Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazzy Star - Seasons of Your Day
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Mazzy Star - Seasons of Your Day
[Obrazek: mazzystar2013.jpg]

Pisałem o tej premierze w wątku z najbardziej pożądanymi albumami tego roku i się doczekałem Icon_smile Mazzy Star wróciło do studia po ponad siedemnastu latach przerwy, nie licząc wydanego w 2011 roku singla "Common Burn" - miał on wówczas stanowić zapowiedź zbliżającego się wydawnictwa. Ostatecznie płyta "Seasons of Your Day" zbliżała się kolejne dwa lata i do celu dotrze 23 września przy pomocy oficyny Rhymes of an Hour. Nagranie zawiera 10 kompozycji, w tym "Common Burn" oraz umieszczone przy nim w roli strony b (albo drugiej strony a) "Let Myself Down". To trochę rozczarowujące posunięcie, ponieważ żaden z tych utworów nawet nie gościł na DLP. Z drugiej strony "czas leczy rany" i jeśli wrzesień będzie chłodny i deszczowy, to pewnie przeprosimy się nawzajem Icon_wink W każdym razie jest już inny singiel, który nosił tytuł "California" i możecie posłuchać go poniżej. Nie powinna mu się już przydarzyć żadna listowa wpadka, bo wydaje się bezwzględnie dobry Icon_smile

Tracklista:

01. In the Kingdom
02. California
03. I've Gotta Stop
04. Does Someone Have Your Baby Now
05. Common Burn
06. Seasons of Your Day
07. Flying Low
08. Sparrow
09. Spoon
10. Lay Myself Down




Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2013 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
saferłel napisał(a):Mazzy Star wróciło do studia po ponad siedemnastu latach przerwy
prawie tak jak Edyta Icon_cool

Nie napisałeś co to za gatunek ani nic, więc odsluchałem i się miło zaskoczyłem. Bardzo klimatyczne nagranie i fajny motyw gitary.
21.07.2013 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
Jakbym pisał o nowej płycie Pink Floyd wydanej po x latach od ostatniej, to też nie pisałbym co to za gatunek itd....if you know what I mean Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.07.2013 04:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
no tak przecież każdy wie kto jest Mazzy Star, mają Star w nazwie, to pewnie jakieś gwiazdy typu PF Icon_razz
21.07.2013 04:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #5
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
Też nie wiem co to za zespół Icon_razz2 Ale odsłucham.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.07.2013 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #6
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
no tak czasem się cieszę ,że mam 38latIcon_smile bo pamietam jak zachwycałem sie klipem do "Fade Into You" tej grupy zdaje sie w 1994 roku... i był to mój nr1Icon_smile polecam też nagranie "flowers in december".....oj tak wokalistka....ostatnio śpiewała tez na singlu Massive Attack dla tych którzy nie kojarzą Mazzy StarIcon_smile
23.07.2013 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
no no, i w dodatku ten "Fade Into You" powinniście kojarzyć z The Voice of Poland (jeśli oglądaliście Icon_razz2)

mam przeczucie kto to wtedy w programie wykonywał ale akurat to jest mniej ważne
23.07.2013 11:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 142
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
właśnie dotarła przesyłka Icon_razz
czas posłuchać. oj liczę na dużo ładnych dźwięków Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.09.2013 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #9
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
jaka piękna okładka w dodatku
14.09.2013 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Mazzy Star - Seasons of Your Day
Płyta jest co najmniej udana. Zupełnie jakbyśmy mieli 93-94 rok. Dużo dream-bluesa i ładnych, kojących melodii. A organów już chyba nikt w ten sposób nie używa Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.09.2013 02:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Metallica - 72 Seasons neo01 68 2 646 24.04.2023 09:05 PM
Ostatni post: neo01
  Kacey Musgraves - star-crossed Szymek79 13 489 23.10.2021 04:02 PM
Ostatni post: Szymek79
  Jamiroquai - Rock Dust Light Star bugman 5 1 273 03.11.2010 10:52 PM
Ostatni post: saferłel
  Robbie Williams-Reality Killed the Video Star bugman 21 4 122 11.11.2009 01:00 AM
Ostatni post: kleschko

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości