Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 515
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Niestety, u mnie coraz bardziej przeważa efekt inżyniera Mamonia, ale to jest wyłącznie moja wina,
bo po prostu trudno mi znaleźć czas na odkrywanie nowych wykonawców z własnej woli.
Zazwyczaj są to ci sami, których znałem kiedyś... Wiem, że czasy radia Orbit minęły bezpowrotnie.
Nie jestem dziennikarzem, a czasu na hobby jest jakby mniej.
Może to też kwestia wieku i stetryczenia. Icon_wink2 Choć w NL na Forum LP3 było sporo niezłych kawałków.
Inna rzecz, że nawał informacji, a tym samym muzyki, jaka do nas dociera (lub mogłaby dotrzeć)
jest tak prze(!)ogromny, że mimo wszystko, nie mam wyrzutów sumienia.
Dawniej tego nie było. Dawniej nie pojawiało się tyle albumów na świecie w ciągu tygodnia,
a w Polsce tym bardziej. To nie jest usprawiedliwianie się, ale próba obiektywnej oceny,
jakie ja, przeciętny meloman, mam szanse mocować się z rzeczywistością. Nie mam szans...
Czy ten rok jest słaby? Nie wiem. Biorąc pod uwagę, że płytę wydał ANN Icon_wink2 ... to wcale nie jest tak źle.
Dla mnie z pewnością ten rok jest silny jak chodzi o koncerty,
bo w moim przypadku, wręcz ich obrodziło, a to jeszcze nie koniec, ale to jest zrządzeniem losu.
19.11.2017 06:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - michal91d - 31.08.2013, 09:15 PM
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - adameria - 19.11.2017 06:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości