Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
DLP - Notowanie 351 (24.08.13)

The Dismemberment Plan - Invisible - zrobię im laurkę, ale jestem do tego zobligowany. Ok, tak więc: Wspaniały powrót legendy amerykańskiego indie. Zanim rozpadli się niemal równo dziesięć lat temu, byli jednym z najbardziej oryginalnych składów zza Oceanu, mistrzami w odzyskiwaniu utworów z recyklingu, posiadaczami najlepszej perkusji w branży oraz specami od rytmiki. Braki w melodiach wynagradzali geniuszem składania piosenek od A do Z i chociaż zwykle nie przedkładam formy nad treścią, to wiele nagrań The Dismemberment Plan lubiłem za samo ich "bycie" - techniczna strona potrafiła przysłonić każdy możliwy kontekst. Od tego momentu minęła niemal dekada, ale Amerykanie nie zdecydowali się zmienić głównych założeń swojej muzyki. W "Invisible" bawią się poszczególnymi składowymi, opierając przeróżne rozwiązania (gitarowo-perkusyjne) wokół przejmującej, zapętlonej partii skrzypiec. Po raz kolejny uwiedli mnie formą, ale mam jeszcze niemal trzy tygodnie (come back album "Uncanney Valley" wychodzi 15 października), aby przedrzeć się do treści.

Courtney Barnett - Avant Gardener - bandcamp czasem ma swoje pięć minut. Courtney Barnett udowodniła mi, że jeśli mam znaleźć tam coś ciekawego, to powinienem szukać gdzieś na "obrzeżach muzyki" i nie liczyć na odkrycie popowej nadziei roku - zbyt często moje poszukiwania zmierzały właśnie w takim kierunku. U nagrodzonej szlacheckim tytułem pitchforka (best new music) autorki "Avant Gardener", podobnie jak ma to miejsce w przypadku The Dismemberment Plan, nie znajdziecie za dużo zapamiętywalnych hooków (a może?), lecz raczej przegadaną historię znudzonej życiem dziewczyny, która budzi się w pewien poniedziałek i liczy, że tym razem początek tygodnia przyniesie coś ekscytującego. I opowiada, opowiada, opowiada... A brzmi tak, jakby była córką Boba Dylana, bo wszakże to ten sam markotny głos, ta sama monotonia w muzyce, a w końcu podobnie speed-lo-fi-blues'owy soundscape. Myślę, że kilka osób na forum powinno być zachwycone tym nagraniem, ale większość nie dotrwa nawet do połowy.

Little Boots - Crescendo - nie postawię na "Satellite", ponieważ - jakkolwiek groźnie to nie zabrzmi - nie znalazłbym na nowym albumie Little Boots gorszego nagrania. Trzymam się ustalonego kilka miesięcy temu planu, który od początku wskazywał "Crescendo" jako kandydata na potencjalny singiel z "Nocturnes". Wśród nowych kompozycji od największej pop-zdolniachy mojego+5 pokolenia, "Crescendo" pozostaje jedyną żywą skamieliną atmosfery pierwszej studyjnej płyty artystki i sądzę, że będzie to dobre przełamanie dla poprzednich, dużo bardziej klubowych i zamglonych kawałków z następcy "Hands". Dodatkowe punkty przyznaję za metaforyczne ujęcie terminu "crescendo" w odniesieniu do wybuchu żarliwego uczucia między dwiema osobami. Kto powiedział, że proste teksty o miłości muszą być zarazem banalne?

The Julie Ruin - Ha Ha Ha - chyba po raz pierwszy na DLP goszczę nieświadomą muzę "Smells Like Teen Spirit", jedną z najbardziej znanych liderek ruchu riot grrrl oraz dumną feministkę, Kathleen Hannah. To postać kolorowa, kontrowersyjna i jednocześnie ponadczasowa. Tworzy od wielu lat pod różnymi aliasami oraz w składach różnych grup - od punkowego Bikini Kill po piorących mózgi po lewicowemu Le Tigre. "Ha Ha Ha" to bodajże trzeci singiel jej nowego zespołu, The Julie Run (debiut-album wychodzi 3 września). Utwór generalnie przypomina dokonania Le Tigre, czyli bazuje na kwadratowym, syntezatorowym podkładzie rodem z produkcji electroclashowych + w warstwie wokalnej zawiera manifestacyjny, punkowy przekaz - pod tym względem "Ha Ha Ha" to współczesna wersja "Another Brick In the Wall" niejakich Pink Floyd. Granie specyficzne, odrobinę outsiderskie, ale jednocześnie prawdziwie przebojowe i nośne. A jak ktoś jeszcze identyfikuje się z ideologią wykładaną przez Hannah, no to piękniej być nie może.

AP. PP. LT.

01. 01. 06. She & Him - I've Got Your Number, Son
02. 08. 02. She & Him - Never Wanted Your Love
03. 02. 06. Depeche Mode - Should Be Higher
04. 04. 04. Pet Shop Boys - Love Is A Bourgeois Construct
05. 20. 04. Mazzy Star - California
06. 05. 06. Morcheeba - Gimme Your Love
07. 09. 04. Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High?
08. 18. 03. Julia Holter - In The Green Wild
09. 03. 07. Nick Cave & The Bad Seeds - Mermaids
10. 26. 02. Neko Case - Night Still Comes

11. 07. 08. Franz Ferdinand - Right Action
12. 14. 08. Holograms - Meditations
13. 12. 09. Haerts - All The Days
14. 06. 10. Smith Westerns - Varsity
15. NE. 01. The Dismemberment Plan - Invisible
16. 15. 10. Tom Odell - Hold Me
17. 13. 05. Annie - Back Together
18. 10. 09. Pacific Air - Move
19. 28. 04. Visage - Dreamer I Know
20. 11. 11. Mesh - Never Meet Your Heroes

21. 22. 05. Primal Scream - It's Alright, It's OK.
22. 27. 05. Regal Degal - Unseen
23. NE. 01. Courtney Barnett - Avant Gardener
24. 10. 07. White Lies - There Goes Our Love Again
25. 16. 10. Okkervil River - It Was My Season
26. 23. 09. Mikal Cronin - Shout It Out
27. 19. 06. The National - Graceless
28. 21. 11. Nine Inch Nails - Came Back Haunted
29. 31. 06. Father Misty John - Every Man Needs A Companion
30. 32. 03. Deerhunter - Dream Captain

31. 25. 09. Austra - We Become
32. 36. 02. Disclosure - F For You
33. 40. 07. Maya Janes Coles - Comfort
34. 24. 07. AlunaGeorge - You Know You Like It
35. 29. 02. Blackfield - Jupiter
36. NE. 01. Little Boots - Crescendo
37. 37. 03. Thee Oh Sees - I Come From The Mountain
38. 33. 12. Still Corners - Future Age
39. 51. 18. Charli XCX - Set Me Free
40. 35. 11. Ducktails - Ivy Covered House

41. 30. 14. Suede - Hit Me
42. 39. 13. Tricky & Nneka - Nothing Matters
43. NE. 01. The Julie Ruin - Ha Ha Ha
44. 34. 14. Queens Of The Stone Age - My God Is The Sun
45. 38. 11. Miles Kane - Tonight
46. 42. 03. Temples - Colour To Life
47. 41. 13. !!! - One Girl/One Boy
48. 48. 12. Tesla Boy - M.C.H.T.E
49. 46. 13. Laura Welsh - Cold Front
50. 50. 10. Hot Chip - Dark & Stormy
51. 43. 18. Annie - Tube Stops And Lonely Hearts
52. 45. 16. Editors - A Ton Of Love
53. 59. 08. Pixies - Bagboy
54. 44. 11. Pet Shop Boys - Vocal
55. 47. 19. Deerhunter - Sleepwalking
56. 58. 22. Foals - Milk & Black Spiders
57. 49. 29. My Bloody Valentine - New You
58. 53. 15. Jai Paul - Track 2
59. 55. 14. Rhye - Last Dance
60. 52. 16. Ralph Myerz & Annie - Take A Look At The World
61. 65. 17. Twin Peaks - Stand In The Sand
62. 61. 15. Holy Ghost! - Dumb Disco Ideas
63. 54. 18. Savages - Shut Up
64. 56. 17. Neon Neon - Mid Century Modern Nigthmare
65. 57. 16. Rebeka - Melancholia
66. 60. 09. Kyary Pamyu Pamyu - Saigo No Ice Cream
67. 63. 19. My Bloody Valentine - Only Tomorrow
68. 62. 17. CocoRosie - After The Afterlife
69. 64. 17. Shout Out Louds - Illusions
70. 67. 20. Visage - Shameless Fashion

Z listy wypadły:

z 66 - Disclosure & Eliza Doolittle - You & Me - po 15 tyg. (max: 13)
z 68 - Salt Ashes - L.O.V ANXIETY - po 16 tyg. (max: 10)
z 69 - Florrie - Live A Little - po 18 tyg. (max: 10)
z 70 - Lone - Airglow Fires - po 11 tyg. (max: 37)

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2013 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
No nareszcie nowe notowanie. Ileż można czekać ?
Icon_wink

saferłel napisał(a):04. 04. 04. Pet Shop Boys - Love Is A Bourgeois Construct
bylo już na miejscu pierwszym, czy dopiero będzie? Icon_razz

saferłel napisał(a):06. 05. 06. Morcheeba - Gimme Your Love
nieźle sobie radzą, coraz bardziej mi się podoba. Dobrze, że powróciła dawna wokalistka.

saferłel napisał(a):07. 09. 04. Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High?
a tak się śmiałeś, że stali się celebrytami itp. Jednak miłość do AM nie ustaje. Ciekawe jak poszło "Do I Wanna Know?", o ile w ogóle się pojawiło?

saferłel napisał(a):16. 15. 10. Tom Odell - Hold Me
mój lider sprzed kilku miesięcy w czołowej 15 u Ciebie Icon_eek kolejne zaskoczenie na plus.
25.08.2013 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
Tomekk napisał(a):bylo już na miejscu pierwszym, czy dopiero będzie?
Jeśli koncert wypali, to powinno dojść. Ale nie grają tego na razie, a w innym przypadku jakoś nie widzi mi się numer 1 dla tej piosenki.

Tomekk napisał(a):Ciekawe jak poszło "Do I Wanna Know?", o ile w ogóle się pojawiło?
Nie było i nie będzie.

Tomekk napisał(a):Dobrze, że powróciła dawna wokalistka.
Już na poprzedniej płycie, jak to gdzieś pisałem Icon_wink

Tomekk napisał(a):mój lider sprzed kilku miesięcy w czołowej 15 u Ciebie
U mnie Odella jeszcze trochę powinno być.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2013 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #4
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
Ojaaa tak z 20x bardziej dla mnie niż poprzednio Icon_surprised Ale skomentuję później, bo zaraz wychodzę.
PS Jak nie planujesz wstawiać poprzednich notowań, to przynajmniej jakąś listę utworów które były dałoby się skombinować?
25.08.2013 06:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #5
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
łaaaaaaaał lista Icon_surprised
łaaaaaaaaaaał podium Icon_surprised
ooooooooooooooo a gdzie ja przegapiłem to Dismemberment Plan? muszę obadać!

ładne opisy jak zwykle
jak to się stało, że PSB na czwartym i czy byli wyżej?

saferłel napisał(a):30. 32. 03. Deerhunter - Dream Captain
widzę, że wszyscy postawiliśmy na ten sam numer, bo u mnie od Offa w poczekalni

saferłel napisał(a):26. 23. 09. Mikal Cronin - Shout It Out
ooo najlepszy wybór od niego!

saferłel napisał(a):37. 37. 03. Thee Oh Sees - I Come From The Mountain
próbowałem do tego dojść co to za kawałek Thee Oh Sees masz na liście, ale mi się nie udało, więc wybrałem sam jakiś inny ^^

w ogóle to dla mnie wielki szok, ze ta lista jednak jest i aż nie wiem co napisać (a dodam, że dzisiaj nie jestem w najlepszej kondycji na myślenie)

edit: no i heeeej, KYARY PAMYU PAMYU! Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2013 06:36 PM przez AKT!.)
25.08.2013 06:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
Yyyyyyyyyyyyyy Icon_eek
25.08.2013 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #7
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel napisał(a):Nie było i nie będzie.
Icon_eek
wiem, że narzekałeś na ten singiel, ale wydawało mi się, że gdzieś w okolice trzeciej dziesiątki zawita...

aaktt napisał(a):jak to się stało, że PSB na czwartym i czy byli wyżej?
już otrzymałem odpowiedź na to pytanie Icon_razz
25.08.2013 07:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #8
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
nie rozumiem tego -- najpierw się rozpisuje, że najlepszy singiel od lat, a później mu się nie widzi u siebie na pierwszym Icon_surprised

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.08.2013 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #9
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
Dla mnie to też dziwne, ale nie będę tego oceniać.
Każdy inaczej podchodzi do układania listy Icon_wink
pewnie czeka na koncert, wtedy emocje sięgną zenitu i nie zejdą z pierwszego przez kolejne 2 miesiące.
25.08.2013 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #10
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel napisał(a):01. 01. 06. She & Him - I've Got Your Number, Son
Omnomnomnom

saferłel napisał(a):02. 08. 02. She & Him - Never Wanted Your Love
Nie za późno? Za Hold me się bierz lepiej, ewentualnie Baby lub wszystko inne poza Somebody Sweet Icon_razz

saferłel napisał(a):03. 02. 06. Depeche Mode - Should Be Higher
Szczyt był?

saferłel napisał(a):08. 18. 03. Julia Holter - In The Green Wild
Szczyt ma być! Wczoraj stojąc przy stoisku, myślałem o nabyciu albumu, ale wolałem postawić na sprawdzonego Bonobo

saferłel napisał(a):11. 07. 08. Franz Ferdinand - Right Action
Tututurututu mnie coraz bardziej wciąga, zobaczymy co z tego będzie

saferłel napisał(a):16. 15. 10. Tom Odell - Hold Me
Jedyny ok jego utwór

saferłel napisał(a):26. 23. 09. Mikal Cronin - Shout It Out
Z OFFowymi artystami mam taki problem, że słuchając ich płyt nie chciało mi się myśleć o potencjalnych singlach, więc podbieram ten wybór

saferłel napisał(a):31. 25. 09. Austra - We Become
Blablabla, 8 lepszych wyborów bym znalazł

saferłel napisał(a):39. 51. 18. Charli XCX - Set Me Free
A gdzie "/Feel My Pain"? Icon_wink

saferłel napisał(a):44. 34. 14. Queens Of The Stone Age - My God Is The Sun
Jednak spodziewałem się troszkę większego stażu

saferłel napisał(a):57. 49. 29. My Bloody Valentine - New You
Przewidywalne Icon_cool

saferłel napisał(a):53. 59. 08. Pixies - Bagboy
Swim away, fugu fish, swim away!

saferłel napisał(a):66. 60. 09. Kyary Pamyu Pamyu - Saigo No Ice Cream
Nie zauważyłem ich wcześniej :o a wczoraj robiłem pierwszy odsłuch i o zgrozo niezłe Icon_lol

saferłel napisał(a):z 69 - Florrie - Live A Little - po 18 tyg. (max: 10)
:o

saferłel napisał(a):U mnie Odella jeszcze trochę powinno być.
:'(
25.08.2013 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
adik 303 napisał(a):Szczyt ma być! Wczoraj stojąc przy stoisku, myślałem o nabyciu albumu, ale wolałem postawić na sprawdzonego Bonobo
Icon_surprised
Julia > Bonobo
ale ten numer akurat w roli singla sprawdza się fatalnie (czyt. nie sprawdza się wcale); w kontekście płyty jeszcze jakoś

adik 303 napisał(a):Nie zauważyłem ich wcześniej :o a wczoraj robiłem pierwszy odsłuch i o zgrozo niezłe Icon_lol
JEJ; byś czytał forum uważniej, to byś już dawno na to trafił ^^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.08.2013 08:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #12
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
aaktt napisał(a):Julia > Bonobo
Zapewne, ale nie słuchałem jeszcze płyty - po paru wpadkach uznałem, że nie będę kupować płyt przed odsłuchem.

aaktt napisał(a):JEJ; byś czytał forum uważniej, to byś już dawno na to trafił ^^
Jasne, że trafiłem dawno - okładką zachwycam się już od ho ho kiedy, tylko nigdy nie pomyślałem, żeby na serio tego posłuchać Icon_razz
25.08.2013 08:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
aaktt napisał(a):gdzie ja przegapiłem to Dismemberment Plan? muszę obadać!
Ciężko ich dorwać w sieci. Tzn. największe portale zapomniały o nich (sic!). A to dziwne, bo takie archetypowe indie wydaje się być obecnie lekiem na ogólny zastój w nurcie.

aaktt napisał(a):widzę, że wszyscy postawiliśmy na ten sam numer, bo u mnie od Offa w poczekalni
Ale to jeszcze przedOFFowy wybór. Był w top 3 na płycie, a nawet jeśli nie, to miał najbardziej przystępną melodię i musiało kiedyś dojść do jego pojawienia się na liście.

aaktt napisał(a):więc wybrałem sam jakiś inny ^^
Hehe, "Minotaur" bardzo dobry. Powinien i u mnie wpaść, o ile wrócę do albumu przed końcem 2013.

aaktt napisał(a):edit: no i heeeej, KYARY PAMYU PAMYU!
Myślałem, że lepiej sobie poradzi, ale na dłuższą metę trochę męcząca i monotonna to piosenka, jak to bywa w przypadku technologicznego popu Icon_wink Płyta dobra, single też da się wykroić, ale są krótkodystansowe raczej.

Tomekk napisał(a):wiem, że narzekałeś na ten singiel, ale wydawało mi się, że gdzieś w okolice trzeciej dziesiątki zawita...
Sprawa zamknięta. Na nowej płycie na pewno będzie coś lepszego pod listę.

aaktt napisał(a):najpierw się rozpisuje, że najlepszy singiel od lat, a później mu się nie widzi u siebie na pierwszym Icon_surprised
Najlepszy od lat był też "Minimal", potem "Love Etc." a ostatnio "Leaving". Każdy z nich jest najlepszy od lat, ale każdy w swojej kategorii Icon_wink To w sumie ten sam poziom, ale różne smaki synthpopu. A lista swoją drogą - jest She & Him czy Depeche Mode, wcale nie gorsi poziomem.

adik 303 napisał(a):Nie za późno?
Czemu? Po prostu inna kolejność singli. U mnie często tak jest. Może za 10 tygodni wpadnie "I Could", jeśli uznam, że jest kolejny do odstrzału z płyty i nie będzie to oznaczało spóźnienia, jedynie kolejny wybór Icon_smile

adik 303 napisał(a):Szczyt był?
Nie.

adik 303 napisał(a):Szczyt ma być!
Ale masz wymagania. Z poprzedniej płyty nie miała nic na liście, bo to muzyka do słuchania z płyt, w jednym ciągu. Najważniejsze jest to, że album jest na podium płyt w tym roku. Lista to tylko skromny dodatek.

adik 303 napisał(a):Blablabla, 8 lepszych wyborów bym znalazł
Nie ma lepszej Austry na nowej płycie. Wolę taki stonowany, lekko podciągający Karaibami w warstwie rytmicznej numer od surowego electro. Może właśnie dlatego, że to nie ich styl.

adik 303 napisał(a):A gdzie "/Feel My Pain"?
Nie znam takiej piosenki od niej. To chyba fragment tekstu z "Set Me Free".

adik 303 napisał(a):Jednak spodziewałem się troszkę większego stażu
Spadli w ciągu 2-3 tyg. z top 10. Mają świetne wyniki. Ale czas na nowy singiel.

adik 303 napisał(a)::'(
Nie rozumiem nagonki na Odella z Twojej strony. Ma bardzo przebojowy album, a to na liście się liczy. Inna sprawa, że płyta nie ma szans na top 50 roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2013 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #14
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel napisał(a):Nie znam takiej piosenki od niej. To chyba fragment tekstu z "Set Me Free".
Rzeczywiście, blame it on Spotify, bo tytuł udziwnili

saferłel napisał(a):Nie rozumiem nagonki na Odella z Twojej strony. Ma bardzo przebojowy album, a to na liście się liczy. Inna sprawa, że płyta nie ma szans na top 50 roku.
No nie wiem, przecież Podsiadło to jego polski odpowiednik od balladek przy pianinku, nawet trochę lepszy Icon_razz
25.08.2013 09:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
adik 303 napisał(a):No nie wiem, przecież Podsiadło to jego polski odpowiednik od balladek przy pianinku, nawet trochę lepszy Icon_razz
Haha, proszę Cię Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2013 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #16
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel napisał(a):01. 01. 06. She & Him - I've Got Your Number, Son
02. 08. 02. She & Him - Never Wanted Your Love
Jestem zaskoczony tą dwójką ;o, nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy.
Trochę mi szkoda, że Never Wanted u mnie dotarło tylko do #4, ale i tak zdobyło dużo punktów i top20 tego roku pewnie będzie.
saferłel napisał(a):nie znalazłbym na nowym albumie Little Boots gorszego nagrania.
Faktycznie jedno z gorszych, chyba wrócę do własnego wyboru czyli Beat Beat.
saferłel napisał(a):06. 05. 06. Morcheeba - Gimme Your Love
Nie podoba mi się to, trochę wybebeszone to nagranie jest...
saferłel napisał(a):07. 09. 04. Arctic Monkeys - Why'd You Only Call Me When You're High?
I ty zostałeś gwiazdorem Icon_razz2
saferłel napisał(a):13. 12. 09. Haerts - All The Days
A no to dlatego tak zachwalałeś na forum ;d
saferłel napisał(a):04. 04. 04. Pet Shop Boys - Love Is A Bourgeois Construct
Tak, trochę lipny (póki co) wynik jak na takie deklaracje, ale ja też mówiłem, że blado na tle itp. a wpuściłem Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.08.2013 09:41 PM przez Remo.)
25.08.2013 09:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
Remo napisał(a):Jestem zaskoczony tą dwójką
Ja w sumie również.

Remo napisał(a):trochę wybebeszone to nagranie jest...
Tak. Rozumiem co masz na myśli, ale mi to nie przeszkadza. To w sumie jest styl Morcheeby. Smoothe music, bez dłuższego romansowania.

Remo napisał(a):I ty zostałeś gwiazdorem Icon_razz2
Przez duże "g" proszę Icon_wink

Remo napisał(a):Tak, trochę lipny (póki co) wynik jak na takie deklaracje, ale ja też mówiłem, że blado na tle itp. a wpuściłem Icon_razz2
Wolę, żeby u Ciebie szło w górę niż u mnie Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.08.2013 09:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #18
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
saferłel napisał(a):Little Boots - Crescendo
u mnie "Shake" ^^ ale jak usłyszałem płytę, to w zasadzie tylko refren z tego numeru mi został w głowie i dręczył po nocach; musiało wrócić

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.08.2013 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
K***a, ja tu się staram, wymyślam, kombinuję z podsumowaniem i nikt nie raczy skomentować, a ten wklei swoją listę z wielkiej łaski i już tłumy Icon_confused A c**j z tym wszystkim.
26.08.2013 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #20
RE: DLP - Notowanie 351 (24.08.13)
nie wiem jak to skomentować -- ogarnij się i nie zachowuj jak nastoletnia księżniczka

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.08.2013 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości