Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 658 (08.06.2008.)
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 658 (08.06.2008.)
Pora na nowe notowanie, w którym doszło do paru interesujących rozstrzygnięć Icon_wink2 Co prawda lider jest nadal nie do ruszenia, ale za to walka o wicemistrzostwo była bardzo zażarta: początkowo wyglądało na to że dojdzie do pojedynku między MarsVoltami i Opethami, ale trochę nieoczekiwanie pojawił się ten trzeci i całkiem nieźle namieszał Icon_smile2
W drugiej dziesiątce zdecydowanie wyróżnili się 10 Years, którzy są bardzo zmotywowani żeby zdobyć Top10 i podejmują wszelkie działania w tym kierunku Icon_smile2
Trzecia dziesiątka stoi głównie pod znakiem awansujących "grzałek", z nowym Testamentem na czele Icon_smile2
Czwarta i piąta dziesiątka to głównie debiuty, w liczbie pięciu:
- po pierwsze zespółobardzodziwnejnazwie grający bardzodziwnąmuzykę zaproponowany mi przez użytkownikaobardzodziwnymnicku Icon_wink2
- po drugie zespół bardzo dobrze znany z wielu list na tym forum, z utworem który z początku niebardzo mi pasował a który teraz niespodziewanie wyrasta na mój ulubiony na nowym albumie Icon_smile2
- po trzecie druga propozycja z nowego Filtra: bardzo ciężko było się zdecydować, ale ostatecznie wybór padł na nastrojowy numer "prawie tytułowy" Icon_wink2
- po czwarte moi starzy znajomi z czasów licealnych Icon_biggrin3 którzy powrócili po 10 latach przerwy i prawie wcale się przez ten czas nie zmienili, co ja akurat uważam za zaletę Icon_wink2
- po piąte numer bardzo mało znanej ale całkiem obiecującej grupy, który robi ostatnio furorę na Active Rock Liście Icon_smile2
I to by było na tyle Icon_smile





Notowanie 658
Z dnia 08.06.2008.


01 01 OPETH - Porcelain Heart 6 1

02 06 MOONSPELL - Scorpion Flower 5 2
03 02 THE MARS VOLTA - Goliath 17 1
04 04 THE MARS VOLTA - Ouroborous 10 4
05 07 OPETH - The Lotus Eater 4 5
06 05 ASHES DIVIDE - Enemies 9 5
07 03 FILTER - Soldiers of Misfortune 14 2
08 09 THE CHRONICLES OF ISRAFEL - The Equinigma 16 2
09 08 THE CHRONICLES OF ISRAFEL - Laudanum 18 2
10 10 AVENGED SEVENFOLD - A Little Piece of Heaven 16 4

11 11 TIAMAT - The Temple of the Crescent Moon 10 9
12 12 HURT - Loded 11 12
13 24 10 YEARS - Actions & Motives 4 13
14 16 FAIR TO MIDLAND - Seaferer's Knot 8 14
15 17 THRICE - Firebreather 8 15
16 19 SERJ TANKIAN - Lie Lie Lie 7 16

17 13 DIVISION BY ZERO - Your Salvation 13 8
18 14 RIVERSIDE - Schizophrenic Prayer 13 9
19 15 SEVENDUST - Prodigal Son 14 12
20 20 COHEED AND CAMBRIA - Feathers 12 20

21 21 FOO FIGHTERS - Let It Die 12 21
22 18 DOWN - Nothing In Return (Walk Away) 22 2
23 23 MOVING ALTAS - Parachute 10 23
24 38 TESTAMENT - The Evil Has Landed 2 24
25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
26 29 SCARS ON BROADWAY - They Say 10 26

27 22 DISTURBED - Inside the Fire 10 22
28 25 PURE REASON REVOLUTION - The Twyncyn/Trembling Willows 25 1
29 26 PORCUPINE TREE - Anesthetize 44 1
30 28 DEVIN TOWNSEND - Solar Winds 44 1

31 27 PORCUPINE TREE - Normal 19 5
32 30 NINE INCH NAILS - Discipline 7 30
33 32 DISTURBED - Perfect Insanity 12 11
34 33 MONSTER MAGNET - Cyclone 14 8
35 35 KING'S X - Alright 7 35
36 ** SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me to Let Go of My Fears 1 36
37 40 ANOTHER BLACK DAY - Wicked Soul 3 37
38 ** HURT - Summers Lost 1 38
39 39 JUDAS PRIEST - Nostradamus 3 39
40 41 COLOURSLIDE - Losing the Ground 4 40

41 ** FILTER - Cold (Anthem For the Damned) 1 41
42 ** CANDLEBOX - Stand 1 42

43 37 TOOL - Intension 34 3
44 36 ASHES DIVIDE - The Stone 22 1
45 34 RA - Broken Hearted Soul 10 32
46 ** LOADED MOSES - Watercolor 1 46
47 43 SERJ TANKIAN - Sky Is Over 15 29
48 47 KATATONIA - Unfurl 41 1
49 49 PORCUPINE TREE - Way Out of Here 33 1
50 50 TYPE O NEGATIVE - September Sun 62 1

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.06.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
I albumy, i nowy lider Icon_smile2

01 02 OPETH - Watershed

02 01 THE MARS VOLTA - The Bedlam In Goliath

03 03 THE CHRONICLES OF ISRAFEL - Starborn: Tome I

04 05 FILTER - Anthems For the Damned

05 04 ASHES dIVIDE - Keep Telling Myself It's Alright

06 08 HURT - Vol. II

07 07 MOONSPELL - Night Eternal

08 06 DISTURBED - Indestructible

09 11 AVENGED SEVENFOLD - Avenged Sevenfold

10 10 SERJ TANKIAN - Elect the Dead


11 09 TIAMAT - Amanethes
12 15 FAIR TO MIDLAND - Fables From a Mayfly...
13 12 THRICE - The Alchemy Index
14 13 DIVISION BY ZERO - Tyranny of Therapy
15 14 RIVERSIDE - Rapid Eye Movement
16 18 COHEED & CAMBRIA - No World For Tommorow
17 16 DOWN - III: Over The Under
18 NN TESTAMENT - The Formation of Damnation
19 19 PORCUPINE TREE - Fear of a Blank Planet
20 17 PURE REASON REVOLUTION - The Dark Third

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
08.06.2008 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
p.u.r.h. napisał(a):- po pierwsze zespółobardzodziwnejnazwie grający bardzodziwnąmuzykę zaproponowany mi przez użytkownikaobardzodziwnymnicku Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
p.u.r.h. napisał(a):36 ** SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me to Let Go of My Fears 1 36
Suuuuuuuuuuper Icon_exclaim Icon_biggrin3 A chciałbyś może przesłuchać całą EP-kę? Icon_mrgreen
Cytat:- po drugie zespół bardzo dobrze znany z wielu list na tym forum, z utworem który z początku niebardzo mi pasował a który teraz niespodziewanie wyrasta na mój ulubiony na nowym albumie Icon_smile2
Widzę, że nie tylko ja...
p.u.r.h. napisał(a):01 02 OPETH - Watershed
ściągnięte. nie przesłuchane.
p.u.r.h. napisał(a):04 05 FILTER - Anthems For the Damned
Przed chwilą znalazłem album. Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):05 04 ASHES dIVIDE - Keep Telling Myself It's Alright
Raz przesłuchane i dalej się wsłuchuję. Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):07 07 MOONSPELL - Night Eternal
patrz 5 Icon_wink2
Co to ja miałem napisać... Już wiem!
p.u.r.h. napisał(a):36 ** SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me to Let Go of My Fears 1 36
Supeeeeeeeeeeer Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_lol
09.06.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
I ponownie niebieski kolorek stał sie moim ulubionym w tym tygodniu Icon_wink2 Icon_smile2
Tym razem Opethi wzięli w kleszcze The Mars Voltę Icon_smile2
Same swietne utwory na Twej listwie Icon_mrgreen ,a z pierwszej dwudziestki nie znam nr 15 :roll: .
Te "dziadki" z Testamentu maja niezłą krzepę , niesamowity awans Icon_smile2
Przyznam się, że nowości znam akurat wszystkie, trzy z nich dzięki ARL .
I chyba na razie Sleepmakeswaves oceniam jakoś mniej chwytliwe.
Byc moze dlatego że to instrumental .
W albumach także zaczęła się dominacja Opeth Icon_wink2 No nieźle
09.06.2008 09:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Serj na 16. - nieźle. i fajnie, ze w plytach sie jeszcze trzyma w dziesiatce.
hmm, ciekaw jestem tego nowego Candleboxa.
a coz to takiego sie stalo, ze teraz nagle "Summers Lost" zadebiutowalo? Icon_smile2
w pierwszej dziesiatce 3 dublety - nieźle Icon_smile2. u mnie tylko 2. ale za to tego samego zespolu Icon_lol .
09.06.2008 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Suuuuuuuuuuper Icon_exclaim Icon_biggrin3 A chciałbyś może przesłuchać całą EP-kę? Icon_mrgreen
Chętnie Icon_smile2 Przesłuchałem parę numerów na last.fmie i brzmiały zachęcająco Icon_smile2

abd3mz napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):01 02 OPETH - Watershed
ściągnięte. nie przesłuchane.
Ciekawe jaka będzie reakcja Icon_wink2

abd3mz napisał(a):Co to ja miałem napisać... Już wiem!
p.u.r.h. napisał(a):36 ** SLEEPMAKESWAVES - One Day You Will Teach Me to Let Go of My Fears 1 36
Supeeeeeeeeeeer Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_lol
Cieszę się że się cieszysz Icon_biggrin3 Icon_mrgreen


ku3a napisał(a):hmm, ciekaw jestem tego nowego Candleboxa.
Chomikuje się Icon_wink2
ku3a napisał(a):a coz to takiego sie stalo, ze teraz nagle "Summers Lost" zadebiutowalo? Icon_smile2
A żebym to ja wiedział? Takie rzeczy trudno wytłumaczyć racjonalnie Icon_wink2 Nie słuchałem go przez parę tygodni i nagle mnie teraz chwycił Icon_smile2


Aro napisał(a):Same swietne utwory na Twej listwie Icon_mrgreen ,a z pierwszej dwudziestki nie znam nr 15 :roll: .
Z tym muszę się zgodzić Icon_mrgreen Ale czyżbyś nie odwiedzał mojego gryzonia? Icon_wink2
Aro napisał(a):Te "dziadki" z Testamentu maja niezłą krzepę , niesamowity awans Icon_smile2
O tak, też jestem pod wrażeniem, młodzież niech się uczy jak to się powinno robić! Icon_mrgreen
Aro napisał(a):Przyznam się, że nowości znam akurat wszystkie, trzy z nich dzięki ARL .
I chyba na razie Sleepmakeswaves oceniam jakoś mniej chwytliwe.
Byc moze dlatego że to instrumental .
bardzo mało chwytliwe to fakt, ale ja lubię takie Icon_smile2 A jak fajnie brzmi przed snem Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.06.2008 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
p.u.r.h. napisał(a):Chętnie Icon_smile2 Przesłuchałem parę numerów na last.fmie i brzmiały zachęcająco Icon_smile2
Proszę bardzo: http://sirenssound.blogspot.com/2008/04/...walks.html Icon_smile2
Cytat:A żebym to ja wiedział? Takie rzeczy trudno wytłumaczyć racjonalnie Icon_wink2 Nie słuchałem go przez parę tygodni i nagle mnie teraz chwycił Icon_smile2
I co ja teraz napiszę?...
09.06.2008 07:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: Notowanie 658 (08.06.2008.)
p.u.r.h. napisał(a):Czwarta i piąta dziesiątka to głównie debiuty, w liczbie pięciu:
1. - po pierwsze zespółobardzodziwnejnazwie grający bardzodziwnąmuzykę zaproponowany mi przez użytkownikaobardzodziwnymnicku Icon_wink2
2. - po drugie zespół bardzo dobrze znany z wielu list na tym forum, z utworem który z początku niebardzo mi pasował a który teraz niespodziewanie wyrasta na mój ulubiony na nowym albumie Icon_smile2
3. - po piąte numer bardzo mało znanej ale całkiem obiecującej grupy, który robi ostatnio furorę na Active Rock Liście Icon_smile2
1. U mnie był na granicy debiutu, kiedy użytkownikobardzodziwnymnicku wyrzucił go z 30 swojej bardzodziwnejlisty i być może będę miał problem, jak to traktować.
2. Utwór też już dobrze znany z kilku list na tym forum, z których na jednej nawet bardzo wysoko zaszedł. Jak dla mnie wyrósł na ich ulubiony utwór, który znam. Znakomicie skonstruowany, rewelacyjnie zagrany, a perkusja to dla mnie mistrzostwo świata.
3. No niestety Twój chomik jeszcze jej nie polubił. Dziwne, bo chomik mrsapa też tego utworu nie lubi.
01 01 OPETH - Porcelain Heart 6 1
Zbieg okolicznośći, bo właśnie on teraz leci na winampie. I jak by to powiedzieć, żeby niczego nie zdradzić... A co mi tam... poczekalnia pewna, a czy coś wyżej to jeszcze nie wiem.
02 06 MOONSPELL - Scorpion Flower 5 2
U Ciebie wyżej niż u mnie, ale utwór jest rewelacyjny.
03 02 THE MARS VOLTA - Goliath 17 1
Co tu rzec - Mars Volta w szczytowej formie.
04 04 THE MARS VOLTA - Ouroborous 10 4
Też znakomite, ale pewnie u mnie Goliatha nigdy nie przebuje.
05 07 OPETH - The Lotus Eater 4 5
Moją opinię pewnie już gdzieś widziałeś.
Wyszło, że Twój Top5 będzie w moim zestawie za 4 dni. To chyba wystarczyłoby za cały komentarz, ale...
09 08 THE CHRONICLES OF ISRAFEL - Laudanum 18 2
10 10 AVENGED SEVENFOLD - A Little Piece of Heaven 16 4
no chociażby jeszcze dwa świetne kawałki w 10.
13 24 10 YEARS - Actions & Motives 4 13
Chyba ta piosenka miała u mnie falstart, ale może kiedyś w powtórce wypadnie lepiej.
24 38 TESTAMENT - The Evil Has Landed 2 24
To być może poznam dzisiaj. Na razie nie chcę zbyt exploatować chomika, bo on może zjeść tylko 50 ziaren tygodniowo. Icon_lol
25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
Pierwsze wrażenie znakomite. Jeżeli drugie będzie równie dobre...
30 28 DEVIN TOWNSEND - Solar Winds 44 1
Robi się gorąco.
43 37 TOOL - Intension 34 3
A z tym utworem się żegnam i jak widzę Ty wkrótce też.
38 ** HURT - Summers Lost 1 38
Komentarz wyżej. Będziem podbijać Forumową?
09.06.2008 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):1. - po drugie zespół bardzo dobrze znany z wielu list na tym forum, z utworem który z początku niebardzo mi pasował a który teraz niespodziewanie wyrasta na mój ulubiony na nowym albumie Icon_smile2
Widzę, że nie tylko ja...
Czy ja coś pokręciłem czy najlepszy to za słaby na Twoją listę? Jeżeli tak, to szkoda.
09.06.2008 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Chętnie Icon_smile2 Przesłuchałem parę numerów na last.fmie i brzmiały zachęcająco Icon_smile2
Proszę bardzo: http://sirenssound.blogspot.com/2008/04/...walks.html Icon_smile2
Dzięki, zaraz się poczęstuję Icon_cool2
abd3mz napisał(a):
Cytat:A żebym to ja wiedział? Takie rzeczy trudno wytłumaczyć racjonalnie Icon_wink2 Nie słuchałem go przez parę tygodni i nagle mnie teraz chwycił Icon_smile2
I co ja teraz napiszę?...
Hmm, czyżby tzw. synchroniczność? Icon_wink2


kajman napisał(a):1. U mnie był na granicy debiutu, kiedy użytkownikobardzodziwnymnicku wyrzucił go z 30 swojej bardzodziwnejlisty i być może będę miał problem, jak to traktować.
Icon_lol
Ale skoro w końcu nie zadebiutował, to nie wiem w czym problem Icon_wink2

kajman napisał(a):3. No niestety Twój chomik jeszcze jej nie polubił. Dziwne, bo chomik mrsapa też tego utworu nie lubi.
Przypuszczałem że u mrsapa już dawno jest, dlatego nie wrzuciłem... :->
kajman napisał(a):01 01 OPETH - Porcelain Heart 6 1
Zbieg okolicznośći, bo właśnie on teraz leci na winampie. I jak by to powiedzieć, żeby niczego nie zdradzić... A co mi tam... poczekalnia pewna, a czy coś wyżej to jeszcze nie wiem.
Coś dużo tych zbiegów dzisiaj Icon_wink2 Będę trzymać kciuki Icon_smile2
kajman napisał(a):25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
Pierwsze wrażenie znakomite. Jeżeli drugie będzie równie dobre...
A to miła wiadomość, nie byłem pewien czy Ci podpasuje Icon_wink2
kajman napisał(a):30 28 DEVIN TOWNSEND - Solar Winds 44 1
Robi się gorąco.
Ano niestety zrobiło się bardzo ciasno, ale może jeszcze trochę wytrzyma Icon_wink2
kajman napisał(a):38 ** HURT - Summers Lost 1 38
Komentarz wyżej. Będziem podbijać Forumową?
Z wielką chęcią Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
09.06.2008 09:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
kajman napisał(a):Czy ja coś pokręciłem czy najlepszy to za słaby na Twoją listę? Jeżeli tak, to szkoda.
Myślałem, że po tym co napisałem to jest jasne, ale skoro nie to wytłumaczę się później...
p.u.r.h. napisał(a):Ale skoro w końcu nie zadebiutował, to nie wiem w czym problem Icon_wink2
No ja też nie wiem i obrażę się na kajmana jeśli u niego nie zadebiutuje z tego powodu. Icon_wink2
kajman napisał(a):25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
Pierwsze wrażenie znakomite. Jeżeli drugie będzie równie dobre...
A gdzie to można znaleźć?
09.06.2008 10:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):2. U mnie był na granicy debiutu, kiedy użytkownikobardzodziwnymnicku wyrzucił go z 30 swojej bardzodziwnejlisty i być może będę miał problem, jak to traktować.
Icon_lol
Ale skoro w końcu nie zadebiutował, to nie wiem w czym problem Icon_wink2
kajman napisał(a):01 01 OPETH - Porcelain Heart 6 1
Zbieg okolicznośći, bo właśnie on teraz leci na winampie. I jak by to powiedzieć, żeby niczego nie zdradzić... A co mi tam... poczekalnia pewna, a czy coś wyżej to jeszcze nie wiem.
Coś dużo tych zbiegów dzisiaj Icon_wink2 Będę trzymać kciuki Icon_smile2
kajman napisał(a):25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
Pierwsze wrażenie znakomite. Jeżeli drugie będzie równie dobre...
A to miła wiadomość, nie byłem pewien czy Ci podpasuje Icon_wink2
kajman napisał(a):38 ** HURT - Summers Lost 1 38
Komentarz wyżej. Będziem podbijać Forumową?
Z wielką chęcią Icon_mrgreen
2. Pewnie moja pokrętna logika, bo gdyby zadebiutowała tydzień wcześniej, to już by nie dostała szansy, więc czy jest sprawiedliwe, że skorzystała z tego, że za późno mi się zaczęła podobać? Ale pewnie dorzucę do zestawu, jeżeli u Ciebie pójdzie w górę.
1. Na razie wygląda, że trzymanie kciuków pomogło. Icon_biggrin3
25. Podpasowało, ale czasami pierwsze wrażenie nie jest poparte drugim. Zobaczymy.
38. Przydałby się ktoś czwarty, bo w trójkę to trzeba się wyjątkowo dobrze zgrać.
09.06.2008 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Czy ja coś pokręciłem czy najlepszy to za słaby na Twoją listę? Jeżeli tak, to szkoda.
1. Myślałem, że po tym co napisałem to jest jasne, ale skoro nie to wytłumaczę się później...
p.u.r.h. napisał(a):Ale skoro w końcu nie zadebiutował, to nie wiem w czym problem Icon_wink2
2. No ja też nie wiem i obrażę się na kajmana jeśli u niego nie zadebiutuje z tego powodu. Icon_wink2
kajman napisał(a):25 31 SHINEDOWN - Devour 4 25
Pierwsze wrażenie znakomite. Jeżeli drugie będzie równie dobre...
A gdzie to można znaleźć?
1. Nie jest jasne, a może to ja jestem ciemny. Icon_redface2
2. Jeżeli się obrazisz to trudno, chociaż byłoby mi przykro. Ale jeżeli nie zadebiutuje, to na piszę dlaczego. Na razie i tak brak wsparcia.
25. W ostateczności w moim gryzoniu, ale ja to znalazłem u zwierzaka z dłuższymi uszami, który nie jest królikiem.
09.06.2008 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #14
 
kajman napisał(a):1. Nie jest jasne, a może to ja jestem ciemny. Icon_redface2
Raczej to jest ciemne, a Ty jesteś jasny. Icon_biggrin3 [Ja po prostu często piszę szyfrem, ale wydaje misie że po tym co tu napisałem jest to dość jasne jak na szyfr. Icon_wink2 Więcej później i w innym miejscu.]
kajman napisał(a):2. Jeżeli się obrazisz to trudno, chociaż byłoby mi przykro.
Kluczowe w moim zdaniu jest " Icon_wink2 ". Icon_smile2 [Jak mógłbym się obrazić na kogoś przez kogo mam tyle utworów po kilkanaście tygodni? Icon_smile2]
kajman napisał(a):25. W ostateczności w moim gryzoniu, ale ja to znalazłem u zwierzaka z dłuższymi uszami, który nie jest królikiem.
Dzięki już ściągnąłem. Nie mogę zajarzyć o co chodzi z tym zwierzakiem.
10.06.2008 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):1. Nie jest jasne, a może to ja jestem ciemny. Icon_redface2
Raczej to jest ciemne, a Ty jesteś jasny. Icon_biggrin3 [Ja po prostu często piszę szyfrem, ale wydaje misie że po tym co tu napisałem jest to dość jasne jak na szyfr. Icon_wink2 Więcej później i w innym miejscu.]
kajman napisał(a):25. W ostateczności w moim gryzoniu, ale ja to znalazłem u zwierzaka z dłuższymi uszami, który nie jest królikiem.
Dzięki już ściągnąłem. Nie mogę zajarzyć o co chodzi z tym zwierzakiem.
1. A po czym poznam, że to ten czas i to miejsce? Icon_lol Może jednak poznam. Icon_wink2
25. No wiesz, chodziło mi o takiego zwierzaka, który ma dłuższe uszy niż koń i krótsze niż osioł. Icon_lol
10.06.2008 04:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
p.u.r.h. napisał(a):07 07 MOONSPELL - Night Eternal

08 06 DISTURBED - Indestructible
obie dobijają sie do mojej 20-stki Icon_wink2 i w tej samej kolejności Icon_wink2

i nr 2 też mi się podoba, chociaz ja postawie chyba na Dreamless (Lucifer And Lilith), ale jeszcze się zobaczy /posłucha Icon_wink2 /

Edit - nr 2 w utworach oczywiście Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.06.2008 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #17
 
kajman napisał(a):25. No wiesz, chodziło mi o takiego zwierzaka, który ma dłuższe uszy niż koń i krótsze niż osioł. Icon_lol
Myślę nad tym trzy godziny i jedyne zwierzaki, które mi przychodzą do głowy to chomik i osioł. Coś one nie bardzo spełniają Twoje warunki. Icon_wink2
10.06.2008 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Hmm, Yacy i metal gotycki? To dość zaskakujące połączenie jak dla mnie, ale bardzo cieszę się że się spodobało Icon_mrgreen
A tej dyskusji na temat różnych gatunków gryzoni i kopytnych nie bardzo rozumiem, wystarczyło zajrzeć do mojego chomika przecież Icon_razz Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
10.06.2008 09:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #19
 
p.u.r.h. napisał(a):Z tym muszę się zgodzić Ale czyżbyś nie odwiedzał mojego gryzonia? Icon_wink2
Zaglądam zaglądam , lecz nie przyuwazyłem Icon_wink2 . Ale juz mam i na razie musi poczekać chwilkę. Jakies 2 godzinki z hakiem , bo za chwile Rock Lista Icon_wink2
kajman napisał(a):38. Przydałby się ktoś czwarty, bo w trójkę to trzeba się wyjątkowo dobrze zgrać.
Przyłączam sie do promocji . W tym tygodniu wyrobiłem 27 punktów Icon_wink2
10.06.2008 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
p.u.r.h. napisał(a):A tej dyskusji na temat różnych gatunków gryzoni i kopytnych nie bardzo rozumiem, wystarczyło zajrzeć do mojego chomika przecież Icon_razz Icon_wink2
Byłem, ale mnie zaćmiło i szukałem na "d". :roll:
10.06.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości