Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Outfit - I Want What's Best
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Outfit - I Want What's Best
[Obrazek: outfit-I-want-what%27s-best-performance-liverpool.jpg]

Outfit byli, zniknęli, a teraz pojawiają się ponownie - ale nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. To raczej na mojej playliście nie mogli znaleźć dla siebie wygodnego miejsca, ponieważ ich początkowe dokonania wydawały się dosyć nierówne i zbyt mało przekonujące (szukanie tożsamości zajęło im sporo czasu), aby wrzucić ich np. do "Antycypowanych"....chociaż nawet tego żałuję z perspektywy czasu (tak jakby miało to jakieś znaczenie, prawda?). W tej chwili grupa kończy pracę nad nowym albumem zwięźle i jasno zatytułowanym "Performance", z którego wykroili przed sekundą singla "I Want What's Best". To zwrot w kierunku nieco tanecznej, hipnotyzującej mieszance indie rocka i elektroniki, przypominającej jak na moje ucho dokonania Django Django. Szkocki zespół w zeszłym roku wspiął ze swoim self-titled na czołowe miejsca mojego podsumowania roku płyt - czy piątka Liverpoolu również na tym polu upodobni się do nich? Z płytą wypełnioną materiałem na podobnym poziomie co "I Want What's Best" nie jest to wykluczone.

[soundcloudhttps://soundcloud.com/doubledenim/outfit-i-want-whats-best[/soundcloud]

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.06.2013 08:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
film Poppy - Church Outfit kacper130700 0 576 04.04.2023 01:08 AM
Ostatni post: kacper130700

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości