Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sigur Rós - Gobbledigook
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Sigur Rós - Gobbledigook
Z prawdziwą radością, w kilkadziesiąt minut po oficjalnej premierze, mam zaszczyt przedstawić Państwu nowego singla Sigur Rós "Gobbledigook". Mnie spodobał się od pierwszego usłyszenia, ciekaw jestem Waszych opinii. Wszystkich zainteresowanych zapraszam zatem do mojego CHOMIKA

Na oficjalnej stronie zespołu można także zobaczyć VIDEO do piosenki. Od razu uprzedzam, że ze względu na - że się tak wyrażę - naturystyczne treści, jest ono przeznaczone li tylko dla widzów powyżej 18 roku życia!!!

Życzę miłego słuchania!

[Obrazek: de509e26b13a3a61.jpg]
27.05.2008 09:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Wow, jakie to radosne!

Na początku pomyślałem, że to zbyt szybkie jak na Sigur Ros, ale cieszy ta bezpretensjonalność i ... radość życia! Lalalalala - 2 lata temu śpiewał Jason Mraz ("Life Is Wonderful") - teraz "lalalalalalala" śpiewa Sigur Ros!

Zaskoczenie. Bardzo miłe. A teledysk pokazuje pierwotną energię. Podoba się.

Całą płytę kupię w ciemno!
28.05.2008 03:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Singiel nie bardzo misie podoba. Mam nadzieję, że na płycie będą dominować inne klimaty.
28.05.2008 07:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Ok, rozumiem, że Sigur zostanie domenę mojego Taty, jako jeden z jego ulubionych bandów, bo ja nie powinienem się z nim zapoznawać, skoro klip od 18 lat to może piosenka też nieść ze sobą zły przekaz.......;]

...Zaraz zgram.

---------------5 minut później-----------------------

Bardzo dziwne nagranie. Nie wiem czy dlatego, że obejrzałem równocześnie do niego klip czy po prostu ten islandzki język takie sprawia wrażenie, w każdym razie takiej muzyki raczej nie słucham....co nie znaczy, że utwór ten jest zły. Dam mu z pewnością szansę znów, bo to raczej bardzo dziwne i...niezłe nagranie, chociaż klip mi się nie podoba.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2008 02:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Przynajmniej nie jest tak smętne jak "Hjomalind", które było IMO chyba najgorszym kawałkiem 2007...
28.05.2008 07:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
prz_rulez napisał(a):Przynajmniej nie jest tak smętne jak "Hjomalind", które było IMO chyba najgorszym kawałkiem 2007...

Ok, wiem, że muzyka to bardzo subiektywna sprawa, ale musicie mi wybaczyć bo skomentuje to w ten sposób, że IMO chciałbym aby do końca świata najgorszym utworem w danym roku było coś takiego jak Hjomalind.....i żeby było jasne, nie jestem wielbicielem tego numeru Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2008 08:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #7
 
Miły ten kawałek, aczkolwiek trochę nie sigurrosowy Icon_wink2
Na mojej liście pewnie się nie przyjmie na dłużej, jeśli w ogóle, ale będę do niego wracał Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
28.05.2008 10:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):Ok, wiem, że muzyka to bardzo subiektywna sprawa, ale musicie mi wybaczyć bo skomentuje to w ten sposób, że IMO chciałbym aby do końca świata najgorszym utworem w danym roku było coś takiego jak Hjomalind.....i żeby było jasne, nie jestem wielbicielem tego numeru Icon_wink
Jeśli chodzi o tzw. ambitność to na pewno mieści się w średniej, ale co z tego, skoro autentycznie za każdym razem chciało mi się przy nim spać?!
28.05.2008 10:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Akurat i nie o ambitność mi chodziło, ale fakt, jak coś zachęcą do snu to nie jest fajne, a jeszcze mniej fajna jest taka ambitność na siłę - to zawsze kończy się dużą klapą, szczególnie w przypadku muzyki właśnie takiej bardziej AMBITNEJ z samego jej założenia Icon_wink Prog rock i te sprawy...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.05.2008 10:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):ja nie powinienem się z nim zapoznawać, skoro klip od 18 lat ...
...klip mi się nie podoba
Oj saferłel, będzie bacik za niesłuchanie starszaków!

Poza tym mówcie co chcecie, mnie tam się nagranie podoba...
28.05.2008 11:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
Mi quicktime odmówił współpracy, a na YT ani DM klipu nie ma, więc nie widziałem Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2008 12:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Jopkolog napisał(a):
saferłel napisał(a):ja nie powinienem się z nim zapoznawać, skoro klip od 18 lat ...
...klip mi się nie podoba
Oj saferłel, będzie bacik za niesłuchanie starszaków!

Poza tym mówcie co chcecie, mnie tam się nagranie podoba...

Ależ utwór mi się podoba Icon_wink To klip mi nie ''gra''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.05.2008 07:18 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
aaktt napisał(a):Mi quicktime odmówił współpracy, a na YT ani DM klipu nie ma, więc nie widziałem

To dziwne, bo ja nie miałem problemu ze znalezieniem klipu na youtubie
jak ktos chce to moge zaladowac na chomika skonwertowany plik Icon_smile2
29.05.2008 07:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 606
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Ja znalazłem, ale wszystkie były zablokowane ze względu na jakieś niezgodne z regulaminem treści Icon_neutral2
Spojrzę jeszcze dzisiaj Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.05.2008 12:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sigur Rós - Óveður Szymek79 2 397 22.06.2016 11:15 PM
Ostatni post: kajman
  Sigur Rós - The Rains of Castamere Szymek79 0 542 15.04.2014 09:55 AM
Ostatni post: Szymek79
  Sigur Rós - Rafstraumur michal91d 1 618 19.10.2013 02:41 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości