Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 159
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
(19.11.2017 12:03 PM)AKT! napisał(a):  bywa i tak, że słucham przez kilka tygodni głównie rzeczy, które znam i lubię sprzed lat
chyba jeszcze nigdy nie słuchałem tak często i tak dużo utworów z mojego TWC. na szczęście jest tego w sumie prawie tydzień słuchania, więc rotacja jest spora. ale chciałbym tak jak kiedyś - przesłuchiwałem z dziesięć płyt na tydzień, ztego dwie trzy zostawały ze mną na dłużej. dziś jest to pewnie z takiej dziesiątki 0,5 a nawet 0,3 płyty...
(19.11.2017 02:01 PM)kajman napisał(a):  No cóż ja mam napisać. Chyba tylko to, że Twoja muzyka coraz bardziej się różni od mojej muzyki.
ale chyba zawsze było u nas mało punktów wspólnych. chociaż może teraz jest tego nieco mniej.
(19.11.2017 02:25 PM)ku3a napisał(a):  Ja póki co nie narzekam na brak kandydatów do mojej listy. Tyle że, poza ogólnie znanymi singlami, są to rzeczy, które sam sobie wybieram z płyt.
u mnie tak jest już od momentu pojawienia się mychartsa. wcześniej przez kilka lat Moja Lista opierała się na utworach znanych z radia. nawet jak coś mnie innego ruszało na płycie to jednak nie brałem tego pod uwagę w kontekście Listy. nawet nie wiem dlaczego? może nie wiedziałem, że można inaczej Icon_wink2 dlatego często sam się dziwię, że tego czy tamtego utworu nie było u mnie na Liście...
(19.11.2017 02:25 PM)ku3a napisał(a):  Bardzo rzadko zdarza się, żeby coś z LP3 mnie ujęło i spowodowało debiut u mnie.
ja mam sporo wspólnych punktów z LP3, ale to są rzeczy, które tak czy inaczej by się u mnie pojawiły, albo wręcz najpierw się u mnie pojawiają... z ostatnich rzeczy to chyba Alison mnie wzięła dy zaczęła pojawiać się na LP3, wcześniej jakoś tego kawałka nie zauważyłem.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.11.2017 05:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - michal91d - 31.08.2013, 09:15 PM
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie. - Yacy - 19.11.2017 05:43 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości