Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 236 z dnia 8 czerwca 2008
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 236 z dnia 8 czerwca 2008
Kilka tygodni temu pisałem, że pewnie teraz na liście zapanuje mrok, ze względu na zbliżającą się sesję. Wszystko na to wskazywało. Dwa tygodnie temu wielki powrót zaliczyły Antimatter i Riverside, a tydzień temu zadebiutował Opeth. W tym tygodniu wszystkie trzy zespoły zanotowały bardzo niewielkie awanse. Ten tydzień należał do innych...

Za miesiąc czeka mnie moje największe muzyczne wydarzenie tego roku - festiwal Open'er. W tym tygodniu jego bliskość dobitnie dała o sobie znać. Wszystkie dzisiejsze nowości i powroty to zespoły, które będą grać w tym roku na Open'erze. Przede wszystkim warto podkreślić powrót "Salute Your Solution" na listę. Nadal jak burza idzie (to mogło zabrzmieć dwuznacznie Icon_wink2) druga moja propozycja z najnowszej płyty The Raconteurs i wśród open'erowych zespołów to właśnie oni wiodą prym (Lao Che nie liczę, bo to inna bajka). Ale przecież jeszcze tydzień temu na liście nie było ani Interpol, ani Editors.
Może ci pierwsi wreszcie odniosą na mojej liście jakiś sukces z czwartą już propozycją z najnowszej płyty, która niektórych z pewnością bardzo ucieszy. W przypadku tych drugich sytuacja jest nieco inna. Po sukcesach trzech singli (wszystkie doszły do dziesiątki), czwarty nie mógł nawet wbić się na listę. Wydawało się, że z ich najnowszej płyty już nic nie zaistnieje na mojej liście, bo wszystko już się trochę osłuchało i... być może tak właśnie będzie. Na kolejny singiel wybrałem poznany dzięki forum utwór "Lullaby".

Poza tym warto wspomnieć o wydarzeniu, które w tym tygodniu przyćmiło wszystkie inne. Jeszcze nigdy żaden zespół w takim stopniu nie zdominował czołowych miejsc mojej listy, jak właśnie w tym tygodniu uczynił to zespół Coldplay. Jeszcze tydzień temu ich utwory zajmowały pozycje 3 i 12. Ale wystarczył jeden impuls, którym było przesłuchanie nowej płyty Coldplay, żeby obydwa odskoczyły konkurencji na kilka długości!!! Tak więc w tym tygodniu Coldplay zgarnia dwa złota i jedno srebro! Wszystko wskazuje na to, że pierwszy przebój lata jest już znany i wcale nie będzie nim dzisiejszy lider Icon_wink2
Wszystko też wskazuje na to, że najlepsza płyta roku jest już znana i wcale nie będzie nią nowy album Hurt (zwłaszcza, że chyba nic nie planują wydawać Icon_wink2 ).
"Viva la Vida or Death and All His Friends" brzmi świetnie od początku do końca. Widać, że zespół chciał odejść trochę od tego, z czego znany był dotychczas. Udało im się to wyśmienicie. Na poprzedniej płycie wiało nudą - ten album nigdy mnie nie powalił, tylko pojedyncze kawałki. Ten w całości jest znakomity. Utwory są różnorodne, niektóre wręcz zaskakujące ("Yes", "Chinese Sleep Chant", czy też utwór będący moim nowym numerem jeden) inne bardziej schematyczne, ale za to bardzo chwytliwe (dwa tytułowe, "Lost!"). Na pewno warto wydać te kilkadziesiąt złotych na tak bliskie doskonałości dzieło Icon_smile2

01 . 03 . 05 . VIOLET HILL - Coldplay 1 (1) S
02 . 12 . 03 . VIVA LA VIDA - Coldplay 2 S
03 . 01 . 09 . LOSING THE GROUND - Colourslide 1 (2)
04 . 02 . 14 . HEARTS A MESS - Gotye 2 S
05 . 05 . 13 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree 5
06 . 09 . 10 . NUDE - Radiohead 6 S
07 . 06 . 09 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy 6
08 . 04 . 16 . BRAND NEW START - Alter Bridge 1 (3)
09 . 17 . 04 . ACTIONS AND MOTIVES - 10 Years 9

10 . 15 . 05 . DO YOU REALY LIKE… - Unjust 10

11 . 07 . 12 . DEAR GOD - Avenged Sevenfold 1 (2) S
12 . 21 . 08 . INSIDE THE FIRE - Disturbed 12 S
13 . 18 . 06 . COMING HOME - Alter Bridge 13
14 . 10 . 11 . IT'S NOT ENOUGH - Unjust 4 S
15 . 28 . 02 . WATERCOLOR - Loaded Moses 15
16 . 22 . 05 . EYES WIDE OPEN - Travis 16 S
17 . 08 . 08 . WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo 3
18 . 13 . 16 . RISE ABOVE THIS - Seether 5 S
19 . 14 . 09 . HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE - Lao Che 7 S
20 . 11 . 16 . THANK YOU FOR LISTENING - Hurt 1 (4)

21 . 16 . 10 . LIGHTS OUT FOR DARKER SKIES - British Sea Power 9
22 . 20 . 12 . NIE MA MOWY - Normalsi 18
23 . 25 . 03 . THE FREAK SHOW - Antimatter 23
24 . 19 . 18 . THE STONE - Ashes Divide 5 S
25 . 27 . 03 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside 25 S
26 . 23 . 16 . BEAUTIFUL - 10 Years 9 S
27 . 35 . 03 . YOU DON'T UNDERSTAND ME - The Raconteurs 27
28 . 32 . 02 . PORCELAIN HEART - Opeth 28

29 . 29 . 07 . LIE LIE LIE - Serj Tankian 15
30 . 36 . 09 . GOLIATH - The Mars Volta 30

31 . 24 . 06 . ASURRANCE - Hurt 20
32 . 42 . 07 . TERROROMANS - Muchy 29
33 . 39 . 15 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel 5
34 . 26 . 17 . KAZIMIERZ WIERZYŃSKI - Strachy na Lachy 2
35 . 37 . 06 . A WOLF DESCENDS UPON THE SPANISH SAHARA - Fair To Midland 35 [/color]
36 . 31 . 26 . A LITTLE PIECE OF HEAVEN - Avenged Sevenfold 1 (7)
37 . 30 . 06 . SOLDIERS OF MISFORTUNE - Filter 19 S
38 . 33 . 27 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 1 (2)
39 . 45 . 02 . THIS IS THE LIFE - Amy MacDonald 39 S
40 . 44 . 04 . PARACHUTE - Moving Atlas 38

41 . 68 . 01 . PIONEER TO THE FALLS - Interpol 41
42 . 40 . 03 . DAMY RADĘ - Happysad 40 S
43 . 48 . 02 . ALWAYS WHERE I NEED TO BE - The Kooks 43 S
44 . 49 . 02 . ENEMIES - ASHES dIVIDE 44
45 . 38 . 05 . GUARANTEED - Eddie Vedder 33 S
46 . 57 . 04 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs 42 S
47 . 34 . 11 . GONE - Fuel 34 S
48 . 62 . 01 . LULLABY - Editors 48
49 . 43 . 14 . PRICE OF FAME - Submersed 3 S
50 . 41 . 03 . LEMA PAMIĘCI KOSMICZNY POGRZEB - Homo Twist 41


Lista płyt

01 . NN . 01 . VIVA LA VIDA OR DEATH AND ALL HIS FRIENDS - Coldplay [2008]
02 . 01 . 03 . DIVISION - 10 Years [2008]
03 . 07 . 03 . CONSOLERS OF THE LONELY - The Raconteurs [2008]
04 . PP . 12 . IN RAINBOWS - Radiohead [2007]
05 . 03 . 05 . KEEP TELLING MYSELF IT'S ALRIGHT - Ashes Divide [2008]
06 . 04 . 08 . LEAVING EDEN - Antimatter [2007]
07 . 06 . 09 . COLOURSLIDE - Colourslide [2007]
08 . PP . 05 . OUR LOVE TO ADMIRE - Interpol [2007]
09 . 09 . 02 . THIS IS THE LIFE - Amy MacDonald [2008]
10 . 02 . 13 . RAPID EYE MOVEMENT - Riverside [2007]

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.06.2008 06:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Super, że podoba Ci się Coldplay! Chyba (sądząc po stylu wypowiedzi) nawet bardziej niż mi Icon_biggrin Bardzo miłe zaskoczenie do powrót do zestawu mojego numeru 2 czyli Interpol.
Oczywiście wiadomo co sądzę o top 2. Dalej raczej znane i lubiane numery, a po za tym to dużo nieznanych wykonawców i ich utworów 3, 10 lub 12...
W górę pnie się kolejny numer Raconteurs! Kolejny powrót ze strefy 0 też w wykonaniu tego zespołu - bardzo cieszy. Lao Che w podobnych regionach co u mnie z utworem Hydro.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.06.2008 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Coldplay górą ! Znaczy się u góry x 2! Ja muszę posłuchac całej płyty jeszcze trochę aby coś wybrać. Nr 2 raczej nie ale "Garowe" Lost? czy 42 może, może ...
mrsap napisał(a):07 . 06 . 09 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy 6
jestem na bieżąco, więc napiszę: TO NIE UCIEKAJCIE Icon_mrgreen
Pisałeś o Editors to myślałem ,że nowy singel BONES... A tu kołysanka Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.06.2008 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
Ja nigdy jakoś nie mogłem poczuć Interpolu, mimo wielokrotnych podejść do ich muzyki, zawsze kończyło się tak samo - bez emocji Icon_frown

Cieszy skok "Viva La Vida" Icon_biggrin3

Mnie w tym roku niestety Open'Er ominie. Niby to moja decyzja, ale podyktowana zewnętrznymi czynnikami Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.06.2008 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
Re: notowanie 236 z dnia 8 czerwca 2008
01 . 03 . 05 . VIOLET HILL - Coldplay 1 (1) S
To w zasadzie może być, utwór bez rewelacji, ale brzmi przyjemnie.
02 . 12 . 03 . VIVA LA VIDA - Coldplay 2 S
03 . 01 . 09 . LOSING THE GROUND - Colourslide 1 (2)
04 . 02 . 14 . HEARTS A MESS - Gotye 2 S
05 . 05 . 13 . ANESTHETIZE - Porcupine Tree 5
06 . 09 . 10 . NUDE - Radiohead 6 S
07 . 06 . 09 . A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy 6
Kolejność 2-7 zdecydowanie bym odwrócił, chociaż niekoniecznie dokładnie, bo 5-7 to utwory znakomite, 3-4 dobre (3 może jeszcze poprawić opinię), a Coldplay słabiutki, zdecydowanie najgorszy z 4 znanych mi na razie utworów.
15 . 28 . 02 . WATERCOLOR - Loaded Moses 15
Może kiedyś ocenię, jeżeli poznam.
17 . 08 . 08 . WIERSZ O PŁACZU - Stare Dobre Małżeństwo 3
Taki znakomity kawałek aż tak leci. Icon_evil
28 . 32 . 02 . PORCELAIN HEART - Opeth 28
Oj bierze ten utwór forumowiczów. Icon_biggrin3
30 . 36 . 09 . GOLIATH - The Mars Volta 30
No proszę, a jednak do góry. Icon_biggrin3
38 . 33 . 27 . ENCORE JESZCZE RAZ - Strachy na Lachy 1 (2)
No niestety, utwór jak widać już swoje na liście odsłużył.
09.06.2008 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #6
 
trzeba było 10 razy tę listę wkleić, żeby niczyjej uwadze nie umknęło, że Coldplay zajmuje na niej dwa czołowe miejsca Icon_razz Icon_mrgreen
09.06.2008 09:56 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No cóż, ja niestety jak na razie nie podzielam zachwytów nad nowym Coldplayem, ale opieram się tylko na 3 znanych mi numerach Icon_wink2
Fajnie że najdłuższy numer w zestawieniu mocno się trzyma, jeszcze fajniej że awansuje mój lider Icon_biggrin3 Mój poprzedni lider też wreszcie drgnął Icon_smile2 A mój niedawny wicelider efektownie kontratakuje w czwartej dziesiątce Icon_biggrin3 Chociaż dla odmiany mój inny ex-wicelider w tej samej dziesiątce ostro dołuje... Boleśnie poobijały się też Hurty, czyżby czas na kolejny ich numer? :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.06.2008 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
kajman napisał(a):15 . 28 . 02 . WATERCOLOR - Loaded Moses 15
Może kiedyś ocenię, jeżeli poznam.
Bardzo podoba mi się ten komentarz Icon_smile2

Listoholik napisał(a):trzeba było 10 razy tę listę wkleić, żeby niczyjej uwadze nie umknęło, że Coldplay zajmuje na niej dwa czołowe miejsca
Chodziło raczej o to, żeby zajmował dwa razy więcej czołowych miejsc.

Przepraszam za zamieszanie wszystkich, którzy na tym ucierpieli.
Yacy napisał(a):jestem na bieżąco, więc napiszę: TO NIE UCIEKAJCIE
Nie uciekną. To prawdopodobnie lekki wypadek przy pracy.

Yacy napisał(a):Pisałeś o Editors to myślałem ,że nowy singel BONES... A tu kołysanka
Nawet nie wiedziałem, że "Bones" wychodzi na singlu. Może za jakiś czas i ten kawałek się pojawi... A ta kołysanka wcale nie jest taką typową kołysanką Icon_wink2

p.u.r.h. napisał(a):jeszcze fajniej że awansuje mój lider Mój poprzedni lider też wreszcie drgnął A mój niedawny wicelider efektownie kontratakuje w czwartej dziesiątce Chociaż dla odmiany mój inny ex-wicelider w tej samej dziesiątce ostro dołuje...
Z wielkim trudem udało mi się dojść do sedna. Nawet nie wiedziałem, że mam na liście tyle liderów Icon_wink2

p.u.r.h. napisał(a):Boleśnie poobijały się też Hurty, czyżby czas na kolejny ich numer?
Mam wrażenie, że sugerujesz konkretny utwór Icon_wink2 Jak na razie nie zanosi się, żeby wszedł na listę, ale wszystko jest możliwe...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
10.06.2008 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Skoro podoba Ci się Coldplay to niech zajmuje jak najwięcej miejsc, a nie ograniczasz się tylko do dwóch. Icon_wink2
Lao Che spada, SDM spada... i jeszcze Homo Twist co właściwie mnie nie martwi, ale dziwi.
11.06.2008 01:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
mrsap napisał(a):Za miesiąc czeka mnie moje największe muzyczne wydarzenie tego roku - festiwal Open'er. W tym tygodniu jego bliskość dobitnie dała o sobie znać
e tam, to dopiero za miesiac Icon_smile2. ja tam jeszcze o tym nie mysle. na razie to mysle o Euro Icon_mrgreen .
ja chyba najbardziej bede sie skupiac na wsluchiwaniu w Sex Pistols. a potem w Raconteursów. bo Lao tez traktuje w innych kategoriach.
to że nie rozumiem tych zachwytow nad "Viva La Vida" to juz pisalem. szczegolnie jakos to drugie miejsce nie pasuje mi wlasnie na Twojej liscie. no ale to przeciez Twoja lista i fajnie, ze Cie jakis zespol tak zachwyca, ze ustrzelil dublet.
Disturbed niezle skoczyl. mi chyba jednak tez "Inside The Fire" sie bardziej podoba z tych dwoch najwczesniej poznanych utworow. ale teraz, gdy jest juz cala plyta, moze cos innego wejdzie na moja liste.
a Tobie jak sie "Indestructible" podoba?
w plytach na pierwszym cos, co jeszcze nie wyszlo, nieźle Icon_wink2. a ja jeszcze tego nie przesluchalem, bo za malo mam przez te mecze czasu po powrocie z pracy do domu Icon_mrgreen .
11.06.2008 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
abd3mz napisał(a):Skoro podoba Ci się Coldplay to niech zajmuje jak najwięcej miejsc, a nie ograniczasz się tylko do dwóch.
Nic z tego! Nie dam żadnemu zespołowi w ten sposób zdominować mojej listy. Inni też zasługują na miejsce na liście!

abd3mz napisał(a):Lao Che spada, SDM spada... i jeszcze Homo Twist co właściwie mnie nie martwi, ale dziwi.
SDM i Homo Twist to na razie wielkie niewiadome. Jak sięgnę jeszcze raz po płytę tych drugich, to z pewnością ich notowania się podniosą. SDM jest jeszcze większą niewiadomą, więc na ich temat wypowiadać się nie będę. Lao Che mają najjaśniejszą przyszłość, bo zagrają na Open'erze (do tego czasu pewnie sięgnę po poprzednie płyty). A kowboje już się czają...

ku3a napisał(a):ja tam jeszcze o tym nie mysle. na razie to mysle o Euro
Ale Euro raczej nie wpływa na to, co się dzieje na liście. Chyba że w postaci pojedynczych piosenek (np. "Forca" cztery lata temu). Swoją drogą nie wiedziałem, że jedziesz. Co było dla Ciebie ostatecznym bodźcem? Dla mnie Interpol.

ku3a napisał(a):szczegolnie jakos to drugie miejsce nie pasuje mi wlasnie na Twojej liscie
A pierwsze z kolei mi trochę nie pasuje do tej listy Icon_mrgreen Drugie - jak najbardziej.

ku3a napisał(a):mi chyba jednak tez "Inside The Fire" sie bardziej podoba z tych dwoch najwczesniej poznanych utworow
Wcale nie powiedziałem, że wolę "Inside The Fire" niż "Perfect Insanity" Icon_wink2 Najbliższe tygodnie powinny wreszcie należeć do Disturbed. Nagrali świetną płytę!

ku3a napisał(a):a Tobie jak sie "Indestructible" podoba?
Więcej napiszę o niej jak tylko zacznie podbijać listę płyt (tak jak np. teraz o Coldplay - zresztą nastroje mogą być podobne Icon_smile2 ).

ku3a napisał(a):w plytach na pierwszym cos, co jeszcze nie wyszlo, nieźle
Dla mnie już wyszło Icon_wink2 A tak na serio, to postaram się posiąść ten album w oryginalnej wersji Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.06.2008 08:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
mrsap napisał(a):Ale Euro raczej nie wpływa na to, co się dzieje na liście
tak. mi chodzilo raczej o to, ze po prostu zajmuje mysli. np. wracajac z pracy mysle o tym kto dzis gra i czy zdaze na 18.00, a nie o tym za ile dni jest Open'er Icon_wink2.
mrsap napisał(a):Swoją drogą nie wiedziałem, że jedziesz. Co było dla Ciebie ostatecznym bodźcem? Dla mnie Interpol.
u mnie nie bylo jakiegos ostatecznego bodzca. troche inne bylo moje myslenie. ja po prostu nigdy(!) nie bylem na tego typu imprezie Icon_redface2 i pomyslalem, ze to absolutnie niedopuszczalne i trzeba to w koncu nadrobic. jakos nigdy nie bylo sprzyjajacych okolicznosci. po prostu chce poczuc tą atmosfere. wiedzialem, ze jak tylko beda jakies zespoly ktore chcialbym zobaczyc to pojade, a i tak potem sie okaze, ze bedzie kilka ktore sie obejrzy nie planujac tego wczesniej i sie spodobają. gdy sie dowiedzialem, ze bedzie Sex Pistols i Raconteurs to wątpliwosci juz nie mialem. wiec wlasciwie mozna w pewnym sensie powiedziec, ze to wlasnie byl ostateczny bodziec.
mrsap napisał(a):Najbliższe tygodnie powinny wreszcie należeć do Disturbed. Nagrali świetną płytę!
no u mnie w dziesiatce juz jest Icon_wink2
i na pierwszym w Billboardzie! trzecia plyta pod rzad i to dopiero szosty rockowy zespol, ktory dokonal czegos takiego (wczesniej m.in. SOAD Icon_mrgreen )
12.06.2008 10:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
mrsap napisał(a):Nic z tego! Nie dam żadnemu zespołowi w ten sposób zdominować mojej listy. Inni też zasługują na miejsce na liście!
Ja preferuję rywalizację utwór vs. utwór, a nie wykonawca vs. wykonawca.
mrsap napisał(a):Lao Che mają najjaśniejszą przyszłość,
Ta część zdania bardzo misie podoba! Icon_biggrin3
mrsap napisał(a):(do tego czasu pewnie sięgnę po poprzednie płyty)
A ta jeszcze bardziej. Icon_mrgreen
12.06.2008 10:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):tak. mi chodzilo raczej o to, ze po prostu zajmuje mysli. np. wracajac z pracy mysle o tym kto dzis gra i czy zdaze na 18.00, a nie o tym za ile dni jest Open'er
A moje myśli skupiają się ostatnio na czymś zupełnie innym :roll: Niekoniecznie przyjemnym...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.06.2008 02:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
tak naprawde to szybko zleci, choc czasem ten czas sie wlecze, a na samych egzaminach ucieka zbyt szybko.
a jaka mila nagroda czeka w lipcu Icon_wink2.
12.06.2008 03:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
mrsap napisał(a):02 . 01 . 03 . DIVISION - 10 Years [2008]
Chętnie dodałbym do swojej listy albumów, masz jakiś link? Icon_wink2


mrsap napisał(a):Mam wrażenie, że sugerujesz konkretny utwór Icon_wink2 Jak na razie nie zanosi się, żeby wszedł na listę, ale wszystko jest możliwe...
No cóż, ja jeszcze dwa tygodnie temu pisałem dokładnie to samo... :->

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
14.06.2008 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Fajna pierwsza dwójka choć Coldplay traktuje raczej z dystansem

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
14.06.2008 05:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  notowanie 1021 z 25 czerwca 2023 mrsap 0 115 05.07.2023 09:31 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1020 z 18 czerwca 2023 mrsap 0 111 04.07.2023 10:16 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1019 z 11 czerwca 2023 mrsap 0 119 22.06.2023 04:16 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 1018 z 4 czerwca 2023 mrsap 0 85 20.06.2023 05:02 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 969 z 26 czerwca 2022 mrsap 0 162 05.07.2022 12:19 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 968 z 19 czerwca 2022 mrsap 0 110 05.07.2022 12:18 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 917 z 27 czerwca 2021 mrsap 0 150 29.06.2021 09:52 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 916 z 20 czerwca 2021 mrsap 0 187 22.06.2021 10:47 PM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 915 z 13 czerwca 2021 mrsap 0 171 18.06.2021 12:59 AM
Ostatni post: mrsap
  notowanie 914 z 6 czerwca 2021 mrsap 2 229 18.06.2021 12:55 AM
Ostatni post: mrsap

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości