawe jak sobie poradzą.
Oj ja Cię , Chromole poszły ostro w górę Icon_smile2 No faktycznie ,Dropkinsi maja słabszy tydzien prawie u każdego na forum.
11.06.2008 07:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #23
 
kajman napisał(a):To od razu jeszcze dodaj przynajmniej Coldplay i Portishead, a przedtem była jeszcze Ewa Bem, Eagles, Strachy na Lachy i jeszcze bym coś znalazł. I jest to całkiem logiczne - jeżeli coś się podoba, to czemu nie ma być na liście? Dla wielu osób ograniczanie się do jednego czy dwóch utworów danego wykonawcy jest totalnie sztuczne.
Twoja wypowiedź tez jest logiczna, ale do pewnego momentu. Ja nikomu nie bronię umieszczać kilku utworów jednego wykonawcy na liście. W końcu to czyjaś prywatna lista i niech taką będzie, bo wtedy jest najlepsza i najszczersza. I każdy ma swoje zasady. Ja też je mam i zapewne zainteresowanym są one znane. To, że w jakiejś kwestii mam zastrzeżenia, to też moje prawo. Nikogo tu nie atakowałem, a już na pewno nie ku3a, bo akurat jego listę odwiedzam częściej niż wiele innych i lubię tu zaglądać. Rzuciłem tylko swoją myśl i już. Co do ostatniego zdania Twojego wpisu wypowiem się u siebie, bo i u mnie nawiązałeś do tego tematu.
Icon_smile2
12.06.2008 01:11 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aro napisał(a):Gratulacje z okazji 9 setki
No właśnie! Kompletnie to przeoczyłem Icon_eek2
Wielkie gratulacje i liczę na jakieś podsumowanko z tego powodu Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.06.2008 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Hmm widocznie nie czytam zbyt uważne wątków, nawet nie o to chodzi, że nie chcę, ale jak na tym forum dziennie ponad 100 postów się postuje Icon_razz2 Może dla dobra sprawy podzielić forum na South Division, North Division....Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.06.2008 08:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
13.06.2008 09:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Dzięki za linka, a więc Michał i Lilian się nie mylili, System dużo zdziałał Icon_razz2, ale to co zrobił HIM....no no no Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.06.2008 09:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #28
 
Notowanie 900!!! Moje gratulacje dla staruszki listy i zasuszonego jej układacza! Icon_mrgreen Co do Alanis to właśnie obsłuchuję się z nową płytą i z każdym kolejnym przesłuchaniem podoba mi się coraz bardziej. W całości... Łącznie z kawałkami bonusowymi. Czekam jednak na kolejnego singla. Plotka głosi, że będzie to Moratorium, ale wciąż jeszcze czekam...
13.06.2008 10:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
przede wszystkim dzięki piękne wszystkim za gratulacje z okazji jubileuszu Icon_smile2. sam nie wiem jak to wszystko zlecialo tak szybko. nie ma najmniejszych obaw, ze z listą cos sie moze stac, bo jej robienie sprawia mi taką samą radosc co tydzien od pierwszego notowania. nie bylo zadnych przerw w tworzeniu listy, wszystko udalo sie przetrwac (glownie czasy studenckie), a teraz lista jest w najwiekszym rozkwicie.

abd3mz napisał(a):EDIT:
no i bym tego nie przeczytal, bo przeczytalem Twoj post od razu jak napisales w pierwotnej wersji. dobrze, ze nie odpowiedzialem od razu i musialem potem do niego wrocic Icon_wink2.
abd3mz napisał(a):900 notowań=900 tygodni
powiem wiecej 900 notowań = 899 tygodni! Icon_wink2
abd3mz napisał(a):Rozumiem, że podsumowania nie będzie [a szkoda] to może wrzucisz chociaż pierwsze notowanie?
podsumowania faktycznie nie planowalem, bo bylo po 800 notowaniach na jednym z poprzednich serwerow, ale od tamtego czasu jest tu sporo nowych uzytkownikow i tamto chyba juz nie jest dostepne, wiec moze rzeczywiscie wrzuce podsumowaniu 900 notowan Icon_smile2.
a pierwsze notowanie? jak najbardziej jest juz na forum Icon_wink2
1981 napisał(a):Dropkick Murphys spada i u Ciebie... czy to skutek porażki na lp3?
na pewno w duzej mierze tak. odpadlo jedno przesluchanie w tygodniu, a z pozostalymi bylo jakos slabiej i w rezultacie jest spadek. sprobuje jeszcze cos z tego wycisnac, tzn. sluchac czesciej, ale teraz, w czasie Mistrzostw, bedzie z tym ciezko, bo w ogole mniej muzyki slucham.
tadzio3 napisał(a):Długa droga w dół osiąga cudowny wynik pobytu w top 50. Ale pewnie po zsumowaniu top 10 nie jest to tak oszałamiający wynik, bo największy Twój przebój (Jeszcze, jeszcze?) miał chyba lepsze wyniki.
zdecydowanie tak, "Jeszcze, jeszcze" osiagnelo w dziesiatce znacznie lepsze wyniki, co zreszta mozna przeanalizowac w innym watku Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):Dlaczego - Zabili Mi Żółwia już 24 tydzień na liście. Kiedy to zleciało
no wlasnie, zaraz bedzie pol roku! a ostatnio upewnilem sie, ze wersja z plyty mniej mi sie podoba.
Lilian napisał(a):a jednak Leo nie wpływa na Lao ... dobre miałam przeczucie
ciekawe jak bedzie w tym tygodniu, bo po wczorajszej decyzji jednego palanta ktory ma pusty webb, teraz mam ochote sluchac raczej tylko agresywnej muzyki Icon_mad .
kajman napisał(a):Najlepiej w czasie meczu. Przecież na ekranie wszystko widać.
ale wiesz, jest jeden powazny problem - telewizor mam w innym pokoju niz komputer i wieżę Icon_mrgreen .
kajman napisał(a):31. NN. 01. Alice, musisz przestać palić - Czarno-Czarni
Czy to parodia grupy Smokie?
yhy Icon_smile2. chcesz sie zapoznac?
Yacy napisał(a):Będę trzymał kciuki /oprócz poniedziałków i czwartków /
trzeba sie mocno pilnowac, zeby o niczym nie zapomniec Icon_smile2. caly kalendarz trzymania kciukow trzeba rozpisac Icon_wink2.
jotem3 napisał(a):Z nowej płyty Fratellis najbardziej mi się podoba Milk And Money
przesluchalem plyte na poczatku zeszlego tygodnia, a potem juz nie mialem czasu... Nie przewiduje, zebym mial na nią czas do konca tego tygodnia, wiec raczej teraz jeszcze nie zadebiutuje u mnie.
jotem3 napisał(a):Gavid Rossdale już spada... A cała płyta nawet dosyć ciekawa. Całe szczęście, że nie zaprosił do współpracy swojej żony...
tu podobnie - tylko jedno przesluchanie i to ladnych pare dni temu. a taki duet rockowy dyskopopowy moglby wyjsc intrygująco Icon_mrgreen . (choc nie jestem czy chcialbym go slyszec Icon_wink2 )
vingoe napisał(a):Ale ja już tak mam, że wkurzają mnie takie akcje
to nie jest zadna akcja, to po prostu czolowka piosenek ktore zdecydowanie najbardziej mi sie w ostatnich tygodniach podobają Icon_mrgreen . to mi w sercu gra po prostu Icon_smile2.
saferłel napisał(a):miałeś kiedyś 4 piosenek jednego wykonawcy w top 4?
postaram sie troche pogrzebac w moich notowaniach i z okazji jubileuszu jakies ciekawostki tu podac.
saferłel napisał(a):Czarno-Czarni to ten zespół pokroju Big Cyca czy się mylę?
w pewnym sensie tak, tym bardziej, że jest niepusta kadrowa część wspólna tych dwoch zespolow Icon_razz.
saferłel napisał(a):no każdy może z dnia na dzień teoretycznie przejść na coś tak pięknego jak alt rock/trip hop może...Icon_biggrin
ale na szczescie raczej sie to nie dzieje Icon_cool2
Aro napisał(a):Wiem ,że masz ogromny szacunek do The Offspring i jest to jeden z kilku Twoich wykonawców wszechczasów. Ale gdybys nie mógł wytrzymac do premiery to hmm no wiesz
dzieki Icon_smile2
na razie nie skorzystam. w poniedzialek nie ma mnie w domu, ale we wtorek mam nadzieje bede miec juz plyte w reku i bede mogl sobie wlozyc do wiezy i sobie odsluchac w calosci Icon_smile2. cierpliwie czekam Icon_smile2.
vingoe napisał(a):jego listę odwiedzam częściej niż wiele innych i lubię tu zaglądać.
dzieki, milo to przeczytac Icon_smile2
13.06.2008 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Tak już kojarzę....z tym powiązaniem kadrowym to chodzi bodajże o Pięknego Romana Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.06.2008 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
miedzy innymi, ale nie tylko Icon_biggrin3
13.06.2008 12:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
ku3a napisał(a):no i bym tego nie przeczytal, bo przeczytalem Twoj post od razu jak napisales w pierwotnej wersji. dobrze, ze nie odpowiedzialem od razu i musialem potem do niego wrocic Icon_wink2 .
No i na to właśnie liczyłem pisząc go. Icon_wink2
ku3a napisał(a):wiec moze rzeczywiscie wrzuce podsumowaniu 900 notowan Icon_smile2 .
Wrzuć! Wrzuć! Wrzuć! Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):ciekawe jak bedzie w tym tygodniu, bo po wczorajszej decyzji jednego palanta ktory ma pusty webb, teraz mam ochote sluchac raczej tylko agresywnej muzyki Icon_mad .
Ja proponuję utrzymanie lidera:
"Bo ja to myślałem, że tu będzie inaczej,
A tu jest tak o! do dupy raczej,
Jeśli masz w tym frajdę aby rzeczy gmatwać,
To mi teraz za tę moją krzywdę zapłać!"
ku3a napisał(a):yhy Icon_smile2 . chcesz sie zapoznac?
Co prawda ja nie wiem co to za Smoki, ale chętnie się zapoznam.
13.06.2008 12:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
abd3mz napisał(a):
ku3a napisał(a):yhy Icon_smile2 . chcesz sie zapoznac?
Co prawda ja nie wiem co to za Smoki, ale chętnie się zapoznam.
To taki bardzo popularny zespół popowy l. 70-tych, który lansował hit za shitem, w tym Next door to Alice (stąd moje skojarzenie).
Aha, ja także.
13.06.2008 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #34
 
kajman napisał(a):hit za shitem
Rozumiem, że to nie literówka. Icon_wink2
13.06.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
Kubo gratuluję 900-tki. Moją uwagę zwróciła jedna nowość

31. NN. 01. Alice, musisz przestać palić - Czarno-Czarni

czy to nowy czy stary utwór bo jakiś czas temu to słyszałem :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2008 05:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
tak, to jest rzeczywiscie kawalek sprzed jakichs dwoch lat. ja go dopiero teraz poznalem.

jest juz na moim chomiku. za free of koz.
14.06.2008 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 613
Dołączył: May 2008
Post: #37
 
Wcześniej jakoś to przegapiłem Icon_surprised
Cytat:22. 20. 08. Nagle zapomnieć wszystko - Cool Kids Of Death
Bardzo bardzo bardzo mocno trzymam kciuki Icon_cool2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.06.2008 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości