Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
33a - Galaktioni
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
33a - Galaktioni
http://www.zshare.net/audio/132175375a5eb2ff/
Jestem ciekaw jakie będą wasze opinie na temat tego utworu. To pierwszy nieeurowizyjny świeży kawałek gruziński jaki udało mi się zdobyć
06.06.2008 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Jaki to rodzaj muzyki?
(mam awersję do zshare :oopsIcon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2008 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
aaktt napisał(a):Jaki to rodzaj muzyki?

Specyficzny Icon_wink2
aaktt napisał(a):(mam awersję do zshare )
Ja mam awersję tylko do rapidshare Icon_confused2
07.06.2008 09:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ja też muszę poznać chyba na własną rękę bo zshare popsuty Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.06.2008 10:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
za niedlugo bedzie chyba działać
07.06.2008 11:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):
aaktt napisał(a):(mam awersję do zshare )
Ja mam awersję tylko do rapidshare Icon_confused2
A ja rapidshare bardzo lubię <3
Poza tymi limitami są konkretni i bez zastrzeżeń ^_^

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
Mógłbyś czasami ostrzegać co polecasz. Icon_wink2 Wytrzymałem kilkanaście sekund, bo to jakiś hip-hop chyba jest.
10.06.2008 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
hip-hop?!
ok, kwestia gustu Icon_wink2 ale alternatywa jest, moim zdaniem wcale nie jest gorsze od sławetnego "Wajolet Hil"
10.06.2008 07:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
prz_rulez napisał(a):moim zdaniem wcale nie jest gorsze od sławetnego "Wajolet Hil"
To akurat nie wyczyn Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Tak, tylko "Violet Hill" doszło u Ciebie do pierwszej setki. W takim razie "Galaktioni" powinno zadebiutować przynajmniej na setnym Icon_wink2 No tak, ale to przecież śmieszne ,że jakiś utwór z Gruzji w tym śmiesznym gruzińskim języku wszedłby na Twoją listę...
10.06.2008 10:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Trochę tak, bo jak nie rozumiem, co śpiewają przynajmniej ogólnie, to będzie mi głupio tego słuchać, a co dopiero mówić o wejściu na listę Icon_razz

Poza tym, przepraszam, ale wiele tych europejskich języków, jest dla mnie naprawdę nie do strawienia. Zdaję sobie sprawę, że ktoś z innego kraju może tak sądzić o polskim, ale cóż... trudno Icon_wink2 Nawet portugalski mnie rani, a co dopiero węgierski, finlandzki czy te wszystkie rosyjsko-podobne (chociaż sam rosyjski akurat nie :mrgreenIcon_smile.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 10:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
A mnie ranisz swoim podejściem Icon_wink2 Na szczęście na mojej liście język nie ma znaczenia
10.06.2008 10:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #13
 
Oj tak już jest. Kawałek musiałby być naprawdę świetny, jeśli jest w zupełnie nieznanym mi języku, żeby wejść na listę (chyba, że jest to japoński <3 czy ostatecznie francuski/niemiecki). Kiedyś, jak miałem mniej propozycji anglojęzycznych, było zdecydowanie łatwiej wejść na listę utworom w innym języku Icon_wink2 Trzeba przyjąć jakieś kryterium selekcji Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.06.2008 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ja nie mam żadnego Icon_wink2 Liczy się tylko to, czy coś mi się podoba, czy nie. I może być nawet śpiewane przez kosmitów
10.06.2008 11:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
A ja mam, chociaż to nie tyle kwestia listy, co raczej mojego gustu, a on to w taki sposób filtruje Icon_wink2

Zresztą przesłuchałem ten kawałek i jakoś mnie nie powala Icon_neutral2
I przypominam, że to nie ja napisałem, że jest tak dobry jak "Violet Hill", więc nie wpychaj go na moją listę, bo czuję się zmanipulowany Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2008 09:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
aaktt napisał(a):I przypominam, że to nie ja napisałem, że jest tak dobry jak "Violet Hill", więc nie wpychaj go na moją listę, bo czuję się zmanipulowany

O przepraszam, to Ty mnie zmanipulowałeś, nie napisałem, że jest tak dobry Icon_wink2
11.06.2008 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
Napisałeś, że nie jest gorszy tzn. że albo tak samo dobry, albo nawet lepszy! Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2008 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
mialem na mysli raczej to, że "Violet Hill" jest przeciętne Icon_wink2
11.06.2008 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #19
 
To zupełnie tak jak ja ^_^
Mimo wszystko jednak, ten kawałek, o którym mowa w temacie, zupełnie mnie nie zachwycił i to nie ze względu na język. Ogólnie jest słaby Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.06.2008 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
mnie też nie chwycił aż tak bardzo Icon_wink2 ale słychać, że to profesjonaliści. No i nic dziwnego, że są bardzo popularni w Gruzji
12.06.2008 07:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości