Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 899 - 01.06.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
neon.ka napisał(a):no proszę, mój pełny zachwyt rozszerzył się z pierwszej piątki do pierwszej siódemki .
ale nie rozumiem czemu zachwyt nie dotyczy Joy Division, bo to przeciez genialny utwor.
neon.ka napisał(a):Z nowości to powiedziałabym, że bardziej kibicuję niższej pomimo, że jej jeszcze nie znam .
nie lubilas wczesniejszych Fratellisów?
neon.ka napisał(a):Lessdress już prawie poza listą... a ciekawa jestem czy masz zamiar po tej piosence poznać też całą płytę?
zobaczy sie. na razie od ladnych paru tygodni mam na "playliscie" ten kawalek ktory Ty na liste wprowadzilas. i podoba sie, choc jak widac nie na tyle, zeby do elity sie dostac.
neon.ka napisał(a):Metallica z tego drugiego miejsca to nawet jakby nie miała swojej siły wynikającej z tego, czym jest ten zespół dla Ciebie, nie dałaby rady zniknąć z pierwszej dziesiątki zbyt szybko .
niby tak, ale ostatnio kilka fajnych nowych plyt poznalem, ktore juz szturmuja i dalej beda szturmowac liste. i kazde wahniecie formy moze bardzo duzo kosztowac. powinno byc ciekawie Icon_smile2.
05.06.2008 03:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
Wciąż Tobie zazdroszcze koncertu, tym bardziej że miałem na nim byc , ale mój nienormowany czas pracy na to nie pozwolił Icon_evil . W ostatniej chwili na koncert pojechał szwagier z kumplem , a gdy przyjechali i zaczeli opowiadac ... to myslałem że wyjde z siebie Icon_confused
A na Twojej liscie bardzo mnie ucieszył debiut Chromoli Icon_mrgreen . The Fratellis juz mam Icon_wink2 . przesłuchałem jeden raz i... utwór "Mistress Mabel" jest w kręgu moich zainteesowań. Podoba mi sie także "Jesus Stole My Baby' oraz "Acid Jazz Singer".
No prosze , The Bleeding' oczko do góry Icon_smile2 , a SOB juz za tydzień, a właściwie może juz ....dziś jest w pierwszej dziesiątce Icon_wink2
08.06.2008 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Aro napisał(a):A na Twojej liscie bardzo mnie ucieszył debiut Chromoli Icon_mrgreen
no jasne, przeciez wszystkie Chromole to fajne chlopaki Icon_mrgreen
Aro napisał(a):a SOB juz za tydzień, a właściwie może juz ....dziś jest w pierwszej dziesiątce Icon_wink2
a nie wiem, liste bede tworzyc poznym wieczorem Icon_wink2.
a zreszta... "They Say" juz bylo w dziesiatce Icon_wink2.
08.06.2008 01:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości