Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego teraz słuchacie?
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #21
RE: Czego teraz słuchacie?
Remo napisał(a):Radio Pop w Spotify
Ja niestety już nie korzystam ze Spotify. Smutne, ale po pół roku promocji w postaci darmowego grania przeplatanego od czasu do czasu jakąś reklamą nałożyli tygodniowe limity na streaming. 2,5 godziny na tydzień, to tak mało, że nie chce mi się nawet odpalać tej aplikacji.
A robiąc podsumowanie lata słucham tego co w moim wątku Lato 2013, między innymi takiej oto Mantry w wykonaniu debiutantki Abigail Wyles. Chyba jesień już coraz bliżej, bo takie klimaty coraz częściej pojawiają się w moim odtwarzaczu.

27.08.2013 06:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #22
RE: Czego teraz słuchacie?
Hehe bycie gimnazjalista jest fajne, bo zawsze rodziców można naciągnąć Icon_razz

Kyarypamyupamyu - Invader Invader, litości, jak to się mnie uczepiło Icon_sad
28.08.2013 11:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
RE: Czego teraz słuchacie?
KYARY! buehehe *demoniczny śmiech* 500(2)

u mnie Gang of Four; lata ich nie słuchałem, ale nadal niekoniecznie szaleję, ale jest lepiej niż pamiętałem

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.08.2013 11:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Czego teraz słuchacie?
nie jest tak dobra jak debiut ale jeszcze daje radę... można parę godzin w aucie wytrzymać Icon_wink



29.08.2013 09:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Czego teraz słuchacie?
The Killers - Four Winds. Słucham po raz pierwszy w życiu i... podoba mi się.
29.08.2013 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Czego teraz słuchacie?
Płynę przez meandry fińskiej alternatywy:
https://soundcloud.com/faija-koo/let-no-faija-burn
29.08.2013 02:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Czego teraz słuchacie?
Rebecca Black naprawdę potrafi śpiewaćIcon_exclaim Icon_eek


29.08.2013 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Czego teraz słuchacie?



I od razu przypomina mi się scena z początku lipca na stacji benzynowej za Murską Sobotą... Bo po prostu w ex-yu nie da się nie usłyszeć SeverinyIcon_exclaim
30.08.2013 06:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Czego teraz słuchacie?
Coś temat nie został pociągnięty - a szkoda.

U mnie teraz Tone Damli Aaberge z czasów, gdy jeszcze brzmiała... inaczej:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2013 03:02 PM przez prz_rulez.)
14.09.2013 03:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #30
RE: Czego teraz słuchacie?




słuchałem jakoś ostatnio krążków tego pana, a tu idę na film i w fajnej scenie w dyskotece bohaterka filmu bawi się przy takiej muzie (!)

Polecam w ogóle film "Ci którzy żyją i umierają..." także ze względu na ścieżkę dźwiękową. Dla obieżyświatów też atrakcja: sceny kręcone są w Warszawie, w Rumunii...

Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś wiedział jak się nazywa utwór który przewija się przez cały film i nawet jest na napisach końcowych... nie załapałem tytułu Icon_rolleyes
14.09.2013 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #31
RE: Czego teraz słuchacie?
nie widziałem, więc nie pomogę Icon_sad
ale "Odessa" jest fenomenalna

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.09.2013 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #32
RE: Czego teraz słuchacie?
aaktt napisał(a):nie widziałem, więc nie pomogę
spoko, a gdzie mógłbym takie ogłoszonko tutaj zostawić? Icon_smile
14.09.2013 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Czego teraz słuchacie?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.09.2013 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #34
RE: Czego teraz słuchacie?
A ja słucham klasyki w postaci Aphexa Twina i wybranych prac otaczających (już kolejną część). Icon_smile

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.09.2013 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #35
RE: Czego teraz słuchacie?
thestranglers napisał(a):Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś wiedział jak się nazywa utwór który przewija się przez cały film
Filmu nie widziałem, ale może ten link Ci pomoże
15.09.2013 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #36
RE: Czego teraz słuchacie?
ja Cię kręcę - Rince jest czarodziejem, w rzeczy samej Icon_smile już szukam sobie, dzięki!
15.09.2013 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #37
RE: Czego teraz słuchacie?
Słucham sobie właśnie nowego albumu Eskimo Joe. Poszli trochę w electro, ale nawet przyjemnie się słucha: http://www.news.com.au/entertainment/mus...6722204049
18.09.2013 11:16 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #38
RE: Czego teraz słuchacie?
Właśnie słucham debiutanckiego albumu grupy Kiev ze Stanów i mam co do niej spory dylemat. Z jednej strony są na niej utwory dziwne, z klarnetem, zahaczające o jazz, funk, ale najbliżej im do Radiohead, ale chyba przekombinowane. Momentami też mam wrażenie, że to album świetny, bogaty, dobrze zbudowany i wyprodukowany. Muszę się wsłuchać, bo to może być jeden z ciekawszych albumów tego roku.

Tutaj singiel:




Ale zapowiedź albumu jest bardziej intrygująca:




EDIT: Pod koniec się zrobił za bardzo kajmanowy. Jednak to chyba nie moje granie.
09.11.2013 11:13 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
RE: Czego teraz słuchacie?
Słucham propozycji do topu wszech czasów Trójki. Jestem pomiędzy "Calling All Stations" a "Congo" Genesis, na 467 pozycji na liście alfabetycznej. Oj trzeba przyśpieszyć, chciałbym wyrobić się przed świętami Icon_surprised
16.11.2013 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Czego teraz słuchacie?
Wow, podziwiam. Przydałaby się jakaś playlista na Youtubie czy coś, wtedy byłoby znacznie łatwiej.
17.11.2013 08:22 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości