Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Okej, spoko. Tylko napisałeś, że ująłeś to tak łagodnie, iż myślałem, że faktycznie miałeś ochotę rzucić jakimś mięsem.
Rozumiem, że to było top 3 z notowania 34/2017?
19.11.2017 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
prz_rulez napisał(a):Nie no, sporo u Ciebie utworów z LP3.
ale (tak jak Yacy napisał) to są rzeczy, które i tak bym poznał. nie o te mi chodzi. chodzi mi o te, które poznałem właśnie dzięki LP3.
23.11.2017 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
No niestety. LP3 straciło trochę swoją funkcję opiniotwórczą.
23.11.2017 12:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #44
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Ja nigdy nie miałem problemu z niedoborem utworów na swoją listę (oprócz chyba później zimy-wczesnej wiosny 2008, ale w tamtych czasach praktycznie tylko słuchałem radia). Coraz trudniej jest ze źródłami nowej muzyki, bo listy umierają, a z najpopularniejszymi nurtami czy źródłami bywa różnie, no i jest pewna granica wysiłku i czasu, które jestem w stanie poświęcić na poszukiwania. Mimo to uważam poziom swojej 50-tki za właściwy.
No, ale ja jestem z cywilizacji śmierci i mam sieczkę z mózgu. Icon_mrgreen

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.11.2017 03:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
(23.11.2017 12:57 AM)prz_rulez napisał(a):  LP3 straciło trochę swoją funkcję opiniotwórczą.
Tylko że to nie wina LP3, bo ludzie mają dostęp do bardzo różnej muzyki i sami jej mogą szukać w odpowiednich miejscach, jeżeli są zainteresowani. A ja poznaję dużo ciekawych rzeczy dzięki zestawom nowości, na które pewnie nigdy bym inaczej nie trafił. Inna sprawa, że w większości nie mają odzwierciedlenia w tym, na co ludzie głosują (i niestety też często w tym co Trójka faktycznie gra).
23.11.2017 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #46
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
ostatnio znów miałem problemy z nowymi utworami, więc postanowiłem przejrzeć i nawet Icon_razz przesłuchać Wasze najlepsze trójki.

okazało się, że w ten czy w inny sposób zetknąłem się z 99 utworami.
czyli 33 listy zaproponowały mi swoje best of the best Icon_wink2

no i co? no i średnio...

przede wszystkim prawie 30% utworów znałem - 16 było u mnie na Liście lub po prostu je lubię. kolejnych 12 niestety też wcześniej słyszałem... Icon_wink2
kolejne 21 utworów poznałem i do niektórych nawet wracałem, ale nie ma się co oszukiwać - nie pojawią się na ML.
aż 50% czyli 49 utworów nie sprawiło mi przyjemności, a w kilku, a nawet kilkunastu przypadkach niestety nie dałem rady dotrwać do końca utworu. przykro mi.
jest też 1 słownie: jeden utwór, który być może pojawi się już w najbliższym notowaniu ML.
kilka dni temu byłem tego prawie pewien, ale ostatnie 3-4 dni przyniosły mi kilka utworów, które muszą się dziś pojawić.
ostatni z nich usłyszałem wczoraj pomiędzy 22.00 a północą. i to dwukrotnie Icon_wink2


dla jasności - piszę o utworach ale bardziej precyzyjnie to oznacza pozycje, bo wiadomo, że jeden utwór może pojawić się na kilku podiach Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2018 09:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #47
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Yacy napisał(a):jest też 1 słownie: jeden utwór, który być może pojawi się już w najbliższym notowaniu ML.
co to?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.09.2018 11:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
jak się u mnie pojawi to zaznaczę, że to właśnie dzięki mycharts Icon_wink2
może dziś może za tydzień. jeszcze nie wiem.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2018 11:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
jednak dziś Icon_smile2

KOŁYSANKA KRUKA - Bartosz Chajdecki & Południce

z listy tadzia3 Icon_smile2


.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.09.2018 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Cieszę się bardzo, że spodobał Ci się ten kawałek Icon_smile2 W sumie nie spodziewałem się, że akurat ten Icon_smile2
U mnie się długo rozkręcał, by potem wystrzelić i awansować aż do top 3. Klimat niesamowity. Do tego jeszcze serial z moich stron, gdzie pojawiła się ta piosenka. Z resztą Południce to grupa wokalna z Białegostoku Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.09.2018 03:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #51
RE: Swoje chwalicie, cudzego nie znacie.
Świetny serial z piękną, klimatyczną muzyką. Chociaż jednak najlepiej brzmi razem z obrazem.

WOLNE MEDIA!!!
12.09.2018 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości