Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23 notowanie z 07.06.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
abd3mz napisał(a):To co kajmanie chcesz spróbować odgadnąć moje nowości? Icon_smile2 Notowanie dziś wieczorem albo jutro w godzinach przedpołudniowych. Icon_wink2
Pewnie bym chciał, ale to jest wyjątkowo trudne zadanie.
13.06.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
A te podpowiedzi nic Ci nie mówią? http://www.mycharts.pl/forum/viewtopic.p...0606#30606 Icon_smile2
13.06.2008 01:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #43
 
kajman napisał(a):
aaktt napisał(a):Bo soul i jazz, to raczej jeśli chodzi o muzyczne archiwa Icon_wink2 Ostatnio bardzo mało ciekawych rzeczy słyszę w tym tonie niestety Icon_frown
Stacey Kent, Melody Gardot, Michaele: Bubble i McDonald, Kurt Elling, Paul Anka z tego, co przyszło mi w pierwszej chwili do głowy. Wszystko znakomite. A i w Polsce też by sporo ciekawego by się znalazło, ale Ty chyba nie przepadasz za polszczyzną.
Ja jestem raczej bardziej czarny jeśli chodzi o jazz. Wolę rzeczy typu Ella Fitzgerald, Miles Davis, Louis Jordan, Lionel Hampton, Duke Ellington etc Icon_mrgreen

Jeśli chodzi o polską muzykę, to nie tyle nie przepadam, co zdecydowana większość polskich kawałków, które słyszę nie do końca trafia w mój gust, a sam przyznam się, nie szukam jakoś specjalnie czegoś, coby mnie satysfakcjonowało.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.06.2008 02:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 784
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
abd3mz napisał(a):A te podpowiedzi nic Ci nie mówią? Icon_smile2
Pogłówkowałbym, gdybym miał trochę więcej czasu, ale teraz muszę policzyć Koszmarlistę, Moją 30 tu i tam, zrobić komentarz do mojej listy (za godzinę powinna być), a jak to uczynię, to pewno już sobie Twoją listę obejrzę, więc zgadywać nie będę musiał (a nawet mógł). Tak na pierwszy rzut oka to d to będzie RyG, a nie wiem, czy gdzieś nie wskoczy SK.
P.S. Nie wiem w jaki sposób, ale przoczyłem wcześniej tamten wpis.
14.06.2008 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #45
 
OK. Dwa trafione, a nowe notowanie już się piszę. Icon_wink2
14.06.2008 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości