Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinie o nowym serwerze
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Szlag mnie trafia, bo już drugi raz pojawiam się jako gość. Może teraz będzie lepiej, bo wrzuciłem automatyczne logowanie.
14.06.2007 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #22
 
Wczoraj próbowałem wkleić obrazek z imageshack.us ale się nie dało Icon_confused2 ale dzisiaj wrzuciłem adres strony (wyszukany przez google-grafika) i wszystko działa Icon_biggrin3

.
15.06.2007 09:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Ile userów tyle problemów. Mój avatar nadal nie działa. Próbował i z dysku wrzucić i z neta i nic. Jak narazie ten nowy darmowy serwer nie spełnia swoich zadań...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.06.2007 10:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Ja sobie załadowałem obrazek na imageshack i jak widać działa Icon_wink2
Natomiast zaniepokoiło mnie to że dziś koło południa tak przez około godzinę nie mogłem wejść na stronę :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
15.06.2007 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Mnie tez to zaniepokoiło ale zobaczymy jak będzie dalej Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.06.2007 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
no mi się z obrazkiem udało ale kommbinacji co niemiara Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2007 01:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
a ja chciałbym wiedzieć dlaczego nie widzę żadnych ikonek i np. przycisk "utwórz temat" muszę szukać po omacku. Nie widzę również "ikonek" typu Icon_smile2 czy też :-; ...tylko na tym forum tak mam, bo na innych one działają. Icon_frown
15.06.2007 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):nie ukrywalem tego wczesniej i nie bede ukrywac teraz - fatalnie, ze nie sa przeniesione posty z poprzedniego forum Icon_frown
Dokładnie to samo chciałem napisać. Jest to podstawowa wada nowego forum. A stare jak na razie chodzi w szybkim tempie, więc taka nagła przeprowadzka była mówiąc delikatnie mało potrzebna.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
15.06.2007 04:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
Cytat:a ja chciałbym wiedzieć dlaczego nie widzę żadnych ikonek i np. przycisk "utwórz temat" muszę szukać po omacku. Nie widzę również "ikonek" typu czy też :-; ...tylko na tym forum tak mam, bo na innych one działają.

u mnie wszystkie ikonki są. Ale wygląda na to że każdy z nas ma inny problem - choć mi się z avatarem udało.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2007 04:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
Cytat:Dokładnie to samo chciałem napisać. Jest to podstawowa wada nowego forum. A stare jak na razie chodzi w szybkim tempie, więc taka nagła przeprowadzka była mówiąc delikatnie mało potrzebna.

a mi się przede wszystkim nie podoba ze tamto forum zostało tak szybko zamknięte Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2007 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):Cytat:
a ja chciałbym wiedzieć dlaczego nie widzę żadnych ikonek i np. przycisk "utwórz temat" muszę szukać po omacku. Nie widzę również "ikonek" typu czy też :-; ...tylko na tym forum tak mam, bo na innych one działają.


u mnie wszystkie ikonki są. Ale wygląda na to że każdy z nas ma inny problem - choć mi się z avatarem udało.
na operze sprawdzałem wszystko jest w porządku. Niestety na mojej Mozilli nie działa mimo, że wszystko dobrze działa na poprzednim forum czy na innych forach Icon_frown Poza tym nie widzę tych z boku co się świecą jak w danym temacie jest nowy wpis. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.
15.06.2007 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Yacy Byłeś jednym ze zwolenników nowego miejsca takze nie narzekaj a to że nie mozecie ustawić avatara to kwestia wklejania w złe pole. Jeśli mamy odnośnik z innej strony to wklejamy go w to najniższe pole gdzie avatar Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.06.2007 05:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
ok...musiałem przez przypadek zablokować taką opcję w mojej mozilli Icon_mrgreen
już teraz widzę te wszystkie Icon_wink2 :-> Icon_biggrin3 Icon_razz Icon_surprised Icon_mrgreen Icon_lol Icon_frown Icon_neutral2 Icon_eek2 Icon_evil :roll: Icon_exclaim Icon_lol Icon_wink2
15.06.2007 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #34
 
Konrad napisał(a):Yacy Byłeś jednym ze zwolenników nowego miejsca takze nie narzekaj

byłem i jestem ale co przeszkadzało aby poprzednia strona była aktywna przez pewien czas, albo przynajmniej mogło się pojawic info. w ... o ... forum mycharts zostaje zamknięte. a tak nie zdążyłem napisać kilku komentarzy - ale to nie ważne już teraz byle tu chodziło wszysko jak należy Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2007 05:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
no wlasnie, siedze, czytam odpisuje, jest OK, za kilkadziesiat minut czytam dalej, odpisuje, wysylam - dupa, nie da sie. Zadnej informacji, nic, nagle zablokowane i czesc.
15.06.2007 08:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
ku3a, Yacy, OK Mea Culpa. Sam się przyznaje do błędu i gorąco was zań przepraszam Icon_redface2 Icon_redface2 Icon_redface2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
15.06.2007 10:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
mam dziś dobry humor:
1. mimo przeskoczenia licznika Icon_smile2
2. udało mi się przedstawić piosenkę która się spodobała sporej grupie osób na zaprzyjaźnionym forum Icon_smile2 Icon_smile2
3. byłem na koncercie Armii!!!! takim że hej Icon_smile2
4. posłuchałem fantastycznej rozmowy Waltera Chełstowskiego, T. Lipińskiego, T. Budzńskiego i M.Pęczaka nt. Mitu Jarocina. Swietna sprawa Icon_smile2 Szkoda że nie było Hołdysa ale z serduchem coś mu tam dziś było nie tak Icon_frown
5. jesteś w końcu ADMINEM

więc przeprosiny przyjęte Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.06.2007 11:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
Jak narazie forum ok, cały czas mam problem z tym avatarem, nie mogę wstawić, może ktoś pomorze
15.06.2007 11:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
to chyba Yacy, bo ja to z centrum Icon_wink2
16.06.2007 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 134
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #40
 
ku3a napisał(a):to chyba Yacy, bo ja to z centrum

przykro mi bo ja z Żuław Icon_biggrin3 no ewentualnie Warmia - bo moje rodzinne miasto to Iława Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.06.2007 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości