Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proto-P.R.Z. Chart
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Proto-P.R.Z. Chart
HurraaaaaaaaIcon_exclaim Ale dzisiaj odkrycia dokonałem. Znalazłem swoje trzy stare listy przebojówIcon_exclaim Icon_biggrin

Notowanie pierwsze z zachowanych

01+08 Madonna - American Pie
02+18 N*Sync - Bye Bye Bye
03+03 The Offspring - Pretty Fly
04 00 Yaro - Olewka
05+08 Britney Spears - Oops... I Did It Again
06+06 A*Teens - Gimme Gimme Gimme
07 +07 Aqua - Carton Heroes
08+13 Madonna - Frozen
09+20 Kayah i Goran Bregović - Nie ma, nie ma Cię
10+07 Britney Spears - ...Baby One More Time

Reszta w sobotę Icon_smile
10.09.2013 09:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Proto-P.R.Z. Chart
prz_rulez napisał(a):Kayah i Goran Bregović - Nie ma, nie ma Cię
to pewnie było "Nie Ma, Nie Ma Ciebie"
Ta lista jest z roku 1999?
10.09.2013 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Proto-P.R.Z. Chart
Nie, z 2000 roku. Już było "Oops!... I Did It Again", więc było to niedługo przed pierwszym notowaniem własciwiej peerzetki.
11.09.2013 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #4
RE: Proto-P.R.Z. Chart
O, mniej więcej z tego samego okresu są moje pierwsze notowania Icon_smile Ale robiłem je już wcześniej, z tym że niestety gdzieś zginęły Icon_sad

prz_rulez napisał(a):więc było to niedługo przed pierwszym notowaniem własciwiej peerzetki.
A kiedy to nastąpiło?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.09.2013 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: Proto-P.R.Z. Chart
Pierwsze notowanie P.R.Z. miało miejsce 30.06.2000.
12.09.2013 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #6
RE: Proto-P.R.Z. Chart
Hehe, ja akurat w 2000 r. nie bawiłem się w listę, wolałem różnych słuchać (30 Ton!, Hop-Bęc, World Chart Show w Radiu Plus, a potem El), robiłem jakieś zestawienia w 1999 r., opierając się na piosenkach z 30 Ton! i składanek z dance, które znalazłem w klubie dzierżawionym przez rodziców na wydmie. Nie było to zbyt kreatywne Icon_smile Jeżeli kiedyś znajdę czas, napiszę kiedyś więcej na ten temat w wątku Muzyczna Autobiografia, który na razie leży i kwiczy... Z tej dziesiątki chyba największy sentyment mam do...Aquy, od N'Sync wolałem kolejne single ;0

PS. Tak jak napisałem wczoraj u Rince'a, zaległe notowania zawsze mnie zachęcają do wzmożonej aktywności. Ostatnio mam problemy z Internetem, ale myślę, że w czwartek udałoby mi się coś skrobnąć.
05.11.2013 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: Proto-P.R.Z. Chart
Dzięki za komentarz Icon_smile Jakby co, kartka dzielnie leży na półce i niedługo powinna być przelana na klawiaturę Icon_smile
05.11.2013 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości