Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FMLYBND - Electricity
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
FMLYBND - Electricity
[Obrazek: artworks-000045995220-mj3jgd-t500x500-250x250.jpg]

W zasadzie ten utwór ma już kilka miesięcy i od czasu jego wydania sporo się wydarzyło, ale... od początku.
FMLYBND to sześcioosobowa grupa pochodząca z Kalifornii. W swojej muzyce łączą indie-rocka z elektroniką, a nawet ze sporą dawką elektroniki. Utworem "Electricity" zdążyli już podbić serca muzycznych blogerów, a także ludzi związanych z większymi muzycznymi wytwórniami. Singiel przypomina nieco dokonania M83 połączone z klimatem "Nightcall" Kavinsky'ego. Świetny refren, kapitalne rozwinięcie (od 2:35 po prostu cudo!). Gorąco polecam.


Utwór do ściągnięcia za darmo z profilu zespołu na Soundcloudzie.
19.06.2013 11:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: FMLYBND - Electricity
Wstyd przyznać, ale podoba mi się.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2013 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: FMLYBND - Electricity
saferłel napisał(a):Wstyd przyznać, ale podoba mi się.
czemu wstyd?
19.06.2013 11:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: FMLYBND - Electricity
Potem na mieście wołają, że Michał uczy safera electropopu Icon_wink Icon_razz

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.06.2013 11:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adik 303
Unregistered

 
Post: #5
RE: FMLYBND - Electricity
Bardzo dobre, aż żałuję że nie chce mi się przeszukiwać internetów w poszukiwaniu takich perełek
19.06.2013 11:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 571
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: FMLYBND - Electricity
Widać, że są równi czy równiejsi na tym forum. Wystarczyło, że Michał wrzucił jakąś anonimową nazwą i już pojawił się grad komentarzy a Remo nawet wrzucił już nagranie na listę.
A jak ja wrzucę jakieś w miarę anonimowe postacie to zero odzewu bo zapewne to jakiś pożal się boże mainstream będzie.Icon_sad
i takie Garcon Garcon, Maia Hirasawa ostatnio czy wcześniej Sisse Marie, Johnny Stimson, The D.O.T., Bebe Black nie doczekały się żadnego komentarza.Icon_sad

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.06.2013 01:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: FMLYBND - Electricity
Szymek79 napisał(a):Widać, że są równi czy równiejsi na tym forum. Wystarczyło, że Michał wrzucił jakąś anonimową nazwą i już pojawił się grad komentarzy a Remo nawet wrzucił już nagranie na listę.
hmmm... nie chcę podważać w żaden sposób jakości nagrań wrzucanych przez Ciebie, nie chcę też wyrastać na jakiegoś mędrca, czy guru - bo nim nie jestem.
A to, że tutaj pojawiło się kilka pochlebnych komentarzy świadczy o tym, że być może to nagranie zasługuje na jakąś uwagę.
Żeby nie było, wrzucam tutaj tylko kilka singli, o których napisałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy i nie dostały odzewu, pomimo mojej rekomendacji:
Lily & Madeleine - Back to the River: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=19269
Luke Sital-Singh - Bottled Up Tight: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=18494
Saule & Charlie Winston - Dusty Man: http://www.mycharts.pl/showthread.php?tid=17414
mógłbym tak wymieniać, ale po coIcon_wink
Na naszym forum nie ma równych i równiejszych
20.06.2013 01:34 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 571
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #8
RE: FMLYBND - Electricity
Michale akurat moja uwaga była w najmniejszym stopniu skierowana do ciebie.
Ja również wymieniłem kilka tych właśnie mniej znanych wykonawców.
Bo do działu z nowymi singlami wrzucam alb utwory już znanych wykonawców, których nie zawsze osobiście lubię ale są tutaj tacy, którzy mogą ich lubić lub wręcz lubią albo zupełnie nowe twarze, które mogą się spodobać większej ilości osób ale widocznie moja siła przebicia jest mniejsza lub wręcz większość uważa, że nic dobrego z mojej strony nie można się spodziewać.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.06.2013 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: FMLYBND - Electricity
Nie chcę jakoś specjalnie drążyć tematu, ale uważam, że tu nastąpiło PRZEDE WSZYSTKIM pomylenie pewnych pojęć i przy całej sympatii do Szymka kompletnie się z nim nie zgadzam i nie rozumiem.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.06.2013 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Silk City & Dua Lipa - Electricity Szymek79 6 1 348 27.10.2018 01:24 PM
Ostatni post: Szymek79
  FMLYBND - Forever michal91d 3 849 21.09.2013 12:06 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości