Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1173 - 01.09.2013
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 518
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
ku3a napisał(a):a myślałem, że to miała być tajemnica póki co
Podpytałem i zdradził Icon_wink2 .
Wspominał też o Woodstock (czy Jarocinie? już mi się pokopało), że jechaliście promować festiwal.
Cytat:hehe, no to niezły fart
Tak, to było zabawne. Zaczął gadać, nazwisko patrzę, gada dalej, a ja od razu na google czy dobrze mi się kojarzy Icon_wink2 . I pytam, czy on przypadkiem nie robił festiwalu ostatnio.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.09.2013 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
tadzio3 napisał(a):A to koniecznie posłuchaj.
OK, postaram się pamiętać Icon_smile2.
Miszon napisał(a):Wspominał też o Woodstock (czy Jarocinie? już mi się pokopało), że jechaliście promować festiwal.
ja byłem na Woodstocku (gdzie udało się spotkać z tadziem3, bo mnie wypatrzył jak szedłem z transparentem Fugazi Icon_wink2 ), ale grupa była też na Jarocinie i tam to dopiero była promocja! Icon_biggrin3
Miszon napisał(a):Zaczął gadać, nazwisko patrzę, gada dalej, a ja od razu na google czy dobrze mi się kojarzy Icon_wink2 .
Icon_mrgreen
Miszon napisał(a):I pytam, czy on przypadkiem nie robił festiwalu ostatnio.
zdziwił się? Icon_smile2
06.09.2013 08:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
ku3a napisał(a):ja byłem na Woodstocku (gdzie udało się spotkać z tadziem3, bo mnie wypatrzył jak szedłem z transparentem Fugazi
Tak, a to był całkowity przypadek. Ale gdybym nie wiedział, o tym, że będziecie chodzić i promować i nazwę festiwalu z pewnością bym nie zwrócił uwagi.
ku3a napisał(a):grupa była też na Jarocinie i tam to dopiero była promocja!
A co tam się działo?

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.09.2013 10:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
ku3a napisał(a):inaczej jest w przypadku A7X, bo "Crimson Day" to ballada z gatunku takich które najbardziej lubię, czyli na początku delikatnie, a potem jest mocniejsze wersje perkusji.
No tak pozycja A7X na Twojej liście utworów i płyt chyba mnie nie dziwi.
Czy zaskoczyli ?..w pewnym sensie tak, Nightmare przemknęło mi przez uszy, więc po wydaniu Hail to the King spokojnie można będzie zapomnieć o ich poprzedniej wpadce. Icon_wink
Na szczęście takich smaczków jak "Crimson Day" jest więcej, więc każdy może sobie wybrać co mu najbardziej leży w tym temacie. Icon_smile Co mi się rzuciło od razu: "Doing Time" brzmi momentami , jak z płyt Appetite for Destruction lub Use Your Illusion. "This Means War" powinno raczej się nazywać "Sad But True 2" Icon_razz W "Requiem" towarzyszą smyczki grające motyw z zeppelinowego "Kashmiru" - i chyba najbardziej mi się spodobał z wymienionej trójki za m.in. świetne chórki, więc obecnie ma największe szanse (razem z niewymienionymi "Shepherd of Fire" i "Coming Home" Icon_razz), aby się załapać na moją listę po Kwaśnym deszczu. To mój stan na dziś. Icon_wink
A poza tym cieszy mnie stabilna forma Alice in Chains, prawie w każdym wydaniu z oczywiście rewelacyjnym "Czołgiem" na czele Icon_smile
No i Serj szaleje. Super.
06.09.2013 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 518
Dołączył: Aug 2008
Post: #25
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
ku3a napisał(a):zdziwił się?
No właśnie zdziwiło mnie, że nie Icon_wink2 . Raczej ucieszył, że "o, widzę że mamy wspólne zainteresowania".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
06.09.2013 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
(04.09.2013 10:05 PM)Tomekk napisał(a):  
ku3a napisał(a):ja do minusów niektórych list zaliczam brak przypadków, że jest kilka utworów danego wykonawcy
ja tak samo, dla mnie takie listy są trochę sztuczne Icon_cool

Uściślę swoją wypowiedź. Otóż chodziło mi tylko o przypadki gdy dany artysta ma 6 - 7 utworów w danym notowaniu. Granice 3-4 są jak najbardziej do przyjęcia

No One Fits Me (Better Than You) - Airbourne - a ta grupa brzmi bardzo świeżo i trochę przypominają mi AC/DC

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
07.09.2013 09:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: notowanie 1173 - 01.09.2013
tadzio3 napisał(a):A co tam się działo?
jeździli po mieście ogórkiem (autobusem) z różnymi banerami, z którego rozdawali też ulotki. autobusem jeździli też m.in. Maleo i Robert Brylewski, a Izrael wjechał nim na swój jubileuszowy koncert. I w ogóle ekipa organizatorów Fugazi była tam liczba (z 10 osób chyba) i wszyscy byli w takich samych festiwalowych koszulkach.
Aro napisał(a):Co mi się rzuciło od razu: "Doing Time" brzmi momentami , jak z płyt Appetite for Destruction lub Use Your Illusion.
ja na to zwróciłem uwagę po przeczytaniu jednej z recenzji i potem przy słuchaniu sobie pomyślałem, że jak mogłem tego nie wysłyszeć przy wcześniejszych słuchaniach Icon_wink2.
Aro napisał(a):"This Means War" powinno raczej się nazywać "Sad But True 2" Icon_razz
na to też była zwrócona uwaga w tamtej recenzji, ale ja w to się muszę jeszcze wsłuchać Icon_razz.
Aro napisał(a):No i Serj szaleje. Super.
byłoby super, jakby udało mu się przebić do dychy Icon_smile2.
Konrad napisał(a):No One Fits Me (Better Than You) - Airbourne - a ta grupa brzmi bardzo świeżo i trochę przypominają mi AC/DC
nawet więcej niż trochę Icon_smile2. w niektórych numerach wręcz bardzo mocno Icon_smile2.
ale nie szkodzi, od siebie też dają dużo dobrego i mi ogólnie się bardzo podoba Icon_smile2.
07.09.2013 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości