Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 82 z 6.06.08
m@rek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 599
Dołączył: Apr 2008
Facebook Last.fm
Post: #21
 
kajman napisał(a):Dzisiaj sobie kupiłem płytę i mogę ją do śmietnika wyrzucić, bo reklamacja została odrzucona. I teraz przy każdej płycie będę musiał ryzykować, czy będzie to płyta do użytku czy do śmietnika? Dzięki!
Trzeba było w niedzielę nie kupować tylko iść do kościoła. Icon_wink2
08.06.2008 05:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
Re: kajman30 nr 82 z 6.06.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):2. 5. 8 SUMMERS LOST - Hurt
Niesamowite Icon_eek2
1. Coś widzę że to nie był dobry tydzień za Anny Marii Icon_wink2
kajman napisał(a):22. N 1 THE LOTUS EATER - Opeth
Tak coś czułem że będziesz wolał ten bardziej pokręcony numer Icon_wink2 Icon_mrgreen
kajman napisał(a):I JUST WANNA ROCK - Joe Satriani

3. A on co tu robi? Icon_smile2 Czyżby był w zestawie LP3 Icon_wink2 U mnie też się zastanawiał na debiutem.
2. Już od pewnego czasu dawał sygnały, że może namieszać. No i namieszał.
1. Faktycznie. Najsłabszy od dłuższego czasu.
22. Fakt, że od pierwszego przesłuchania zyskał niewielką przewagę. No, a jak już zyskał większą to wystrzelił.
3. W zestawie od dawna, ale u mnie długo nie mógł się przebić, a i teraz też aż tak wielkiej furory nie robi.
08.06.2008 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
m@rek napisał(a):
kajman napisał(a):Dzisiaj sobie kupiłem płytę i mogę ją do śmietnika wyrzucić, bo reklamacja została odrzucona. I teraz przy każdej płycie będę musiał ryzykować, czy będzie to płyta do użytku czy do śmietnika? Dzięki!
Trzeba było w niedzielę nie kupować tylko iść do kościoła. Icon_wink2
Kiedykolwiek bym ją kupił, to i tak by się nie nadawała do użytku.
08.06.2008 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):Bomba! Jak sobie policzyłem, to w pierwszej 23 cieszysz się z 12 awansów/nowości na 15 możliwych. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
A ja jak policzyłem to nawet na 14 mozliwych Icon_wink2 , z tym że przyznam sie ,że pominałem Fisha który był u mnie na liście, a nowosci z pozycji 6 po prostu nie znam Icon_smile2
08.06.2008 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Bomba! Jak sobie policzyłem, to w pierwszej 23 cieszysz się z 12 awansów/nowości na 15 możliwych. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
A ja jak policzyłem to nawet na 14 mozliwych Icon_wink2 , z tym że przyznam sie ,że pominałem Fisha który był u mnie na liście, a nowosci z pozycji 6 po prostu nie znam Icon_smile2
No fakt, z 14.
A nie znasz tego utworu czy w ogóle tej pani?
08.06.2008 07:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #26
 
Wydaje mi się, że jest to ta sama Pani od "Ice hotelu" . Jesli tak, to jestem bardzo ciekawy . Niestety nie miałem do tej pory okazji go przesłuchać , bo na razie nigdzie nie moge go zgrać Icon_smile2 Chyba, że słabo poszukuję Icon_wink2
08.06.2008 08:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
kajman napisał(a):Dzisiaj sobie kupiłem płytę i mogę ją do śmietnika wyrzucić, bo reklamacja została odrzucona.
Rozumiem, że nie mówisz o względach technicznych. Nie podoba Ci się płyta Basi czy Zooba? A może obie? [Jeśli dobrze pamiętam to rozpakowanej płyty nie można oddać, co jest logiczne, bo można ją sobie skopiować. Masz jakiś pomysł jak mogłoby to inaczej wyglądać?]
kajman napisał(a):I teraz przy każdej płycie będę musiał ryzykować, czy będzie to płyta do użytku czy do śmietnika? Dzięki!
To jest właśnie kupowanie w ciemno, a ja mówię o kupowaniu płyty już znanej/ściągniętej. Jak chcesz ściągnąć jakąś płytę to daj znać na priva.
08.06.2008 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Dzisiaj sobie kupiłem płytę i mogę ją do śmietnika wyrzucić, bo reklamacja została odrzucona.
1. Rozumiem, że nie mówisz o względach technicznych. Nie podoba Ci się płyta Basi czy Zooba? A może obie? [Jeśli dobrze pamiętam to rozpakowanej płyty nie można oddać, co jest logiczne, bo można ją sobie skopiować. Masz jakiś pomysł jak mogłoby to inaczej wyglądać?]
kajman napisał(a):I teraz przy każdej płycie będę musiał ryzykować, czy będzie to płyta do użytku czy do śmietnika? Dzięki!
2. To jest właśnie kupowanie w ciemno, a ja mówię o kupowaniu płyty już znanej/ściągniętej. Jak chcesz ściągnąć jakąś płytę to daj znać na priva.
1. Mówię o względach technicznych. Po prostu producent postanowił, że płyty Basii nie mogę słuchać, bo po prostu nie można jej otworzyć. Żeby jej posłuchać, będę musiał sobie kupić sprzęt audio, bo na komputer jest zakazana.
2. Kupić w ciemno mogę, ale nie w ciemno na zasadzie, czy będzie możliwa do odtwarzania na komputerze czy nie, to raczej nie będę ryzykował, szczególnie że żadnej informacji na ten temat na płycie nie ma.
08.06.2008 08:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):Wydaje mi się, że jest to ta sama Pani od "Ice hotelu" . Jesli tak, to jestem bardzo ciekawy . Niestety nie miałem do tej pory okazji go przesłuchać , bo na razie nigdzie nie moge go zgrać Icon_smile2 Chyba, że słabo poszukuję Icon_wink2
Ice Hotel od miesiąca jest na moim chomiku, a Breakfast właśnie tam wędruje. Jeżeli będziesz miał trochę wolnego transferu, to skorzystaj. Jeżeli nie, to... jak będę umiał coś zrobić i...
08.06.2008 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #30
 
kajman napisał(a):1. Mówię o względach technicznych.
Ufff.... No to mnie uspokoiłeś. [Mam nadzieję, że to nie brzmi zbyt dziwnie...]
kajman napisał(a):Po prostu producent postanowił, że płyty Basii nie mogę słuchać, bo po prostu nie można jej otworzyć. Żeby jej posłuchać, będę musiał sobie kupić sprzęt audio, bo na komputer jest zakazana.
No to ja miałem podobnie z KOMPLETEM Republiki. [Mogłem słuchać, ale jakoś dziwnie się ripowała. Ale może to ja nie umiałem...] Wtedy na poważnie zainteresowałem się alternatywnymi systemami, bo takie zabezpieczenia pisane są głównie na Windowsa.
kajman napisał(a):2. Kupić w ciemno mogę, ale nie w ciemno na zasadzie, czy będzie możliwa do odtwarzania na komputerze czy nie, to raczej nie będę ryzykował, szczególnie że żadnej informacji na ten temat na płycie nie ma.
Ale w ogóle się nie odtwarza? Na płycie Republiki jest napisane, że jest chroniona jakimś oprogramowaniem i mogą wystąpić problemy z odtwarzaniem na niektórych odtwarzaczach. [Na komputerach nie powinno być problemów.]
Jeśli nie znajdziesz rozwiązania to chętnie odkupię od Ciebie płytę Basi na zlocie. Icon_wink2

[zmykam na mecz... a miałem oglądać od początku...]
08.06.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
abd3mz napisał(a):Ale w ogóle się nie odtwarza? Na płycie Republiki jest napisane, że jest chroniona jakimś oprogramowaniem i mogą wystąpić problemy z odtwarzaniem na niektórych odtwarzaczach. [Na komputerach nie powinno być problemów.]
Tutaj nic nie pisze. W MM powiedzieli mi, że komputer nie jest sprzętem audio, a płyta CD jest przeznaczona do odtwarzania na sprzęcie audio. U nich odtwarzało na audio, a w komputerze też nie chodziło. Mam jeszcze przyjść pogadać z kierownikiem, ale co z tego, jak z następną płytą może się zdarzyć coś identycznego. Ogólnie mówiąc, dla mnie to paranoja.
08.06.2008 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #32
 
kajman napisał(a):Ice Hotel od miesiąca jest na moim chomiku, a Breakfast właśnie tam wędruje. Jeżeli będziesz miał trochę wolnego transferu, to skorzystaj. Jeżeli nie, to... jak będę umiał coś zrobić i...
Ice hotel nawet był na mojej liście...gdzies tam na początku Icon_wink2 , a z nowym chętnie się zapoznam, ale to juz po południu. Popracowac też trzeba Icon_wink2
09.06.2008 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
super pierwsza dwojka.
niesamowite, ze "Summers Lost" są na drugim!
ekstra tez, że "Chromolę" ladnie idzie.
i że Fisz super skoczyl.
10.06.2008 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):super pierwsza dwojka.
niesamowite, ze "Summers Lost" są na drugim!
ekstra tez, że "Chromolę" ladnie idzie.
i że Fisz super skoczyl.
Jejku, ależ tych pochwał. Icon_redface2 Dawno tego od Ciebie nie widziałem. Icon_biggrin3
Co do Summers lost to tylko nie mogę zrozumieć, czemu tak późno u mnie zaskoczyło.
O Chromolę w innym miejscu. Icon_wink2
Fisz akurat się zaamienił miejscami, więc nic nie zyskał.
10.06.2008 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #35
 
Cóż, z rewelacyjnością pierwszej szóstki raczej się nie zgodzę, ale nie musze przecież się z tym zgadzać, bo i tak dla Ciebie wciąż ona będzie rewelacyjna Icon_biggrin3 I niech tak zostanie Icon_smile2
The Hoosiers ledwie na 48., a u mnie wołasz, że tragedia, bo spada... niu, niu Icon_razz
A od teraz będę obserwował, co zwojują The Subways.
11.06.2008 02:07 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #36
 
Numer jeden ok. Tylko ok, bo poprzedni był dużo więcej niż ok Icon_smile2 Druga Ania też spada, i trzecia... Nagle się zatrzymało i Spróbuj mówić kocham do góry, więc nie jest aż tak źle Icon_wink2
Melody Gordot - popieram, popieram, z dobrej płyty.
Widzę, że schody po latynosku się pojawiły Icon_wink2 Super. Kiedyś słyszałem to u Wojtka Manna, dużo później Marek zaczął do również grać. Fajna przeróbka.
Skromny awans Neila Diamonda. Ale ważne, że to kolejna już Lista z tym Panem. Świetnie Icon_smile2
11.06.2008 02:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
vingoe napisał(a):1. The Hoosiers ledwie na 48., a u mnie wołasz, że tragedia, bo spada... niu, niu Icon_razz
2. A od teraz będę obserwował, co zwojują The Subways.
1. Jeżeli powyżej jest niewiele tego, co mi się podoba, a utwór spada za coś, co mi się nie podoba, to nic dziwnego, że taki spadek bardzo mi się nie podoba. Gdyby spadli za Mars Voltę, Stacey Kent, Melody Gardot i Hurt to na pewno bym nie narzekał.
2. Oni raczej mają tendencję spadkową niż górującą, ale u mnie nigdy nic nie wiadomo.
11.06.2008 08:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
jotem3 napisał(a):1. Numer jeden ok. Tylko ok, bo poprzedni był dużo więcej niż ok Icon_smile2
2. Druga Ania też spada, i trzecia... Nagle się zatrzymało i Spróbuj mówić kocham do góry, więc nie jest aż tak źle Icon_wink2
3. Melody Gordot - popieram, popieram, z dobrej płyty.
4. Widzę, że schody po latynosku się pojawiły Icon_wink2 Super. Kiedyś słyszałem to u Wojtka Manna, dużo później Marek zaczął do również grać. Fajna przeróbka.
5. Skromny awans Neila Diamonda. Ale ważne, że to kolejna już Lista z tym Panem. Świetnie Icon_smile2
1. Poprzedni był 31 razy na pierwszym, więc i tak zrobił niesamowicie wiele.
2. Tak źle to może nie, ale tydzień dla Ani nie najlepszy. Ale wszystko może się odwrócić.
3. Jak dla mnie (sądząc na razie po 2 utworach) to bardzo dobrej. Tutaj podziękowania należą się Niedźwiedziowi.
4. Też bardzo mi się podoba. Niby nutki takie same, a brzmi inaczej.
5. Urokliwa piosenka, ale u mnie pewnie zbyt nie zaszaleje.
11.06.2008 09:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
kajman napisał(a):Jejku, ależ tych pochwał. Dawno tego od Ciebie nie widziałem.
Icon_razz
faktycznie, ostatnie notowania Twojej listy byly nie tak dobre dla utworow, ktorym kibicuję.
kajman napisał(a):Fisz akurat się zaamienił miejscami, więc nic nie zyskał.
faktycznie. ja jednak nie wyrazilem sie w scisly sposob, bo chodzilo mi o samo "Arc Of The Curve", za ktory trzymam kciuki.
11.06.2008 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
Przepraszam, ale tym razem bardzo nie na temat.
1. Mam dziwny przypadek i nie bardzo wiem jak go traktować, a ponieważ masz podobne jak ja zasady to przychodzę po radę. Którą płytę traktowałbyś jako ostatnią jeśli "ostatnia" to na nowo nagrany materiał z pierwszej kasety, a "przedostatnia" nowy materiał?
2. Zupełnie z innej beczki. Co do Twojego wpisu na temat Maryli Rodowicz na innym forum [myślę, że wiesz co napisałeś i nie muszę cytować Icon_wink2] to w czwartkowym Minimaxie słyszałem Czas wszystko zmienia i gdyby Pan Piotr nie powiedział, że to śpiewa Maryla to już bym zaczął szukać tego nagrania do Naszej Listy...
11.06.2008 11:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości