Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o nowym serwerze
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Ja skorzystałem z rady jaką dostałem od pewnej użytkowniczki forum.lp3 i mi działa Icon_smile2

Cytat:Hej, a przepis wygląda następująco:

1 Wrzuć obrazek na http://www.imageshack.us

2 Jak to uczynisz pojawią Ci się linki, z których wybierz „direct link to image” (na samym dole)

3 Przekopiuj go i w swoim profilu na forum wrzuć go w rubryczkę „Odnośnik do zewnętrznego Emblematu”

No i jesteśmy w domu Smile
16.06.2007 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Adres odnośnika łącznie z http:// wkleić w pole oznaczone czrwoną gwiazdką. Powinno byc ok Icon_smile2

[Obrazek: f4f21fdfa57a27fb.jpg]

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.06.2007 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ale z dysku nie da się wkleić... nie mam czasu, żeby się z tym teraz męczyć

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.06.2007 12:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Konrad napisał(a):Adres odnośnika łącznie z http:// wkleić w pole oznaczone czrwoną gwiazdką. Powinno byc ok Icon_smile2

Dzięki za pomoc
16.06.2007 09:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Prosiłbym o możliwość powiększenia obrazku w podpisie na 100 na 100 czy nawet 500 i 500 (i tak nikt takich nie wklei) a ja chciałbym tam załadować graficzny link do mojego bloga - on ma 450 szerokości i 37 długości. Nie będzie to na pewno szpeciło forum bo nie zajmuje wiele miejsca, jako że jest w poziomie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2007 02:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
saferłel, nie ma sprawy.

Nie wiem jak u was ale u mnie forum chodzi wybornie szybko Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.06.2007 04:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Nie wiem co się dzieje. Wstawiłem już obrazek - sami widzicie moją sygnaturkę. Ale jak widać ma on wady, tzn nie widać niektórych konturów literek, co ciekawe, jak odświeżam strone to przez około sekunde rysunek pokazuje się w całej swojej okazałości, około 2 razy większy i z wyraźnie zaznaczonymi konturami, jednak po upływie tej przysłowiowej sekundy gdy strona w pełni sie załaduje, zmniejsza się on i zniekształca :/[/scroll]



dodane: już wiem, chyba potrzebny jest trochę większy maxymalny rozmiar obrazka Icon_biggrin narazie jest 29 kb a mój ma prawie 45Icon_biggrin

Ale kłopotów robię Panie Administratorze - Przepraszam Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.06.2007 05:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 109
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
do tej pory przez godzine nie moglem sie dostac na forum, ciagle jakies bledy.
prawde mowiac nie tego oczekiwalem...
zobaczymy jak czesto to sie bedzie powtarzac.
18.06.2007 10:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Tak, rano były problemy z dostaniem się na forum. Myślałem, że na płatnym serwerze takie rzeczy się nie zdarzają Icon_frown
18.06.2007 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
ku3a napisał(a):do tej pory przez godzine nie moglem sie dostac na forum, ciagle jakies bledy.
prawde mowiac nie tego oczekiwalem...
zobaczymy jak czesto to sie bedzie powtarzac.

Zobaczymy jak będzie dalej jeśli sytuacja bedzie się powtarzać przeniosę stronę na inny serwer wraz z napisanymi przez was postami i bazą użytkowników bo teraz ma dostęp do baz danych przez FTP
18.06.2007 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Teraz też lekkie zawirowania były i wyskakiwał błąd strony zarówno przy wysyłaniu postów jak i przy wchodzeniu na stronę. Icon_confused
18.06.2007 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #52
 
kilka dni temu pisałem że nie mam żadnych problemów ...

dzisiaj nie mogłem otworzyc nowych postów przez 15--20 minut, wylogowało mnie a jak później chciałem sie zalogować to trwało znów z 15 minut Icon_evil

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.06.2007 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
 
Hmm ja jeszcze problemów nie miałem na tym serwerze ale to chyba jakaś klątwa jest bo żeby na płatnym, prywatnym serwerze się to zdarzało? Ja mam forum na mojeforum.net i odpukać działa bez zarzutu. Baaardzo rzadko zdarzają się jakieś problemy...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
19.06.2007 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Ja równiez wczoraj miałem spore problemy z dostaniem się na forum. Przez godzinę się z tym męczyłem. Na szczęscie teraz jest już dobrze.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.06.2007 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Ja tylko raz miałem problem z wejściem na forum. Ogólnie moja ocena wygląda tak: o niebo lepiej niż na xadzie i 100x lepiej niż na forka.eu o forumerze nie wspominając Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
19.06.2007 12:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
To właściwie opinia nie tylko o tym serwerze, bo poprzedni tym samym mnie wkurzał. No ale ten przegiął. Mam zwyczaj odpowiadać na bieżąco na posty, a tutaj co jakiś czas wyskakuje komunikat, że nie przeczytałem drugiej strony i muszę odklikiwać, żeby otrzymać odpowiedź. Dzisiaj zrobił mi znowu ten sam numer, a na drugiej był tylko jeden post i to moja odpowiedź na inny post. Moim zdaniem akurat na tym forum nie ma to żadnego sensu i może by się dało to jakoś zlikwidować.
19.06.2007 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 704
Dołączył: Jun 2007
Post: #57
 
No i znowu ja. Na poprzednim forum były podane adresy mailowe. Teraz klikając zamiast dostać adres otwiera mi się okno, na którym nie ma szans wrzucić jakikolwiek załącznik. I od teraz żeby wysłać moje notowanie do forumowej muszę grzebać w starychg mailach lub wchodzić na xada. I tak będę musiał robić co tydzień. Dzięki za takie ułatwienia.
19.06.2007 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
Ok, nie ma już sensu jeszcze bardziej się tutaj rozpisywać. Po prostu widac, że serwer nie spełnia swojej roli, jest wiele błędów i cóż....akurat mnie one nie dotyczą, ale widzę wypowiedzi innych osób...Być może nie zależy jednak to od forum tylko od ustawień danego komputera lub coś w tym stylu. Jak dla mnie moglibyśmy tu zostać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2007 09:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #59
 
a mi wyskoczył dziś taki komunikat i kilkanaście minut z głowy Icon_evil

Kod:
Could not insert search results

DEBUG MODE

SQL Error : 1062 Powtórzone wyst?pienie '1438768578' dla klucza 1

INSERT INTO phpbb_search_results (search_id, session_id, search_array) VALUES(1438768578, '2b159a76c5dd48e8bef4d6500c9efa99', 'a:7:{s:14:"search_results";s:18:"16, 17, 45, 46, 48";s:17:"total_match_count";i:5;s:12:"split_search";N;s:7:"sort_by";i:0;s:8:"sort_dir";s:4:"DESC";s:12:"show_results";s:6:"topics";s:12:"return_chars";i:-1;}')

Line : 705
File : search.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Melduję, że nie miałem jeszcze żadnych problemów z nowym serwerem. Jedyne co mi przeszkadza to:
- komplikacje związane z pisaniem odpowiedzi na pierwszej stronie tematu, ale to już było na tamtym serwerze...
- trudności z wrzuceniem obrazka (dałem sobie z tym spokój)
- brak starych wiadomości Icon_evil

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
20.06.2007 11:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości