Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
345 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
stavanger napisał(a):Dlatego wolę Empty Rooms, bo to mój ulubiony kawałek Moora
Ja PUSTE POKOJE znałem wcześniej a Goodbye nie. I to jest kolejny argument za tym czemu ja wrzuciłem Lionela... Sam jestem ciekaw ile czasu spędzi na Mojej Liście Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.08.2007 03:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
nie pamietam, zeby ktos o tym pisal, a wlasnie wyczytalem, ze Fair To Midland nagrali plyte dla Serjical Strike Records, czyli wytworni ktorej szefem jest Serj Tankian Icon_biggrin3
06.08.2007 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Faktycznie ciekawostka.
A u mnie na okładce nic nie napisali o tym Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
07.08.2007 11:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kolejna lista z lionelem w tle... a co do polskiej muzyki to znam ten ból Icon_wink na szczęście nie jest tak źle: nosowska, not, nerwowe wakacje, l-dópa, hunter & krzysztof daukszewicz, dubska, psychocukier, surowa kara za grzechy, harlem, steczkowska, basia gąsienica-giewont, mr. zoob, waglewski & malenczuk, yugopolis, zemollem, sztywny pal azji...jest z czego wybierac jak juz dawno nie było
09.08.2007 04:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
prz_rulez napisał(a):nosowska
ale poprzedni singel
prz_rulez napisał(a):l-dópa
może kolejny singel ...?
prz_rulez napisał(a):hunter & krzysztof daukszewicz
moze jestem w mniejszości ale to raczej kabaretowa piosenka Icon_smile2
prz_rulez napisał(a):steczkowska
tak ale nie singlowe Tu i tu tylko Wracam do domu
prz_rulez napisał(a):basia gąsienica-giewont
ciekawostka. Tylko tyle
prz_rulez napisał(a):mr. zoob, yugopolis, sztywny pal azji
r o z c z a r o w a n i e

To może ja jestem taki wybredny ...? Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2007 08:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
hunter kabaretowy? to ciekawa opinia Icon_smile2 nie wspomniałeś nic o Not. Jak dla mnie "To taka gra" to jeden z najlepszych polskich singli tego roku.
09.08.2007 10:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
prz_rulez napisał(a):hunter kabaretowy?
Utwór był najpierw grany przez K. Daukszewixza i dodanie kilku gitar nic w nim nie zmieniło - utwór jest kabaretowy IMHO Icon_smile2
Not - nie kojarzę Icon_redface2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.08.2007 03:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
znakomita pierwsza trójka i Lionel na 9tym! Wow! Icon_biggrin3
Fajnie, że gdzieś tam w tle pojawia się "polowanie na czarownice". Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie świetna postawa Editorsów. W następnej liście wymiana piosenek Dolores? Icon_smile2 O nowej piosence MaxĂŻmo Park pisałem na forum.lp3. Niepodoba mi się, że ściągnęli riff z Zeppelinów.

kajman napisał(a):stavanger napisał/a:
Dlatego wolę Empty Rooms, bo to mój ulubiony kawałek Moora (no może na równi ze "Still got the blues Icon_wink2 )
No to może kiedy go poznam, chociaż akurat porównanie go z Still got the blues nie jest dla mnie wystarczającą zachętą.
Mimo, że ja akurat uwielbiam "Still got the blues" to jednak nie porównywałbym do tej piosenki "Empty Rooms", która pochodzi z "rockowego" okresu działalności Moora. Icon_smile2
09.08.2007 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Zacznę od poczekalni.

Nowa Dolores znacznie slabsza niż poprzednia...
Za to Maximo Park równie dobre jak poprzedni singiel.
Bloc Party pojawia się dopiero teraz, czyli tak jak u mnie. Jeszcze sporo się wyciśnie z tego singla Icon_biggrin3
"AutumnSong" coś powoli idzie do góry... Cieszy obecność Lostprophets, The Used i Billy Talent.
The Used ma już nowy świetny singiel, który u mnie już niebawem wejdzie do pięćdziesiątki.

Czas na Top 30...

Steczkowskiej nie znam i nie bedę się starał poznać.
Icon_eek2 Czy ja dobrze widzę? Dead Poetic na liście? To świetna wiadomość!!!
"The Heinrich Maneuver" lekko do góry. U mnie chyba będzie nowość w tym tygodniu. Świetny jest teledysk do tego utworu!!!
Szkoda, że już "Sleepdriving" spada, bo u mnie chyba wkrótce to wejdzie do pięćdziesiątki.
Oo!!! Jest Devin Townsend!!! To niespodzianka dla mnie. Chyba będę musiał zwiększyć rotację Icon_wink2
Bardzo cieszy awans Editors!!!
"Danse Russe" też ciągnie do góry, niestety spada 30 Seconds To Mars, ale tak to jest jak nie ma promocji.. Icon_wink2 U mnie wciąż poczekalnia, ale liczę na to, że to jeszcze będzie wielki przebój.
"Tarantula" utrzymuje się w dziesiątce. Dobrze, że chociaż tutaj...
"Goodbye" idzie do góry. Jak wszędzie.
"The Funeral" świetnie się trzyma! U mnie pewnie będzie wkrótce w Top10.
Stary Maximo Park też ciągle sobie nieźle radzi. Antimatter na dobre powrócił do piątki.
A na drugim DANCE OF THE MANATEEEEEE Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Już niewiele brakuje... Ale numer jeden jest też bardzo dobry, a na mojej liście jest nawet wyżej... I to się chyba nie zmieni.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
09.08.2007 11:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
mrsap napisał(a):Steczkowskiej nie znam i nie bedę się starał poznać.
no ja Cię namawiał nie będę ... ale może Icon_mrgreen
mrsap napisał(a):Za to Maximo Park równie dobre jak poprzedni singiel.
a Gary napisał zupełnie inaczej ... A ja do końca nie mogę się przekonać.
mrsap napisał(a):"The Funeral" świetnie się trzyma! U mnie pewnie będzie wkrótce w Top10.
trzymam za słowo Icon_wink2
mrsap napisał(a):A na drugim DANCE OF THE MANATEEEEEE Już niewiele brakuje...
no niewiele ... Icon_wink2 Icon_wink2 Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2007 01:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
Gary napisał(a):Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie świetna postawa Editorsów
Faktycznie długo czekali na swoją szansę...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.08.2007 01:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
Nowy Maximo Park mnie nawet chwycił Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.08.2007 07:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości