Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
388 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
388 MOJA LISTA
Notowanie z 2008-06-02

poz ub tyg UTWÓR – Wykonawca

01 . 02 . 06 . PRETTY AMAZING GRACE - Neil Diamond
02 . 01 . 13 . EVER CHANGING TIMES - Steve Lukather
03 . 03 . 14 . ROZMOWA BEZ SŁOWA - Stare Dobre Małżeństwo
04 . 06 . 09 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
05 . 04 . 13 . THE AGE OF THE UNDERSTATEMENT - The Last Shadow Puppets
06 . 05 . 08 . EPITAPH - Antimatter
07 . 09 . 03 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
08 . 07 . 16 . THIS IS THE LIFE - Amy Macdonald
09 . 08 . 10 . SALUTE YOUR SOLUTION - The Raconteurs
10 . 15 . 03 . YOU'VE DONE IT AGAIN, VIRGINIA - The National

11 . 13 . 06 . AKT MIŁOSNY ALBO ŻYCIE - Stare Dobre Małżeństwo
12 . 10 . 05 . VIOLET HILL - Coldplay
13 . 17 . 05 . ZABIORĘ CIĘ - Tomasz Karolak
14 . 12 . 14 . NIC NIE PACHNIE JAK TY - Plateau & Renata Przemyk
15 . 11 . 14 . THE EQUINIGMA - The Chronicles Of Israfel
16 . 14 . 08 . ZRÓB, CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
17 . 20 . 12 . SCHIZOPHRENIC PRAYER - Riverside
18 . 19 . 17 . SZKLANA GÓRA - Strachy Na Lachy
19 . 18 . 09 . STYRANA - Happysad
20 . 16 . 10 . I'M NOT GONNA TEACH YOUR BOYFRIEND ... - Black Kids

21 . 21 . 44 . WRACAM DO DOMU - Justyna Steczkowska
22 . 22 . 70 . THE FUNERAL - Band Of Horses
23 . 29 . 02 . CZARNE KOWBOJE - Lao Che
24 . 27 . 03 . TWIN HEART - Julia Marcell
25 . 25 . 05 . LITTLE WING - Cichoński & Riedel & Styczyński & Flinta
26 . 23 . 28 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
27 . 24 . 22 . EKSTRAMOCNE - Muzyka Końca Lata
28 . 26 . 04 . MAYBE - Eric Avery & Shirley Manson
29 . 30 . 02 . EASIER - The Heavy Circles
30 . NN . 01 . DUSZA ISKIER - Big Day


Statystyka TOP30
Nowości: 1 Skoki: 11 Spadki: 14 Pozostało: 4


Moje wypadki z TOP30
z 28 po 13 tyg. THE PRETENDER - Foo Fighters


MOJA POCZEKALNIA

31 . 32 . CZAS - Justyna Steczkowska
32 . 34 . NOT AS WE - Alanis Morissette
33 . 33 . MOJE BIESZCZADY - KSU
34 . -- . LAST SIGNIFICANT STATEMENT TO BE MADE IN ROCK'N'ROLL - The Indelicates
35 . 36 . DEAR GOD - Avenged Sevenfold
36 . -- . RAIN ON ME - Cyndi Lauper
37 . 39 . MAGDA, PROSZĘ - Dorota Miśkiewicz
38 . 35 . ALREADY OVER - Red
39 . 38 . HAMMERHEAD - The Offspring
40 . 46 . NOSTRADAMUS - Judas Priest

41 . 47 . LOVE REMAINS THE SAME - Gavin Rossdale
42 . 37 . DADDY'S GONE - Glasvegas
43 . 43 . ABOUT LOVE AND INDIFFERENCE - The Niro
44 . 41 . GOLDEN CAGE - The Whitest Boy Alive
45 . 49 . STRENGTH IN NUMBERS - The Music
46 . -- . SOMETHING GOOD THIS WAY COMES - Jakob Dylan
47 . -- . GfC - Albert Hammond Jr.

48 . 42 . LAUDANUM - The Chronicles Of Israfel
49 . -- . I'M NOT SUPERSTITIOUS - Troubadours
50 . -- . BAD KIDS - Black Lips

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.05.2008 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
Tydzień temu obiecałem brak komentarza i słowa dotrzymuję. No, prawie Icon_wink2 Bo o muszę wspomnieć:
1. VIOLET HILL – to i tak wysokie miejsce jak dla Coldplay na Mojej Liście! A przecież nikt nie powiedział, że teraz już tylko w dół...
2. CZAS – Jej czas właściwie nie jeszcze minął, a już nadchodzi... Nadchdzi koncert!!! Już mam zaklepany bilet na 29.08 !!! Będzie gościem Elbląskich Nocy Teatru i Poezji!!! Super!!!
3. CYNDI – a jednak drugie przesłuchanie spowodowało, że polubiłem dwa kawałki. A jeden na tyle, że jest debiut!!!
4. o pozostałych nowościach nie wiem nic Icon_wink2 Może tylko jedno – są na moim Chomiku /będą po 22.00/. Cały czas za free!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.05.2008 10:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
Big Day dobry, ale jeszcze w tym tygodniu nie wejdzie,
Wolałem Lukathera na 1 Icon_cool2

.
31.05.2008 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
stavanger napisał(a):Wolałem Lukathera na 1
Ja też!!!

Tydzień temu Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.05.2008 11:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
Yacy napisał(a):36 . -- . RAIN ON ME - Cyndi Lauper

to znaczy, że jest nowa płyta Cyndi Lauper?



na marginesie: jej TRUE COLORS, to jeden z moich przebojów wszechczasów Icon_smile2
31.05.2008 11:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #6
Re: 388 MOJA LISTA
Witam na Twojej Liście
W czołówce niewielkie zmiany. Cała pierwsza trójka bardzo dobra, powrót Neila na fotel lidera. I chyba wykrakałem ten powrót
jotem3 napisał(a):[ale Neilowi myślę, że chciałoby się powrócić na tron. I chyba to jedyne zagrożenie dla dzisiejszego lidera.]
I bardzo mnie to cieszy  Stare Dobre też bardzo trzyma się mocno w czołówce. Już od 14 tygodni. Mam nadzieję, że już niedługo nastąpi zmiana warty – starsze Stare zastąpią nowsze, szczególnie, że Akt już puka do pierwszej dziesiątki Icon_wink
Trzydziestodziewięcioipółletni Tomasz Karolak coraz wyżej i wyżej, czyżby za tydzień pierwsza dycha?
Końcówka listy też ładna. Awanse laoczańskiej drużyny, Julki Marcelki, Edi z Ciężkimi Kółkami.
Kilka spadków, ale minimalnych, więc może nie wszystko stracone: TLSP, Amy, Plateau z Renatą, Ania, happysad.
Po zeszłotygodniowym dużym awansie Band Of Horses dziś tylko dwa w górę. Właśnie odsłuchuję po raz trzeci z rzędu. Chyba mnie nie zachwyciło. The Funeral jest o niebo lepsze. Ale to jest tylko moje zdanie Icon_wink
W poczekalni kibicuję Alanis. Miała pojawić się u mnie już w tym tygodniu, ale poczeka jeszcze tydzień. Cała płyta według mnie trochę nierówna. Kilka nagrań naprawdę świetnych, ale zdarzają się też niepasujące do całej płyty (np. Straitjacket, czy Giggling Again For No Reason).
Tydzień szybko minął, a czas z tą Listą jeszcze szybciej. I pozostaje czekać kolejne siedem dni. Wtedy po raz ostatni przed długim urlopem zajrzę i wysłucham kolejnego zestawienia Twoich przebojów. Dzięki
01.06.2008 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Listoholik napisał(a):to znaczy, że jest nowa płyta Cyndi Lauper?
Yacy 28.05 napisał(a):No niestety pojawiła się pierwsza w tym roku płyta na którą czekałem i której byłem bardzo ciekaw, a która baaaaaardzo mnie rozczarowała.. Może nie oczekiwałem wielkiej muzyki, ale ze 2-3 utwory, które mogłyby ubarwić moje zestawienie najlepszych utworów. Niestety po pierwszym przesłuchaniu nie zostało nic. Zupełnie nic Icon_frown Aby drugi raz podejść do tej płyty to będę musiał bardzo, bardzo się postarać... Ale na pewno to zrobię. Nie sądzę, aby ktoś jeszcze na forum czekał na tę płytę. Jest to album BRING YA TO THE BRINK – Cyndi Lauper.
szkoda Icon_frown
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Yacy powyżej napisał(a):3. CYNDI – a jednak drugie przesłuchanie spowodowało, że polubiłem dwa kawałki. A jeden na tyle, że jest debiut!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 01:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #8
 
nie czytam Twoich komentarzy...
zresztą moich też nikt nie czyta, więc ich nawet nie pisze, tu raczej nikt nic nie czyta.. ludzie wchodzą, wychodzą... lulki w swoich domach palą Icon_razz

pozdrawiam, zasłuchany w pierwszą płyte Hey (na swoje lasty też nie wchodzimy, nie mówiąc już o grupach, tej forumowej, blogowej, czy innych do których tam kiedyś z potrzeby chwili się zapisaliśmy.. Icon_smile
01.06.2008 01:04 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
jotem3 napisał(a):I chyba wykrakałem ten powrót
jak układałem listę to pamiętałem aby o Tobie wspomnieć Icon_wink2 A potem mi wyleciało...
jotem3 napisał(a):The Funeral jest o niebo lepsze. Ale to jest tylko moje zdanie Icon_wink
tak ogólnie zgadzam sie z Tobą / własnie w tej chwili losowo wskoczył THE FUNERAL Icon_smile2 Nie ma przypadków Icon_smile2/.
Mam nadzeije, że w zamian mogę już przesłuchać Icon_wink2 Twoje nowe notowanie. Zaraz pokręcę gałką i no jest!!!

EDIT: przecież słuchałem już wczoraj Icon_redface2
spojrzałem że jesst nowwy temat przez Ciebie założony, a to Lista Pana Marka!
Też by mi sie przydał długi urlop... Bez szans!
Icon_lol

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):nie czytam Twoich komentarzy...zresztą moich też nikt nie czyta,
czytam, czytam!!! a że nie zawsze komentujemy, że nie lastujemy .... Oprócz pisania o muzyce ja jej przede wszystkim słucham. No i jeszcze pracuję i od czasu do czasu jak mi sie uda to nawet śpię!!!
Z komentarzem to jest tak, że jak jest mnóstwo muzy której nie znam to co mam pisać? Kiedyś regularnie szukałem utworów, z Twojej listy i niektóre pojawiały się u mnie na liście /pozycja nr 20 jest "od Ciebie" jeśli sie nie mylę/. A w tej chwili ograniczyłem sie do swoich źródeł. Przynajmniej chwilowo, może za 2 miesiące z okładem to sie zmieni, bo kończę wielki projekt!
Długo by pisac jeszcze...
/właśnie wybrzmiała Cyndi. Niesinglowa dla jasności Icon_wink2/
/The Indelicates też nie singlowe!!! Singlem jest America. Nie zła ale z czymś mi się bardzo kojarzy i jakieś to takie wtórne.../

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 01:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Yacy napisał(a):04 . 06 . 09 . THE RIVER - Iowa Super Soccer
A pojawi się inny utwór z tej płyty?
Yacy napisał(a):25 . 25 . 05 . LITTLE WING - Cichoński & Riedel & Styczyński & Flinta
Chyba rzeczywiście little. Icon_wink2
01.06.2008 11:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
koszMAREK Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 239
Dołączył: Sep 2007
Post: #12
 
Yacy napisał(a):07 . 09 . 03 . WINDOW BLUES - Band Of Horses
Połknąłem bakcyla. Na razie u mnie nowość na 90, ale będzie lepiej...
01.06.2008 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #13
 
koszMAREK napisał(a):Na razie u mnie nowość na 90, ale będzie lepiej...

u mnie nie będzie. bo rzadko wrzucam niesingle na swoją liste... prawie nigdy! Icon_smile2
01.06.2008 01:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
no ja mimo wszystko też wolałam Steva Icon_smile2 . ale w tym nie wolę. ale Neila też nie. Koniki pooglądać bym najchętniej chciała, a one na popas zostały odstawione... no dobrze, niech nabiorą sił Icon_smile2 . większą siłę przebicia ma The National... w sumie nie dziwi po Twoich komentarzach, ale mam nadzieję na odwrócenie proporcji.
ech... z Coldplayem się wyłamałeś Icon_wink2 . a Tomek powinien raczej śpiewać 'Zabiorę się' [w górę Listy]. ładnie.
Jedyna nowość w 30 niestety nie do końca mnie przekonuje... za to dużo czerwoności w poczekalni... jej, jeszcze się człowiek nie zdąży dobrze oswoić z poprzednimi, a tu już tyle nowych niespodzianek Icon_wink2 . zaraz sprawdze co Cię ruszało w tym tygodniu. [ale wziąwszy pod uwagę Twój komentarz u jotema mogę nie słuchać jeszcze Black Lips? przywidzenia jakieś tylko, tak? Icon_wink2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
01.06.2008 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):A pojawi się inny utwór z tej płyty?
pewnie tak, ale nie teraz bo ścisk niesamowity i nie zamierzam narazie wybierać kolejnego utworu "na siłę" Icon_wink2 A co znasz płytę i będziesz coś promował?
abd3mz napisał(a):Chyba rzeczywiście little.
ale to nie wina utworu ani wykonawców tylko tych co są przed nim Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Yacy napisał(a):A co znasz płytę i będziesz coś promował?
Znam, ale chyba nie będę nic promował. Icon_wink2 Przynajmniej na razie. A singiel nie oddaje klimatu płyty, więc zapytałem.
01.06.2008 09:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #17
 
neon.ka napisał(a):Koniki pooglądać bym najchętniej chciała, a one na popas zostały odstawione.
nie wszyscy mogą wygrać od razu Wielką Pardubicką! Nie raz potrzeba kilku podejść Icon_wink2 No oczywiście nie wszyscy wygrywają ...
neon.ka napisał(a):ech... z Coldplayem się wyłamałeś
tzn. że u Ciebie ciągle w górę? Jeszcze nie widziałem, ale zaraz to naprawię.
neon.ka napisał(a):zaraz sprawdze co Cię ruszało w tym tygodniu.
polecam nowości, chociaż są one raczej na niższe rejony niż na szczyty Icon_wink2 Ale zawsze mogę sie mylić...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.06.2008 09:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Yacy napisał(a):06 . 05 . 08 . EPITAPH - Antimatter
Już wyżej nie wejdzie? U mnie ... raczej tak. :roll:
Yacy napisał(a):45 . 49 . STRENGTH IN NUMBERS - The Music
Świetny kawałek! Trzymam kciuki! The Music wrócili do tanecznych brzmień z pierwszej płyty. Za to ich lubię. Icon_smile2
02.06.2008 12:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
poprzedni lider byl sympatyczny, ale nowego lubie jeszcze bardziej. nawet ma spore szanse, zeby wejsc na moją liste Icon_smile2.
wlasciwie to cala pierwsza piatka jest super Icon_smile2.
o, "Szklana" jednak do gory Icon_smile2. fajnie.
Czarni ladnie Icon_smile2.
Offspring nieladnie Icon_razz.
02.06.2008 03:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Największe plusy to pierwsze miejsce Neila, ruchy SDM-u i Lao oraz obrona pozycji BOH.
Tylko czemu Jopek spada?
04.06.2008 08:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości