Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 81 z 30.05.08
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
kajman napisał(a):9. Pomyliłem się, weszła na 8 i nie z niebytu tylko z 20 miejsca.
Wiem, wiem, ale ładny parę tygodni spędziła w poczekalni.
kajman napisał(a):39. Podejrzewam, że wcześniej poznam co innego, ale ciągle czekam.
Hmm.. dlaczego?
02.06.2008 04:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):39. Podejrzewam, że wcześniej poznam co innego, ale ciągle czekam.
Hmm.. dlaczego?
Żebym jeszcze wiedział czego dotyczy dlaczego. Więc odpowiem wariantowo.
1. Interesuje mnie gust odmienny od tych, które już w kwestii Lao znam.
2. Jeszcze nie wszyscy zapostowali swoje listy, więc nie wiem, czy ma to sens.
02.06.2008 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
Re: kajman30 nr 81 z 30.05.08
kajman napisał(a):5. 29. 7 SUMMERS LOST - Hurt
Wow Icon_eek2
kajman napisał(a):11. 31. 3 SCORPION FLOWER - Moonspell
Wow jeszcze raz Icon_eek2
kajman napisał(a):38. N 1 ACTIONS & MOTIVES - 10 Years
Miło widzieć tą nowość, tym bardziej że moje propozycje przepadły...

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
04.06.2008 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: kajman30 nr 81 z 30.05.08
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):5. 29. 7 SUMMERS LOST - Hurt
Wow Icon_eek2
kajman napisał(a):11. 31. 3 SCORPION FLOWER - Moonspell
Wow jeszcze raz Icon_eek2
kajman napisał(a):38. N 1 ACTIONS & MOTIVES - 10 Years
Miło widzieć tą nowość, tym bardziej że moje propozycje przepadły...
5. Myślę, że to musiało się stać, tylko dziwne, że tak późno.
11. Ciekawe, gdzie ja wypatrzyłem tą piosenkę.
38. To może być jednorazowy wyskok, a Twoich propozycji u mnie sporo. I może już wkrótce kolejna.
04.06.2008 08:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Pojawiam się (tak jak obiecałem ;p)
Nie wiem czy mam komentować te pierwsze miejsca nadal czy nie? Sam mi napisz. Co tydzień wypada mi napisać: Top bez zmian, chciałbym, żeby może nastąpiły lekkie ruchy, chociaż płyta Anny Marii mi się podoba i twój lidera jest jednym z moich faworytów z tego krążka....
Wyjątkowo jednak teraz na 4 pozycji prawdziwy nowicjusz jeśli chodzi o te rejony listy jak do tej pory - Bjork jest blisko pojawienia się i u mnie. Wanderlust bardzo mi się podoba. Top 3 z jej ostatniej, średniej płyty.
Inny daleki podróżnik, który wylądał na 5 miejscu to już niestety nie moja bajka i licze, że jeśli już zdarzy się tragedia to nie on zastąpi AMJ na czele.
Tak, twoja lista to jest naprawdę nieprzewidywalna. Fish wraca na 14 miejscu Icon_razz2 Przyznam, że od tej nieprzewidywalności aż czasem głowa boli, boli od tego co wyczyniają niektóre numery, ale to nie jest w żadnym razie jakaś kąśliwa czy niemiła uwaga Icon_razz2
Carla Bruni na 15 miejscu. Ojej Icon_smile Aż przykro teraz, żeby wypadła z mojej listy, prawda Icon_biggrinIcon_biggrin? Nie, nie mam zamiaru pod nikogo grać, żeby potem nikt nas o jakieś nieczyste układy nie podejrzewał. Carla się trzyma, bo teoretycznie powinna iść w górę, o jedno, dwa oczka, ale zawsze w górę! Jednak w tym momencie pojawia się jakaś świetna nowość i jest zastój... Jest wspomniany R.E.M., szkoda, że drugi poleciał tak znacząco Icon_sad Dwa REMY to za dużo jak na ciebie chyba Icon_wink Ostro spada też nieznany mi jeszcze Zakopower, ciekawe, że w ogóle ta kompozycja pojawiła się u ciebie, ale już nie będę pisał, że nie spodziewałem się tego, że zdawało mi się, ze to nie twoja działka itp....
Krótko chyba pożyli Hoosiers ;] Ale kolejny młody indie w zestawie do listy - Subways - kolejna pozytywna niespodzianka jak dla mnie ;]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.06.2008 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
saferłel napisał(a):1. Pojawiam się (tak jak obiecałem ;p)
2. Nie wiem czy mam komentować te pierwsze miejsca nadal czy nie? Sam mi napisz.
3. Wyjątkowo jednak teraz na 4 pozycji prawdziwy nowicjusz jeśli chodzi o te rejony listy jak do tej pory - Bjork jest blisko pojawienia się i u mnie. Wanderlust bardzo mi się podoba. Top 3 z jej ostatniej, średniej płyty.
4. Inny daleki podróżnik, który wylądał na 5 miejscu to już niestety nie moja bajka i licze, że jeśli już zdarzy się tragedia to nie on zastąpi AMJ na czele.
5. Tak, twoja lista to jest naprawdę nieprzewidywalna. Fish wraca na 14 miejscu Icon_razz2
6. Przyznam, że od tej nieprzewidywalności aż czasem głowa boli, boli od tego co wyczyniają niektóre numery, ale to nie jest w żadnym razie jakaś kąśliwa czy niemiła uwaga Icon_razz2
7. Carla Bruni na 15 miejscu. Ojej Icon_smile Aż przykro teraz, żeby wypadła z mojej listy, prawda Icon_biggrinIcon_biggrin? Nie, nie mam zamiaru pod nikogo grać, żeby potem nikt nas o jakieś nieczyste układy nie podejrzewał. Carla się trzyma, bo teoretycznie powinna iść w górę, o jedno, dwa oczka, ale zawsze w górę! Jednak w tym momencie pojawia się jakaś świetna nowość i jest zastój...
8. Jest wspomniany R.E.M., szkoda, że drugi poleciał tak znacząco Icon_sad Dwa REMY to za dużo jak na ciebie chyba Icon_wink
9. Ostro spada też nieznany mi jeszcze Zakopower, ciekawe, że w ogóle ta kompozycja pojawiła się u ciebie, ale już nie będę pisał, że nie spodziewałem się tego, że zdawało mi się, ze to nie twoja działka itp....
10. Krótko chyba pożyli Hoosiers ;]
11. Ale kolejny młody indie w zestawie do listy - Subways - kolejna pozytywna niespodzianka jak dla mnie ;]
1. Mój komentarz był tylko stwierdzeniem, więc nie musiałeś. Ja też jak nie mam czasu, to tylko liczę listy i nawet nie zawsze zdążę zajrzeć do komentarza.
2. Ja wychodzę z założenia, że komentuję to, co chcę komentować, tak że spokojnie możesz sobie darować szczytujący komentarz.
3. U mnie także to numer 3, ale ogólna ocena płyty jest znacznie wyższa niż Twoja. To mój nr 2 w zeszym roku.
4. Patrząc na chwilę obecną to z Zachodu Jopek może zdetronizować tylko to lub Tool. Ale chyba na razie jeszcze nic z tego. Jedynie niezłomne Raz Dwa Trzy może namieszać.
5. I to chyba nie jest chwilowy powrót.
6. Technika zjazdowa powoduje rzeczy nieprzewidywalne nawet dla mnie.
7. Może teraz będzie Ci mniej przykro, bo tym razem poleci w dół (i jak zwykle z powodu szalonej konkurencji).
8. Nie za dużo. Teraz obydwa pójdą w górę (wiem to, bo utwory od 27 w dół już są obstawione i teraz ostatnie przesłuchania czołowej 26 za jakieś 13-14 minut).
9. Też bym się nie spodziewał, że u mnie Zakopower namiesza. Ale faktycznie to nie moja działka, tak jak nie jest moją działką jeszcze sporo utworów z mojego zestawienia. Ale ja czasem zakradam się na inne działki, bo tam też bywają bardzo smaczne warzywa. Icon_lol
10. Może i krótko, ale są w Top50 i...
11. To nie pierwszy raz, ale są tak nisko, że poprzednio mogłeś nie zauważyć. A kolejna ich piosenka mocno mnie rozczarowała.
05.06.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Szczytujący komentarz eheh, fajne określenie Icon_razz2 Oczywiście wcale nie komentuje twojej listy na siłę, widziałeś, że tam był uśmieszek przy tym zdaniu. Komentuje zawsze, a w tym tyg. po prostu trochę później. Pewnie jutro nowa lista, więc w sumie bardzo późno to uczyniłem ;]
Faktycznie, zmartwiłeś mnie tym wyrokiem na Carlę. Znasz jakies inne pozycje z jej płyty? Może znalazłbym się tam godny następca?
....ale skoro REM idzie w górę, to zmieniam zdanie i uważam, że miło jak uchylasz rąbka tajemnicy przed notowaniem ;]
Alright jeszcze nie znam, tzn zgrałem sobie wczoraj, ale okazało się że to słabiutki radio rip i wywaliłem. A Girl And Boys radzą sobie u mnie świetnie. Liczę, że drugi singiel mnie jednak nie rozczaruje.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.06.2008 09:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
saferłel napisał(a):1. Faktycznie, zmartwiłeś mnie tym wyrokiem na Carlę.
2. Znasz jakies inne pozycje z jej płyty? Może znalazłbym się tam godny następca?
3. ....ale skoro REM idzie w górę, to zmieniam zdanie i uważam, że miło jak uchylasz rąbka tajemnicy przed notowaniem ;]
1. Wyrok to Ty możesz podpisać. Icon_wink2 U mnie to tylko spadek o kilkanaście miejsc z realną szansą powrotu.
2. Mi zdecdowanie najlepiej się kojarzy Those Dancing Days Are Gone, ale on był u mnie rok temu i dotarł nawet na podium.
3. To mogę jeszcze zdradzić, że dopiero od jakieś pół godziny znam miejsca obu REMów, jeżeli to coś Ci wyjaśni.
05.06.2008 10:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości