Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o nowym serwerze
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Yacy, może masz iprzegladarkę egzotyczną :?: Próbowałeś również otwierać stronę w innej :?:

mrsap, bo wrzucasz odnośnik w złe pole. Trzeba wysłać avatar na imageshack.us, skopiowac kod Direct Link to Image i wkleić w pole na samym dole. To jest proste

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.06.2007 12:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #62
 
mrsap napisał(a):Melduję, że nie miałem jeszcze żadnych problemów z nowym serwerem. Jedyne co mi przeszkadza to:
- komplikacje związane z pisaniem odpowiedzi na pierwszej stronie tematu, ale to już było na tamtym serwerze...

To jest feller tej wersji phpbb by Przemo
20.06.2007 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #63
 
Konrad napisał(a):Yacy, może masz iprzegladarkę egzotyczną Próbowałeś również otwierać stronę w innej

nie widzę takiego powodu bo od kilku dobrych lat używam tej samej Opery, a od 2 miesięcy obecną wersję i nie mam nigdzie indziej problemów Icon_smile2

A po za tym teraz i kilkadziesiąt razy wcześniej takiego komunikatu nie miałem więc... coś musiało się dziać w tym czasie z serwerem - tak mi się wydaje. Np na forum.lp3 ani jednego jedynego razu nie miałem problemów - to tylko tak ku refleksji Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 01:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Yacy napisał(a):p na forum.lp3 ani jednego jedynego razu nie miałem problemów - to tylko tak ku refleksji

ale forum LP3 leży na całkiem innym serwerze. Ja cagle sprawdzam forum mycha i tylko raz miałem problem ale komunikaty żadne nie wyskakiwały ale w 95% wejśc jest wszystko OK. Czy inni userzy też maja takie problemy jak Yacy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.06.2007 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #65
 
Konrad napisał(a):ale forum LP3 leży na całkiem innym serwerze.

i dlatego napisałem ku refleksji Icon_smile2

Konrad napisał(a):Czy inni userzy też maja takie problemy jak Yacy

poczytaj wcześniejsze posty. Każdy - prawie - ma coś nie tak. Generalnie jest lepiej niż na poprzednim miejscu ale...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 02:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
Yacy, dopytaj admina co to za firma hostingowa i jaki pakiet to wtedy przeniesiemy się Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
20.06.2007 02:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #67
 
Nie chcę Ci zabierać chleba Icon_mrgreen
A tak poważnie to nie jest duży problem - pojawił się komunikat to go pokazałem i tyle. Za parę minut wszedłem i było / jest OK.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 02:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Ja raz miałem problem z dostaniem się na forum, w ogóle nie wyświetlała się strona, wyglądało to tak jakby nie było połączenia z serwerem. Tak poza tym jest super, wszystko chodzi ok, nawet w godzinach wieczornych, co było problemem na poprzednim serwerze.
20.06.2007 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
 
Ostatnio ponownie miałem problem z wejściem na forum na ok 15 min, lecz potem było OK

Jedyne co mnie denerwuje na tym i poprzednim forum to, że muszę za kazdym razem się logować, nawet jak zaznaczę logowanie za każdym razem.
Wiem nawet dlaczego. Kożystam z forum na dwóch komputerach (praca-dom), ale przynajmniej dwa razy dziennie muszę wpisywac nazwe uzytkownika i hasło, kiedy przesiadam się na drugi komp.
Na pierwszym naszym forum, oraz lp3.pl nie ma takiego problemu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.06.2007 10:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #70
 
tadzio3 napisał(a):Jedyne co mnie denerwuje na tym i poprzednim forum to, że muszę za kazdym razem się logować, nawet jak zaznaczę logowanie za każdym razem.
Wiem nawet dlaczego. Kożystam z forum na dwóch komputerach (praca-dom), ale przynajmniej dwa razy dziennie muszę wpisywac nazwe uzytkownika i hasło, kiedy przesiadam się na drugi komp.
Na pierwszym naszym forum, oraz lp3.pl nie ma takiego problemu.
No a ja z kolei loguję się automatycznie i nie mam z tym żadnego problemu, natomiast na forumlp3 funkcja automatycznego logowania nie działa w ogóle.
21.06.2007 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #71
 
a to ciekawe, bo ja nigdy nie mialem tam z nia zadnych problemow
21.06.2007 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
kajman napisał(a):natomiast na forumlp3 funkcja automatycznego logowania nie działa w ogóle.
Dziwne, naprawdę dziwne. Ja mam odwrotnie... :roll:

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.06.2007 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
 
no to żeby nie było że tylko narzekam - bo tak nie jest Icon_exclaim .

tu zawsze mi loguje automatycznie i w pracy i w domu (komputer i laptop) bez problemów Icon_smile2 i aż się boję o stan godzin przebywania na forum bo nie wiem jak liczy czas - ja zawsze w domu i prawie zawsze w domu mam w tle forum otwarte Icon_smile2 Icon_smile2 Icon_smile2

na forum lp3 zresztą też loguję automatycznie Icon_smile2

i dzisiaj nic się nie działo złego Icon_smile2 - fakt że mało co korzystałem, ale jednak Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 03:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
mi loguje automatycznie na wszystkich przeglądarkach. Na forum.lp3 nie wiem, bo tam nie mam ustawionego. Icon_smile2
21.06.2007 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Z automatycznym logowaniem ja nie mam problemu.
24.06.2007 11:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
 
Yacy, I mjak tam jakieś problemy :?:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
24.06.2007 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #77
 
Konrad, melduję posłusznie że od kilku dni i przez cały weekend cisza i spokój, znaczy się problemów nie zauważono Icon_mrgreen

udanego wypoczynku!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.06.2007 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #78
 
jak dobrze ze nie lata mi tu zadna reklama po prawej.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
01.08.2007 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 722
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Od momentu zmiany nazwy na mycharts.pl muszę za każdym razem się logować. Icon_evil
03.08.2007 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
kajman, spróbuj jeszcze raz zaznaczyć automatyczne logowanie Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.08.2007 09:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości